Messing haardscherm, koperen houtbak en 2 delige haardset 40-100cm. in goede staat
Schitterende grote antieke Chinees of Japans ivoren figuur, omstreeks 1900, voorstellende een oude vrouw met bamboe vishengel en karpers, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42,5cm.
Schitterend groot antiek ivoren japans of Chinees beeld, voorstellende een oude man met bamboe, vishengel en tabakspijp, goede kwaliteit en in zeer goede staat. 42cm.
Twee oude miniaturen op ivoor en in ivoren lijst, deels geschilderd, Franz Schubeot, Helen Sedlmayer, 1e helft 20e eeuw, 12x11cm. Cond:G
Grote oude eikenhout gestoken leeuw met wapenschild, omstreeks 1930, 92cm. Cond:G
Twee grote straatlantaarn kopstukken van koper en ijzer, 21e eeuw, in goede staat 120x46øcm.
Antieke zwart geemailleerde gietijzeren kolenkit omstreeks 1900, in goede staat 30x46x32cm.
Louis Quinze stijl messing haardomzet, omstreeks 1900, in goede staat 130cm. Cond:G
Messing beddepan, 18e eeuws mat familiewapen gegraveerd en spreuk rondom, Hollands, 97cm. Cond:G
Chinees bronzen dekseldoos met tekens en wijsheer op deksel, gemerkt, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 17x5,5x9,5cm.
Antieke gesigneerde ivoren netsuke, voorstellende een oude man op wildzwijn, 19e eeuw 4,2cm. Cond:G
Oude chinese houten penselenpot, 1e helft 20e eeuw, in goede staat 14x12,3øcm.
Twee grote Japansen knobbel cloissone vazen op houten consoles met floraal decor, 32x14,5øcm. Cond;G
Oude Oosterse benen gebedsmolen, bewerkt met tekens 20e eeuw. 20cm. Cond:G
Twee decoratieve goudkleurige houtgesneden tafellampen in de vorm van Chinese Foohonden 2e helft 20e eeuw, 76cm. Cond:G
Oude Chinese roodlak trekpot, gemerkt 20e eeuw, met medaillons en foohondendecor, 14x17,5x10,5øcm. Cond:G
Twee oude Japanse of Chinese benen snuffbottles, 20e eeuw, 1x apen in bomen, 1x vogels op tak en draak 7-8 cm.
Oude Chinese of Japanse edelhouten inro, fijngestoken met figurenvoorstellingen en glazen ogen, diverse diersoorten, mooie kwaliteit in goede staat.
Twee oude Chinees porseleinen opiumpijpen. 1x paardvorm, 1x florale voorstellingen en tekst(koper armaturen), in goede staat 13cm.
Zware bronzen vaas naar antiek voorbeeld, vroeg Chinees 2e helft 20e eeuw, 31cm. Cond:G
Japans lakwerk kabinet met vogels, bloemen en beschilderingen, lades achter de deuren en koper beslag, 20e eeuw 33x28x21cm. Cond:G
Oude antieke Chinese wierookbrander(geurverdrijver), duivel met brander op zijn schouders, omstreeks 1900 compositiemetaal(uitsteeksels boven gebroken, er wel bij) 26cm. Cond:R
Ingelijst verzilverd halssieraad, replica van een zilveren halssieraad van het Miao ras, in zwarte baklijst, 82x80cm. Cond:G
Vooroorlogse Brusselse verzilverde messing Tuba, gemerkt Voglas C. Mahillon Bruxelles, zonder monstuk, 80x50x40cm. Cond:R/G
Casette met 13 messing verzilverde concertbellen, Schulmerich Hnadbells Sellersville P.A USA. 93x36x13cm. Cond:G
Casette met messing concertbellen, Schulmerich Handbells Sellersville P.A USA, 12 stuks in casette. 93x17x36cm. Cond:G
Antieke vooroorlogse grammofoon Electrola berlin omstreeks 1920 in goede staat 36x43x36cm. Cond:G
Vooroorlogse klarinet omstreeks 1920, in goede staat(mondstuk mist) 63cm. Cond:G
Antieke mahoniehouten grammofoon voor onderdelen, wormbeval, 30x40x40, Cond. M
