Antieke eikenhouten neogotische staande klok, omstreeks 1900 met messing wijzerplaat, gewichten en veerslinger. in goede staat 222cm.
Mahoniehouten klok met bronzen versieringen en putti 20e eeuw 33x41x16cm. functies niet getest. Cond:G
Antieke Duitse schilderijklok met landschapsvoorstelling Schwarzwald, in goede staat, omstreeks 1870. 29x25x14cm.
Twee Duitse 19e eeuwse Schwarzwalder klokken(incompleet), beschadigingen, 30cm. Cond:R/G
Oude messing scheepsklok met slagwerk, 2e helft 20e eeuw vetus schipsbell, 8x17øcm. Cond;G
Groot antiek ijzeren torenuurwerk met gewichten, slinger en wijzers. Cond:G 149x115x60cm.
Duitse Schwarzwaldstijl klok, 2e helft 20e eeuw, man slaat op aambeeld, 32x40x12cm. Cond:G
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870, compositiemetaal, stukjes af, 8 daags Frans uurwerk met halfuurslag, 40cm. Cond: M
Antieke Hollandse vrijslinger klok, door Willem penaat, eikenhout met messing omstreeks 1910, Jugendstil, in goede staat 50cm.
Antieke Franse wekker omstreeks 1900 met slagwerk op bel, gemerkt met een leeuw op het uurwerk, Armand Aubert Nantes, opdraaiveren goed, uurwerk vervuild. 10ø Cond:G
Antieke franse bakkersklok omstreeks 1870 Louis philippe metr 8 daags stil uurwerk, rood geemailleerd, compositiemetaal, 37cm. Cond;G
Antiek Frans empire stijl klokkenstel omstreeks 1880 van marmer en messing, origineel 8 daags uurwerk met veerslinger en halfuurslag. 27-35cm. Cond;G
Wortelnoten Warmink staande klok op console met maanstand en kwartieslag op 8 gongstaven, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 210cm.
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G
Negentiende eeuwse Franse pendule in de vorm van een kippenhok, haan en kip op trap, omstreeks 1880, 8 daags Frans uurwerk en veerslinger, in goede staat 38cm.
Franse vuurvergulde bronzen Empire pendule in goede staat ( mooie vergulding) 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, achter in de klokkast staat gegraveerde tekst. 40cm. Cond:G
Negentiende eeuwse bronzen empire pendule met 8 daags uurwerk, verzilverde wijzerplaat, halfuurslag met touwtjesslinger 40cm. Cond:G
Aparte vuurvergulde empire pendule omstreeks 1830, deels gebruneerd, deels vuurverguld(vrouw mist veer op hoofd) vrouw op canape, 8 daags uurwerk met touwtjesslinger. Klok moet gereinigd worden. 44cm....
Mooie vroeg 19e eeuwse Franse vuurvergulde empire pendule met goede eerste vergulding(ongepoetst) herdersmeisje met lam, pamfluit en lauwerkrans, 8 daags uurwerk, touwtjesslinger halfuurslag,(grote wi...
Antieke notenhouten Franse zuilenpendule met florale intarsia, vergulde bronzen versieringen en messing wijzerplaat, omstreeks 1850. 41cm. Cond:G
Mooie 19e eeuwse Franse Oel de Boeuff wandklok met parelmoerinleg, emaille wijzerplaat en opgelegde emaille cartouches. 8 daags uurwerk, halfuurslag. 64cm. Cond:G
Anhtieke Duitse pfeilkreuz notenhouten tafelklok, Gründerzeit omstreeks 1890 met messing beslag. 47cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Friese stoelklok met wekker, beschilderde wijzerplaat, mogelijk later. 75cm. Cond:G
Negentiende eeuwse eikenhouten Friese staartklok met bruidskrans en spiegels. Cond:G 140cm.