Oude houten vogelkooi met ijzeren tralies, 20e eeuw 45x32x28cm. Cond:G
Drie vooroorlogse veldkijkers, messing met leer, 10-14cm. Cond;G
Twee oude Oosterse benen figuren, 20e eeuw, in goede staat 26-27cm. Cond:G
Oude messing beslagen kist met figuren in tuin decor, 20e eeuw in goede staat 30x45x30cm.
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Twee houtgesneden Chinese figuren met polychromie, 20e eeuw 22-23cm. Cond;G
Antiek bewerkt bordenrek omstreeks 1880 met leeuwenkoppen en draak. 59x10x82cm. Cond:G
Jugendstil stijl messing tafellamp 2e helft 20e eeuw 36cm. Cond:G
Antieke notenhouten gestoken barometer omstreeks 1900 in goede staat 5x23øcm.
Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G