Twee fijngeschilderde miniatuur schilderijen, door D'arti Lancret, 3 figuren aan het vliegeren, en drie figuren die muziek maken, in goede staat ø8cm.
Lot van 25 spaarpotten o.a celluloid en klokspaarpotten, omstreeks 1930, minimale beschadigingen mogelijk, in goede staat 5-13cm.
Negentiende eeuwse ovale mahoniehouten theestoof met messing banden en binnenbak, in goede staat 36x40x28cm. Cond;G
Twee delen koperwerk, mahonihouten met messing theestoof en messing kan met roodkoperen com fort, omstreeks 1900 32x36x27cm. en 37x28x18lcm. Cond;G
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.
Oud Chinees kompas met jade, in goede staat 3x10øcm. Cond:G
Vergulde antieke bronzen wandlamp omstreeks 1900(kap mist) 27cm. Cond:G
Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Empire stijl messing hanlamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts, in goede staat, 60x58øcm. Cond;G
Prachtige vroeg 19e eeuwse pallisanderhouten theekist met bandintarsia en benen sleutelplaat op origineel koperen pootje, 17x19x11,5cm. Cond:G
Twee mooie tafellampen met chrome en kristalglas, 2e helft 20e eeuw in goede staat 62x37cm. Cond;G
Twee antieke wandplaquettes met edelherten en damherten decor, Duitsland omstreeks 1900 door: Oskar Pflug 27x37x6cm. Cond;G
Lot van 12 spaarpotten, 30 er jaren, in kachelvorm o.a. Fobrux, in goede staat 9-15cm.
Vier delig bronzen verzilerde bureauset, bestaande uit 2 kandelaren, inktpot en schaaltje, rococco stijl omstreeks 1900, in goede staat.
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Chinese opiumpijp met figurendecor, naar oud voorbeeld, in goede staat 35cm.
Bewerkte kist met korintische zuilen en bogen met intarsia, 20e eeuw, stukjes inleg missen 14x19x15cm. Cond:R/G
Mooie gave 19e eeuwse dekseldoos, schildpad met been, 6x14x9cm. Cond:G
Art Deco kersenhouten dekselnaaidoos, met wortelnoten binnenwerk, omstreeks 1930 in zeer goede staat. recentelijk gepolitourd 10x30x20cm. Cond:G
Grote oude eikenhout gestoken leeuw met wapenschild, omstreeks 1930, 92cm. Cond:G
Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G
Grote Chinese keizerlijke stempel, messing met zilver? 20e eeuw met diverse dieren voorstellingen 26cm.
Antieke reisneccesaire in lederen met vergulde messing foudraal, inhoud verzilverd en been, gedateerd 1869 en incribtie: a token from respect from a friend. 9x6øcm. Cond;G
Twee moderne chromen designlampen, in goede staat 80x40øcm.
Vijftien oude poesie albums met inhoud, 20e eeuw( leuk voor verzamelaar) 17-20cm. Cond;G
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Oude Chinese lakwerk snuffbottle met kraanvogel decor en floraal snijwerk, bronzen dop met natuursteen. 8,5cm. Cond:G
Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G
Klein antiek geldkistje omstreeks 1900, van ijzer, boomschors effect+ sleutel. 9x11,2x8,3cm. Cond:G
Grote Duitse antieke reservisten tabakspot met helm en wapen op deksel, houtgestoken omstreeks 1915 (hoek deksel af) 21x20x20cm.
Grote 19e eeuwse messing kandelaar, renaissance stijl, met drie ringen, in goede staat 153x41øcm
Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G
Twee prachtige Italiaanse bronzen lampen met onyx basement, griekse dame met vaas, 20e eeuw 60x40øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met bronzen monturen 21e eeuw 20x39x23cm. Cond:G
Grote Chinese rood lak sculptuur, geisha met kind op lotusbloem, 20e eeuw 31cm. Cond:G
Negentiende eeuws Frans boulle kistje met schildpad en blauw emaille inleg, stukje lijst voor rechts weg verder in goede staat 16x21x16cm. Cond:G
Grote vroeg 19e eeuwse mahoniehouten dekselkist met origineel beslag 28x19x8cm. Cond;G
Achttiende eeuws Duits boek met lederen band, Himmlischer liebes Kus, Evangelische betrachtung. D Heinrich Mullers 1738(vochtvlekken) 8x20x22,5cm. Cond:R/G
Antieke smeedijzeren schommelwieg, omstreeks 1800, in goede staat 180x108x67cm.
Twee grote straatlantaarn kopstukken van koper en ijzer, 21e eeuw, in goede staat 120x46øcm.
Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.
