Negentiende eeuwse eikenhouten staande klok, huwelijk tussen uurwerk en kast, bronzen 19e eeuws uurwerk met ankergang, slagwerk en dubbele bel, comtoise wijzerplaat en metalen ombouw, rugwand klokkast...
Groen beschilderde Westminster staande klok met historisme decor, kwartierslag met 7 hamers op gongspiralen, 2e helft 20e eeuw 201cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhouten Louis Philippe regulateur, compleet met kroon en tollen, in zeer goede staat 110cm. Cond;G
Antieke Franse comtoise met gave emaille wijzerplaat en harpslinger, in goede staat 48x27x17cm. Cond;G
Oude porseleinen tafelklok, ongemerkt, omstreeks 1950, made in Germany met opgewerkt bloemendecor, paar minimale chips, 35cm. Cond:R/G
Oude Franse comtoise 2e helft 20e eeuw met harpslinger 47x27x15cm. Cond;G
Lot van drie oude Duitse klokken, onderdelen, niet compleet, Schwarzwald, 32-35cm. Cond;R
Zeldzame 19e eeuwse Franse pendule omstreeks 1860 met verlichting in glazen waterval, panter met glazen ogen, vergulde bronzen basis. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger 51cm.Cond:G
Antieke Franse glaspendule houten klokkast, omstreeks 1900, 8 daags met veerslinger, 28cm. Cond;G
Negentiende eeuwse Franse witmarmeren pendule met bronzen vergulde figuren en ornamenturen, signature Bronce Falconnet. 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 40cm. Cond:G
Eikenhouten Wuba regulateur 2e helft 20e eeuw, naar Weens voorbeeld, 120cm. in goede staat.
Tinnen klok naar oud voorbeeld met batterij uurwerk, in goede staat 32cm.
Oude eikenhouten Friese staartklok 20e eeuw in goede staat 145cm. Cond:G
Grote vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule omstreeks 1830, met prachtige vergulding, Arabisch prinsesje op canape met voetenbank, 8 daags Frans gestempeld uurwerk met touwtjesslinger, slinger bij ...
Grote antieke Franse kolompendule met intarsia omstreeks 1850, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 47,5cm. Cond:G
Antieke Duitse notenhoutenvrijslinger, omstreeks 1890, bij 1 zijkant stukje fineer weg. 92cm. Cond:R/G
Oude antieke eikenhouten vrijslinger, slingerveer gebroken, antiek uurwerk en nieuwe wijzerplaat, 19e/20e eeuw 98cm. Cond:G
Oude wortelnoten tafelklok met bronzen armaturen, 2e helft 20e eeuw met maanstand, stukje fineer ingelijmd, 36x23x17cm. Cond:G
Antiek Frans klokkenstel omstreeks 1890, marmer met compositiemetaal, La Fortune, 8 daags stil uurwerk met veerslinger, in goede staat(soldeernaad v kandelaar los) 56-59cm. Cond:G
Grote antieke Franse vaaspendule met deksel, buste en putti omstreeks 1870, 8 daags uurwerk met halfuurslinger, veerslinger en emaille cartouches, guirlandes met fruitranken 57cm. Cond:G
Antiek wit marmeren klokkenstel omstreeks 1870 met putti's en amor, 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, in goede staat 40-43cm.
Kleine Franse messing reiswekker, miniatuur, 20e eeuw in goede staat 8cm.
Antieke Duitse of Franse wortelnoten staande klok met 1 gewicht en slagwerk op bel omstreeks 1800. seconde en dagaanduiding mooie messing bewerkte wijzerplaat met verzilverde wijzering. 220cm. In goed...
Zeldzame antieke Majolica Lenzkirch klokkenstel omstreeks 1890 Historisme met vergulde bronzen monturen.1 kandelaar voet beschadigd. gemerkt BD N 1068. nr. 773989. 38-43cm. Cond:G
Antieke Franse blauwe vaaspendule met messing omstreeks 1880, verguld met 8 daags uurwerk halfuurslag veerslinger, in goede staat 36cm.
Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G
Grote Engelse wortelnoten tafelklok omstreeks 1960 met 8 daags uurwerk, halfuurslag op gongspiralen, maanstand, messing armaturen, in goede staat 39x29x17cm.
