Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.
Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.
Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.
Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G
Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G
Vier oude antieke oosterse bronzen figuren, 1x olifant, big, boedha, en liggende boedha. 4-15cm. Cond:G
Drie lederen paardjes 20e eeuw met glazen ogen, leuke handarbeid, 18-20cm. Cond:G
Verzilverd tafelstuk met borrelglazen en afneembare beker, bewerkt, 20e eeuw in goede staat 31x22øcm. Cond;G
Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G
Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G
Drie oude miniaturen op ivoor, 20e eeuw, gedeeltelijk geschilderd, lijsten hebben 1 ivoor structuur, iets gebobbeld. 18,5x22cm. Cond:R/G
Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.
Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G
Vijf leuke plated fotolijstjes, 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 9-15cm.
Verzilverde schelpvormige schaal met kristalglazen vaasje 2e helft 20e eeuw, 29cm. Cond:G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Grote antieke eikenhouten staande schemerlamp met floraal decor. 176x56øcm. Omstreeks 1920. Cond:G
Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G
Drie grote brons kleurige gepatineerde metalen schalen, decoratief 2e helft 20e eeuw, 33x33ø Cond:G
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G
Negentiende eeuwse theestoof met spijlen en messing binnenbak, in goede staat 44x34x39cm. Cond:G
Drie grote antieke kopergeslagen borden. 2x Rubens 1x taveerne omstreeks 1900. 43x65øcm. Cond:G
Vier delen oud verzilverd 20e eeuw, 1 x Mexiccaanse dárgenti figuur, 1x miniatuurtas, 2 pillendoosjes, 2,5-17cm.
Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.
Oud Chinees kompas met jade, in goede staat 3x10øcm. Cond:G
Indonesische houtgestoken beeld, omstreeks 1930, wormbeval, 43cm. Cond;G
Zwarte oude Chinese bronzen vaas, bewerkt met chinese tekens, naar oud voorbeeld, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 21cm. Cond:G
Zes delen deco artikelen 2 houten consoles met putti(kunststof) 2 gietijzeren olifanten 19-38cm. Cond:G
Negentiende eeuwse kist met schildpad en zilver, applicatie op deksel een van de eerste stoomlocomotieven(Adler?) minimale beschadigingen, 7x15x10cm. Cond;G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Twee antieke scheermessen Jugendstil omstreeks 1900 met bacelieten heften. 17.5x6,3x2,3cm. Cond:G
Twee antieke Hollandse boekensteunen van marmer met vissers figuren man en vrouw, omstreeks 1910 compositiemetaal. 16x13x8cm. Cond;G
Twee antieke wandelstokken, 1x Jugendstil met aluminium greep, en 1x met messing leeuwenkop, 20e eeuw 86x90cm. Cond:G
Wandelstok 18e 19e eeuws met twee gezichten uitgesneden bij grip. Cond:G
Lot van 6 vooroorlogse paraplu's o.a. met been, hout, en verzilverde handgrepen, in goede staat 90-98cm.
Twee antieke sloten, 1x van Hollandse barokkast met sleutel en 1x hangslot 18e eeuws of ouder zonder sleutel. 12,5x11 en 13x10x3cm. Cond:G
Antieke bronzen dekseldoos in de vorm van een boek met gravering, renaissance stijl omstreeks 1900, gesigneerd M. le Verrier Paris 1891-1973. 14x10x3cm. Cond;G
Duitse replica derde rijk, dolk naar oud voorbeeld met wilddecor gegraveerd op lemet. 38cm.
Friese eikenhouten kerfsnede kapstok met 5 koperen ophanghaken, 75x20x14cm. Cond;G
Grote antieke Japanse cloisonne vaas, omstreeks 1900 met drakendecor, 47cm. Cond;G
Klein antiek geldkistje omstreeks 1900, van ijzer, boomschors effect+ sleutel. 9x11,2x8,3cm. Cond:G
Chinese gestoken netsuke, gemerkt, zeemeermin voorstelling, 2e helft 20e eeuw, been, Cond:G 4øcm.