Grote antieke Japanse cloisonne vaas, omstreeks 1900 met drakendecor, 47cm. Cond;G
Negentiende eeuwse ivoren Corpus Christi met noten lijst en rode velours, in goede staat 39x24cm. Cond:G
Zware 19e eeuwse bronzen tafelstuk met Phenixen(historisme) en gegraveerde schaal 16x33ø Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde messing spiegel, latoenkoper(kopergeslagen), historisme. 88x48cm. Cond:G
Zeldzame antieke kraantjeskan met drie kranen, messing, barok, omsreeks 1800, twee kraantjes los. 41cm. Cond:R/G
Originele bronzen vergulde Empire tafel, petroleumlamp met atlas en rondom applicaties met Griekse voorstellingen, omstreeks 1820, reservoir met draadglas, in goede originele staat 63cm. Cond:G
Jugendstil stijl messing wandrek met keramieken plaquette 21e eeuw, 37x55x16cm.
Grote antieke Franse hanglamp met albast schaal, 6 lichts met bronzen versiering en vergulding en gebloemde kappen. Cond:G 90x87øcm.
Lans 17e-18e eeuws met damast speerpunt en renaissance stijl, ranken 232cm. Cond;G
Oud Emaille reclamebord Dobbelmans Tabak en geen andere. omstreeks 1930, minimale bijschilderingen langs de kanten. Cond;G
Twee oude Japanse Cloissone vazen met floraal en vlinderdecor 20e eeuw, 31cm.
Antieke gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een oude man op wildzwijn, 19e eeuw 4,2cm. Cond:G
Antieke messing vergulde plafondhanglamp omstreeks 1900, Empire stijl met glazen fakkels (vervuild) 95x65øcm. Cond:G
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Zware 19e eeuwse bronzen kroonluchter in renaissance stijl, 6 armig, in goede staat 65x46ø Cond:G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Achttiende eeuws verguld barok snijwerk met originele polychromie, in goede staat 43x24x4cm. Cond:G
Jugendstil stijl keramieken beschilderde schaal met floraal en vlinderdecor, bronzen monturen. dame met zweepslag decor. 21e eeuw 15x39x23cm. Cond:G
Grote antieke 19e eeuwse vergulde kaarskandelaar 10 lichts in goede staat 80cm. Cond;G
Antieke mahoniehouten likeurkelder met bandintarsia, 19e eeuw met 6 likeurflessen waarvan 5 beschadigd, kist is in goede staat 23x25x21cm. Cond:R
Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Drie oude miniaturen op ivoor, 20e eeuw, gedeeltelijk geschilderd, lijsten hebben 1 ivoor structuur, iets gebobbeld. 18,5x22cm. Cond:R/G
Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G
Grote antieke eikenhouten staande schemerlamp met floraal decor. 176x56øcm. Omstreeks 1920. Cond:G
Prachtige 19e eeuwse Engelse mahoniehouten likeurkist met intarsia en 2 karaffen, origineel slot en sleutel, 2 karaffen missen. 23x18,5x18cm Cond:G
Gecontourneerde wortelnoten casete met spiegel interieur. Voorzien van 12 zilveren theelepels en een suikerschep. 12 Theelepels met een puntbak en puntfilet steel met dubbele filetrand voorzien van mo...
Duitse replica derde rijk, dolk naar oud voorbeeld met wilddecor gegraveerd op lemet. 38cm.
Vooroorlogs Douwe Egberts emaille reclamebord, omstreeks 1930, echt Friesche Heeren baal verschaft u wolken van genot. Bijschilderingen kanten en zwart gedeelte. 71x49 Cond;R/G
Oud Frans emaille reclambord, omstreeks 1930, verfverkoop, Teintures Reunies, 2 zijdig, 53x49cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwser neogotische kandelaar met draken, 7 lichts in goede staat 86cm. Cond;G
Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.
Antieke vergulde messing hanglamp met putti omstreeks 1900. 88cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse bronzen empirestijl lampenvoeten(petroleumlamp) Griekse figuren, licht bedeukt. 28x13øcm. Cond:R/G
Grote Barok Engel met houder en originele polychromie, 18e-19e eeuws, zuid Duitsland of Italie. 40cm. Cond:G
Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G
Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G
Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.
Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G
Twee antieke enkelloops pistolen omstreeks 1800 met graveringen. In goede originele staat 17-18cm. Cond:G
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920, neo renaissance met figuren en familiewapen. 50x25x25cm. Cond:G
Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G
Grote 19e eeuwse Duitse Louis Philippe draaiorgel met papieren speelplaten, speelt alleen bij draaien. 30x46x46cm. Cond;G
Antieke Chinese hoornen beker met figuren in landschapsdecor rondom, omstreeks 1900 11,5cm. Cond:G
Grote antieke ijzeren uil met lantaarn omstreeks 1900, handwerk. 47cm. Cond:G
Hollandse wortelnoten barometer, naar antiek voorbeeld met intarsia, tinnen plaat, gesigneerd A.Peia Amsterdam, Louis Seize stijl 133c, Cond:G
Zuid Duitse barokstijl engel met bladgoud en beschildering, 20e eeuw in goede staat 40cm.
Negentiende eeuws Belgisch dubbelloops pistool Liege Cal 380 met gravering en knikloop 23cm.
Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G
Grote 19e eeuwse Chinees bronzen dekselvaas met olifanten en draken, floraal decor, 58cm. Cond:G