Vroeg 19e eeuwse Franse comtoise met ankergang(Empire) in goede staat, lichte craquele in wijzerplaat, vergulde feuille, harpslinger 39x24x15cm. Cond;G
Vroeg 19e eeuwe vuurvergulde bronzen zuilenpendule met verzilverde wijzerplaat, achter klokkast bewegende slinger(origineel) omstreeks 1820, zeer goede vergulding, 8 daags origineel uurwerk met halfuu...
Twee oude tafelklokken 2e helft 20e eeuw met maanstand, 1x wortelnoten Franse Hermle dubbele bel, 1x eiken Wuba met dubbele bel 28-30cm. Cond:G
Antieke Franse vuurvergulde empire pendule omstreeks 1800, ongereinigd, goede vergulding, Romein, 8 daags uurwerk met halfuurslag en touwtjesslinger, 43cm. Cond:G
Antieke eikenhouten Friese staartklok, vroeg 19e eeuw met wekkerfunctie en mooi beschilderde wijzerplaat, in goede staat 146cm.
Kleine Franse vuurvergulde pendule, Empire, omstreeks 1800, 2 kleurig gepatineerd, 8 daags uurwerk, halfuurslag en touwtjesslinger, ongereinigd, 27x24x9cm. Cond:G
Antieke Franse Louis Philippe pendule omstreeks 1870 van albast met messing, 8 daags origineel uurwerk met halfuurslag en veerslinger, achterste pootje m ist. 34,5cm. Cond:G
Amsterdamse school pendule met bronzen wijzerplaat, pfeilkreuz uurwerk halfuurslag op 3 gongstaven, in goede staat 21,5x41x12,5cm.
Negentiende eeuwse Franse zuilenpendule met getorste zuilen en intarsia omstreeks 1870, met 8 daags uurwerk, halfuurslag en veerslinger, minimale fineerschade 48cm. Cond;R/G
Zeldzaam antiek Frans pendulestel met obelisken en bronzen figuren omstreeks 1870, zwart marmer met onyx retour de Egypt 8 daags uurwerk met halfuuslag. 44x50x23 en 49x15x10cm. Cond:G
Twee antieke Engelse mahoniehouten tafelklokken omstreeks 1900, neogotisch USA, en 1 met intarsia 32-51cm. Cond;R/G
Kleine bronzen reiswekker met cloisonne rondom wijzerplaat, emaille wijzerplaat, 2e helft 20e eeuw in goede staat 8,5x5x7cm. CondG
Bronzen reiswekker met emaille wijzerplaat in historisme stijl 2e helft 20e eeuw in goede staat 12,5x10x12cm. Cond:G
Antieke Duitse eikenhouten staande klok, 2 gewichten omstreeks 1930 halfuurslag op 8 gongstaven in zeer goede staat 195cm.
Franse chrome Art deco wekker met aansteker omstreeks 1930 gemerkt Fonderie A. Charlat 11x8x3cm. Cond:G
Grote antieke Engelse 9 bellen Bracket klok, gesigneerd James M Cabe Royal Ecchange London, omstreeks 1830 mahoniekast met boulle messing inleg, kleine restauraties, uurwerk behoeft enige afstelling, ...
Antieke Frans Bronzen klokkenstel omstreeks 1900, kaarskandelaaren vermaakt tot 1 lichts, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, H. Luppens. 39-45cm. Cond:G
Antieke Duitse Boulle Schwarzwald wandklok met koperinleg omstreeks 1870, boulle goed, alleen wijzerplaat beschadigd, met wekker functie. Cond;R/G
Negentiende eeuwse Franse bronzen cartel wandklok, omstreeks 1880 met origineel 8 daags uurwerk, halfuurslag, veerslinger. 35cm. Cond:G
Antieke franse comtoise staande klok met spillegang, omstreeks 1800, vurenhouten klokkast en gave wijzerplaat, uurwerk vervuild en bel en slinger missen. 222cm. Cond:R/G
Zeldzame Noord Duitse eikenhouten Barok klok gedateerd 1792, op sledevoeten met 1 daags uurwerk ankergang, halfuurslag, functies niet getest, bel er los bij. 192cm. Cond:R/G