Twee vooroorlogse vioolkisten, 1x kunstleer 1x vurenhout. 76-78cm. Cond:G
Zeldzame vooroorlogse Duitse Hohner Tango, mondharmonica in originele doos, 18x6x3cm. Cond:G
Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Tremolo, 1x Echo Bell metal reeds, 64 Chrominica 4 octaves, professional, 1x Echo, 18-22cm. Cond:G
Vooroorlogse Continental telmachine, wanderer Werke, 35x49x37cm. Cond;G
Lot met helmen en petten oost Duitsland 2e helft 20e eeuw 25-28cm. Cond;G
Vier mooie vooroorlogse Duitse Hohner mondharmonica's, 1x Hohner echo, 1x vermona, 1x the 64 chromonica 4 octaves professional, 1x blues Harp, 11,5-20cm. Cond:G
Vijf vooroorlogse Honer mondharmonica's , Duitsland, 2 x Hohner Orchester, 1x Rumba, 1x Blues harp, 1x Super chromonica 10-18cm. Cond:G
Vijf Vooroorlogse Hohners (Duitsland) mondharmonica's 4x Bravo, 1 maal Sonny Boy, in goede staat 12,5x18cm. Cond:G
Lot van 9 Duitse Hohner mondharmonica's 20e eeuw, 10-19cm. Cond;R
Drie antieke koekplanken WOI Enschede. 19e eeuw 58-88cm. Cond:G
Vroeg 19e eeuws enkelschots geweer, voorlader, gegraveerd en gestempeld, breuk in houten kolf 126cm. Cond:R
Grote 19e eeuwse messing vergulde barokstijl kaarskandelaar met heiligenvoostelling, in goede staat 90cm.
Messing plafondlamp met prismenglas 60er jaren 25x24øcm. Cond:G
Grote Indonesische tropisch houtgesneden sculptuur met twee marlijnen, 2e helft 20e eeuw. 148cm.( deel zaag gelijmd, en stukje mist.) Cond:R/G
Empire stijl postzegeldoos met vergulde messing applicaties, 19e eeuw 3,2x7,3x10,8cm. Cond;G
Antiek perelmoer belijmd lepeldoosje met benen pootjes, lichte beschadigingen 15,5x4x8cm. Cond;R/.G
Mooie grote antieke Duitse wortelnoten speeldoos omstreeks 1880 met 6 platen(kam heel) ongemerkt, in zeer goede werkende staat 24x36x42cm. Cond:G
Negentiende eeuwse ronde mahoniehouten emmer met messing beslag en hengsel, in goede staat, binnenbak van messing. 36x33øcm.
Tibetaanse met lederbekleedde en beschilderde wijnkist, 21e eeuw 16x34x26cm. Cond:G
Drie oude bewerkte messing fotolijsten met reproducties, omstreeks 1960, 18-21cm.Cond:G
Antieke mahoniehouten theestoof omstreeks 1900 met koperen binnenbak, bovenrand gescheurd, 50x38øcm.
Oude Chinese bronzen geurverdrijver 1e helft 20e eeuw, gesigneerd met salamander grepen, in goede staat. 16,5x18,5x11,5øcm Cond:G
Kleine originele vergulde Empire spiegel, omstreeks 1820 zonder spiegelglas, in goede originele staat 59x34cm.
Zeven delen verzilverd, 2e helft 20e eeuw 2 kandelaren, presenteertablet, 2 asbakken, 2 servetringen 4-43cm. Cond:G
Twee Parker pennen, 12 krt filled made US, vulpen en balpen, voorzien van gravure Nedlloyd 1942-1982, in originele doos.
Antieke lederen en houten hoedenkist met hoed, omstreeks 1920, met etiket hotel Florence, hotel Metropole, 32x30x35cm. Cond:R/G
Lot antieke lampen en lampenglazen, in legerhouten kist van luitenant, omstreeks 1900, 37x76x40cm. Cond:R/G
Twaalf oude messing deurkloppers 1e helft 20e eeuw, in de vorm van leeuwenkoppen, in goede staat 16x11x4cm.
Groot antiek beeld, vrouw met windhonden omstreeks 1910, gesigneerd Arnova, beschilderd gips, kleine beschadigingen, 36x74x12cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse notenhout gestoken lectuurbak met ranken en mansportret, in goede staat 35x45x13cm.
