Vijf oude Chinese rol beschilderingen, 20e eeuw 38-60cm. Cond:G
Grote antieke stalamp, geelectrificeerd, stukje basis afgebroken, compositiemetaal, 69cm. Cond:R/G
Grote antieke staande olielamp omstreeks 1890, geelectrificeerd, in goede staat Compositie metaal, 98cm.
Zeventiende eeuwse ijzeren geldkist origineel sluitwerk mist, voorzien van een eenvoudig later slot, verder in goede staat 43x85x47cm. Cond;R/G
Oude vergulde Chinese gemerkte cloissone vaas met floraal decor en drakendecor, in goede staat 20cm.
Grote antieke zakkroonluchter met prismenglas, 8 lichts omstreeks 1900, in goede staat 92x35øcm.
Twee 19e eeuwse vergulde Empire stijl kaarskandelaren met Griekse vrouwenfiguur in goede staat. 47cm. Cond.:G
Eikenhouten geldkist 17e-18e eeuws met smeedijzeren beslag en slot, sleutel mist, in goede staat 41x61x41cm.
Vooroorlogs Douwe Egberts emaille reclamebord, omstreeks 1930, echt Friesche Heeren baal verschaft u wolken van genot. Bijschilderingen kanten en zwart gedeelte. 71x49 Cond;R/G
Oud Emaille reclamebord Dobbelmans Tabak en geen andere. omstreeks 1930, minimale bijschilderingen langs de kanten. Cond;G
Zeer grote 19e eeuwse franse bronzen kaarskandelaar met putti, 6 lichts omstreeks 1850, in goede staat 82cm. Cond;G
Twee prachtige grote 19e eeuwse vergulde messing kaarskandelaren met cherubijnkoppen en symbolen, 82cm. Cond:G
Zeldzame Joodse design sederschotel, bestaande uit 6 cups,uitschuifbare PVC delen etc., Ontwerp Bram van gelderen, o.a. vertegenwoordigd in het Joods historisch museum, door de sederschotel samen te s...
Achttiende eeuwse vergulde barok wandconsole met putti, kop oude wormbeval. 35x20x21cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse Franse boulle kist met schildpad en parelmoer, minimaal verlies inlegwerk, 12x12x23cm. Cond;G
Oud Frans emaille reclambord, omstreeks 1930, verfverkoop, Teintures Reunies, 2 zijdig, 53x49cm. In goede staat.
Empire stijl messing hanlamp, deels groen gepatineerd, 20e eeuw, 6 lichts, in goede staat, 60x58øcm. Cond;G
Drie delen oud chinees cloissone, gemerkt, waarschijnlijk 1e helft 20e eeuw, dekseldoos, wierookbrander en vaas met accessoires. 10-21cm. Cond;G
Grote Italiaanse kroonluchter van brons met prismenglas, 20e eeuw, 10 lichts, 90x90øcm. Cond;R/G
Antieke bronzen zakhorlogehouder, met adelaar en antiek zakhorloge(loopt aan, horloge achter deksel los) omstreeks 1900, 30cm.
Vier delig bronzen verzilerde bureauset, bestaande uit 2 kandelaren, inktpot en schaaltje, rococco stijl omstreeks 1900, in goede staat.
Originele bronzen renaissance vijzel, gedateerd 1645 Amor Omnia Vincit, in goede staat met stamper 12x14,5cm. Cond;G
Antiek Frans tafelstuk omstreeks 1900, beeld met glazen schaal, bloemen meisje met schaap 56x30øcm. Cond:G
Gecontourneerde wortelnoten casete met spiegel interieur. Voorzien van 12 zilveren theelepels en een suikerschep. 12 Theelepels met een puntbak en puntfilet steel met dubbele filetrand voorzien van mo...
Zuid Duitse barokstijl engel met bladgoud en beschildering, 20e eeuw in goede staat 40cm.
Antieke Franse composietiemetalen lamp met vrouwenfiguur in ranken, 2 lichts omstreeks 1900. La prosperite par bruchon, in goede staat 63cm. Cond:G
Franse bronzen wandlamp in Louis Seize stijl 1e helft 20e eeuw in goede staat 63cm.
Antieke Japanse cloissonne wierookbrander met foohond, omstrteeks 1900, in goede staat 41x28x18øcm.
Twee 19e eeuwse vergulde bronzen empire stijl kaarskandelaren met marmer, lekrand mist, 4 lichts inclusief kaarsdovers, 2e periode, marmer gaaf. 42cm Cond:R/G
Twee prachtige Italiaanse bronzen lampen met onyx basement, griekse dame met vaas, 20e eeuw 60x40øcm. Cond:G
Zeldzame kapitale tropisch houtgestoken Indische olifant met ivoren slagtanden (uit Thailand, incl. Citus certificaat en invoerdocument), 2e helft 20e eeuw 165x165x56cm. Cond.: G
Grote 19e eeuwser neogotische kandelaar met draken, 7 lichts in goede staat 86cm. Cond;G
Negentiende eeuws kleine ijzeren geldkist zonder sleutel, wel open, 43x28x27cm. Cond:R/G
Antieke Duitse Busch ratenov microscoop in originele kist, omstreeks 1900 44x23x11cm. Cond;G
Grote Afrikaanse houtgesneden figuur Dogan 20e eeuw in goede staat 71cm. Cond:G
Grote 18e eeuwse bronzen stadswacht handbel, in goede staat 39x26øcm. Cond;G
Antieke reisneccesaire in lederen met vergulde messing foudraal, inhoud verzilverd en been, gedateerd 1869 en incribtie: a token from respect from a friend. 9x6øcm. Cond;G
Grote antieke bronzen tafelschaal omstreeks 1890, romantische figuren in tuin decor en floraal decor 5x51x19,5cm. Cond;G
Achttiende eeuws verguld barok snijwerk met originele polychromie, in goede staat 43x24x4cm. Cond:G
Antieke gietijzeren snijpers Guido Schneider en co, in goede staat 52x30x38cm.
Twee zeer grote zeldzame bronzen vuurvergulde empire kaarskandelaren, omstreeks 1830, 6 lichts compleet met bobeches en kaarsdovers, in zeer goede staat. 82cm.
Negentiende eeuwse cloissone olielamp, geelectrificeerd met bloesem en vlinderdecor, messing voet 65cm. Cond:G
Twee grote gips gegoten Pierrots als lamp, midden 20e eeuw met vergulding en beschildering 95cm. Cond:G
Antiek bronzen dekseldoosje omstreeks 1880 met rondom figuren voorstellingen, ook op deksel, voorste pootjes opnieuw aangezet, 8x12x9cm. Cond:R/G
Twee antieke vergulde messing 19e eeuwse kaarslandelaren met chinese figuren en florale decors, 4 lichts in goede staat, 50cm. Cond:G
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Twee antieke Franse beschilderde porseleinen petroleumlamp omstreeks 1880 met wapen en ridder te paard decor, bijschilderingen in donkeren gedeeltes. Cond;'G