Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G
Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Chinese opiumpijp met figurendecor, naar oud voorbeeld, in goede staat 35cm.
Twee grote Perzische schotels, verzilverd en kopergeslagen, 20e eeuw 39ø Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G
Chinees brons trekpotje met schrift in de vorm van een schildpad, gemerkt, 20e eeuw 10x13x10cm. Cond:G
Oude Chinese dekseldoos met dieren, bronzen munt en sterrencompas, rood gelakt, 20e eeuw 5x11øcm. 20e eew
Twee sets antieke messing kaarskandelaren 19e-20e eeuw, Amsterdams leeuw wapen, omstreeks 1920, 1 set Engelse kandelaren 19e eeuw, 24-37cm. Cond:G
Twee antieke bronzen miniatuur kaarskandelaren 17e-18e eeuw 1 haarscheur en reparatie met lood, 9,5cm.Cond:R/G