Oude koperen relief, het laatste avondmaal, met mahonielijst, 20e eeuw, in goede staat 55x33cm.
Antieke pallisanderhouten sigarenkist met slot(2 kleine lijsten missen) verder in goede staat 10x26x15cm.
Antiek Duits kruidenkastje van notenhout omstreeks 1900, lichte wormbeval 32x25x8cm. Cond:G
Twee antieke Neo Renaissance Historisme schenkkannen, omstreeks 1880, goudkleurig. 27cm. Cond:G
Twee antieke messing wandlampen met cherubijnkoppen, omstreeks 1190. 33x28x17cm.Cond:G
Twee antieke keramieken dienbladen omstreeks 1920, met 6 onderzetters keramiek, alle met vernikkelde omranding, fruit en blauwe bessendecor. 7-40cm. Cond:G
Antieke notenhouten gestoken barometer omstreeks 1900 in goede staat 5x23øcm.
Antiek bronzen heilig kruis, 19e eeuw, Rusland, 26,5cm. Cond:G
Twee mooie tafellampen met alluminium voet, 2e helft 20e eeuw in goede staat 65cm.
Twee mooie tafellampen met chrome voet 2e helft 20e eeuw in goede staat 66cm.
Twee oude Chinese rode lakvaasjes met floraal decor, 20e eeuw 10,5cm. Cond:G
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Grote buste, marilyn Monroe, 2e helft 20e eeuw, gips gegoten, chip basement. 67cm. Cond;G
Vier oude antieke oosterse bronzen figuren, 1x olifant, big, boedha, en liggende boedha. 4-15cm. Cond:G
Drie lederen paardjes 20e eeuw met glazen ogen, leuke handarbeid, 18-20cm. Cond:G
Verzilverd tafelstuk met borrelglazen en afneembare beker, bewerkt, 20e eeuw in goede staat 31x22øcm. Cond;G
Mahoniehouten hoogtemeter voor ballonvaart, 1e helft 20e eeuw. G. Lufft Stuttgart. 16x20x11cm. Cond:G
Grote eikenhouten gestoken wandconsole met herenportret met snor. 19e eeuws. 58x32x32cm. Cond:G
Drie oude miniaturen op ivoor, gedeeltelijk geschilderd, 20e eeuw 5x4cm. Cond:G
Drie oude miniaturen op ivoor, 20e eeuw, gedeeltelijk geschilderd, lijsten hebben 1 ivoor structuur, iets gebobbeld. 18,5x22cm. Cond:R/G
Antieke pronkbeker omstreeks 1900 met fietsvoorstelling, compositiemetaal, bedeukt. 34cm. Cond:M
Fijngestoken eikenhouten Franse barometer, omstreeks 1900 in rococco stijl, in goede staat 34cm.
Twee grote 19e eeuwse 4 lichts wandkandelaren met rocailles, compositiemetaal. 42x40x35cm. Cond:G
Twee leuke verzilverde Engelse kaarskandelaren, 2e helft 20e eeuw, 15x27x8cm. Cond:G
Vijf leuke plated fotolijstjes, 20e eeuw in Louis Seize stijl in goede staat 9-15cm.
Verzilverde schelpvormige schaal met kristalglazen vaasje 2e helft 20e eeuw, 29cm. Cond:G
Decoratieve fruitschaal, 2e helft 20e eeuw (pootjes composiet) 13x26øcm. Cond:G
Grote antieke eikenhouten staande schemerlamp met floraal decor. 176x56øcm. Omstreeks 1920. Cond:G
Twee antieke messing scheepsvaart vinnen en bronzen anker, omstreeks 1930, gemerkt Cherub Walker+Son LTD Birmingham. (om snelheid te meten) 35-40cm. Cond;G
Twee antieke Italiaanse natuurstenen Pedra Dura schilderijen, omstreeks 1900. 13x8cm. Cond:G
Drie grote brons kleurige gepatineerde metalen schalen, decoratief 2e helft 20e eeuw, 33x33ø Cond:G
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Drie diverse messing tafellampen, 2e helft 20e eeuw 50-60cm. Cond:G
Grote koperen schemerlamp 2e helft 20e eeuw, in goede staat, 65cm.
Mooie 19e eeuwse kopergenagelde hengselpot in goede staat 34x41ø Cond:G