Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 20-23cm.
Twee Italiaanse Murano glazen clowns, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 22-23cm. Cond:G
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Negentiende eeuws kristallen olie en azijnstel, 6 delig, 1 breuk onprofessioneel gerestaureerd, chips 26x28øcm Cond:R
Vier antieke kristallen karaffen 1e helft 20e eeuw 3 verzilverde plaquettes, in goede staat 28-32cm.
Jugendstil groenglazen vaasje met gouddecor en portret, omstreeks 1910, chips bovenrand. 16,5cm. Cond:R
Groot lot kristalglas omstreeks 1930-1950, 31 glazen, fruitschaal, cylindrische vaas, minimale chip mogelijk 11-21cm. Cond:G
Kristallen bonboniére op zilveren voet, 925/000. Bonbonbiére met acouladevormige rand versierd met amandelslijpsel, geplaatst op een ronde zilveren voet met dubbele filetrand. ø 19x10 cm. MT.: Zilver...
Acht delen Swarovski kristal: globus, golfclubset, cadeau, taart, pop, tennisracket, ski, champagnefles, 2-4cm. minimale chips mogelijk
Oude kristallen gegraveerd vrijmetselaarsglas met rondom symbolische voorstellingen, 14,7cm. 20e eeuw Cond:G
Duits glazen bowlset met 6 glazen en gouddecor, cassis kleur, door Hors Walther Sachsen 1863-1951, in goede staat. 8-28cm.
Twee grote Murano glazen vissen, 2e helft 20e eeuw in goede staat 29-33cm.
Grote zware glazen waarzeggersbol op houten console, 21e eeuw in goede staat 18øcm. Cond:G
Hoge kristallen deksel coupe, radgeslepen, groen transparant, 20e eeuw 37,5x16øcm. Cond;G
Kristallen bonboniére met zilveren beugel, 835/000. Schaal met ster op de bodem voorzien van geschulpte rand met sterslijpsel. Met zilveren gecontourneerde beugel met opengewerkte cirkels en krullen.M...
Moderne glazen vaas met gezicht opgewerkt 21e eeuw in goede staat 33cm. Cond;G
Kristallen beschuitbus met zilveren dop. Kristallen beschuitbus met deksel en onderschotel met diverse slijpsels. voorzien van een zilveren dop versierd met parelrand. 835/000. ø17x25 cm. Minimale chi...
Kristallen aardbeienschaal met zilveren beugel en kristallen onderschotel, 835/000. Aardbeienschaal met acouladevormige rand met ruitslijpsel op 3 krulpootjes, voorzien van een zilveren beugel met Bie...
Grote kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schaal met geschulpte rand en ruitslijpsel, met ster op de bodem. Voorzien van zilveren beugel met parelrand. Met minimale chip. ø26x20 cm.
Kristallen kaas- en boterstolp met zilveren dop, 835/000. Beiden voorzien van een geetste bewerking met o.a. floraal decor. 19x17cm en ø24x24 cm. Kaasstolp heeft diverse chips aan de rand.
Kristallen bowlpot versierd met slijpwerk, voorzien van onderschotel en zilveren dop met parelrand.ø21x31 cm. Chips in rand van de deksel en in de rand van de pot.
Kristallen kandijpot op zilveren voet, 835/000, en zilveren knop, 925/000, op de deksel. Kristallen kandijpot met golfvormige rand op ronde zilveren voet, wat gedeukt en voorzien van restauartie. En e...
Twee antieke kristallen kandij dekselcoupes(beide voeten beschadigd) 30cm. In redelijke staat
Vijf delen kunstglas 20e eeuw en o.a. Murano, RGH. Galshütte, 4 schalen 1 vaas. 16-50cm.