Oud Perzisch bidkleed in aardetinten, in goede staat 98x146cm. Cond:G
Twee oude perzische tapijten, aardetineten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Mooi Perzisch handgeknoopt kleed Hamadan rood-blauw-zwart creme etc. Floraal decor, 213x138cm. Cond:G
Twee oude Perzische kleden 1x Turkoise, bruin, groen, blauw etc(versleten). en 1x rood,bruin,creme, in goede staat 154x110 en 99x140cm.
Twee oude Perzische kleden, Beloudges, aardetinten 156-91 en 99-143cm. Cond;G
Twee Perzische (bid) kleden in aardetinten, in goede staat, 140x85cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed, lichtbruin-rood-blauw etc. Cond:R/G 195x128cm.
Vier oude Perzische kleden(donkere iets beschadigd), 3x fijngeknoopt. 60x45cm-90x65cm-77x71cm-130-70cm. Cond:R/G
Groot oud Perzisch kleed, creme-rood-blauw, iets vaal, 208x300cm. Cond:R
Oude Italiaanse Gobelin aan messing roede, 20e eeuw(16e eeuwse stijl) in goede staat 108x128cm.
Oude lange Perzische loper, rood-bruin-creme, floraal decor. 80x353cm. Cond:G
Oud Perzisch kleed rood-blauw-zwart etc. sleetse plekken. 217x129cm. Cond:R
Groot oud Perzisch kleed, floraal decor, blauw-rood-creme etc. 385x224 Cond:R/G
Handgeknoopt oud Perzisch tapijt, meerkleurig in redelijke staat 260x125cm.