Oude Chinese of Japanse benen inro met haas en libelle voorstelling, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 5,5cm.
Oude Japanse of Chinese gordelknoop met opengewerkte benen figurenvoorstelling, 20e eeuw in goede staat 18cm.
Oude Japanse of Chinese benen gordelknoop met drakenhond aan streng, in goede staat 18cm.
Oude Japanse benen inro met gordelknopen, 20e eeuw in goede staat 5,5cm.
Negentiende eeuws mahonihouten lepeldoosje met intarsia, compleet met sleutel, daarbij 5 lepels, in zeer goede staat.
Lot antiek 19e eeuws gereedschap van smeedijzer en hout. 23-47cm. Cond:G
Oude antieke gobelin wandkleed, omstreeks 1930, figuren op markt decor, 130x106cm. Cond;G
Grote gobelin wandkleed in houten omlijsting met figurendecor, 20e eeuw 204x90cm. Cond;G
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Negentiende eeuws mahoniehouten theekistje, omstreeks 1840, met slot en sleutel. 12x10x13cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen kandelaren met onyx, in goede staat 13cm. Cond;G
Antieke notenkraker omstreeks 1930, adelaarskop met glazen ogen 16cm. Cond:G
Gesigneerde kopergeslagen Hollandse historisme wandschotel door W.J. Dijkhof decor, harnas uitrusting en tekst: EFEZE 6 13-17, 1901-1926, in goede staat 36,5øcm.
Antieke kijker in origineel foudraal omstreeks 1900 J.A.J Schokking, Hofleverancier. Met waterpas en in hoogte verstelbaar, mogelijk voor landmeting of marine? 12x5x2,5cm.
Twee antieke messing sets Jugendstil omstreeks 1900, 3 delige moccaset en rookset met keramieken tablet. 20-40cm. Cond;G
Twee oude hollandse reclameborden achter glas, 1x Douwe Egberts tabak, 1x Bols Ligeurs, 50/60er jaren, 108x23 en 60x46cm. Cond;G
Antieke 4 delige scheerset in etui, ivoor imitatie heften, omstreeks 1900. 17x7,5x2,5cm. Cond:G
Grote Russische lakwerkdoos, jongen met paradijsvogel 2e helft 20e eeuw, kyrillisch gesigneerd, 19,5x6,5x3cm. Cond:G
Antiek Duits huisdeurslot, omstreeks 1800 met sleutel, in goede staat. 11x14x3,5cm.
Drie delige bontset, bestaande uit jas, muts en stola. Cond:G 30-70cm.
Prachtige lange damesjas met bontvoering in goede staat 110cm.
Vergulde antieke bronzen wandlamp omstreeks 1900(kap mist) 27cm. Cond:G
Negentiende eeuwse vergulde bronzen kaarskandelaar met putti, 1 arm weg, met carrera marmer, 47cm. Cond;R
Antieke zwartmarmeren inktpot met bronzen armaturen, omstreeks 1910, in goede staat 11x35x19cm.
Lot divers, verzilverd, koper, 1e helft 20e eeuw, o.a. W.M.F. Cond.R/G
Twee antieke vaasjes, antieke bronzen bolvaas en blauw glazen vaas in metaal bewerkte houder. 6,5x7 en 9x7cm. Cond.G
Negentiende eeuwse wortelnoten kist met intarsia en parelmoer met reisneccesaire met geheime lade, flacon en dekseldoos, schaar, kurkentrekker etc. 17x30x23cm. Cond:G
Klein antieke Schwarzwald thermometer met beer omstreeks 1920. 17,5cm. Cond:G
Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
Oude Duitse plated WMF kaarskandelaar, barokstijl, in goede staat, ongepoetst, 25x30x13øcm.
Oude Japanse of Chinese roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw in goede staat 7,5cm.
Oude Chinese of Japanse roodlak snuffbottle met drakendecor, 20e eeuw, Cond;G