Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Spiegel met wapen, 19e eeuw
Startprijs 180 EUR

Antieke mahoniehouten spiegel met intarsia, floraal en wapenintarsia met leeuwen en stijgerend paard, 87x53cm. Cond:G

2 Barok-stijl fauteuils + voetenbankje
Resultaat: 160 EUR

Twee Italiaanse barokstijl stoelen met armleuningen en florale stoffering 117x80x80cm. Cond:G

Eethoek, ovale tafel + 6 stoelen
Resultaat: 200 EUR

Engelse mahoniehouten eettafel met koperen klauwpoten met stoelen, 4 stuks Louis Quinze stijl, 74x179x111 en 107x50x50cm. Cond:G

2 Italiaanse barok-fauteuils
Resultaat: 160 EUR

Twee Italiaanse Barokstijl armleunstoelen, stijlmeubelen 2e helft 20e eeuw, in goede staat 110x80x90cm. Cond:G

Snijwerk tafel adelaar
Startprijs 250 EUR

Negentiende eeuwse Franse notenhouten gestoken bijzettafel met adelaar. 50x30øcm. Cond:G

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst, 2e helft 20e eeuw in goede staat 87x64cm. Cond:G

Spiegel met geslepen glas en goudkleurige lijst
Startprijs 50 EUR

Spiegel met goudkleurige houten lijst met spiegelglas belijmd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 115x54cm.

2 stoelen en tafel
Startprijs 180 EUR

Negentiende eeuwse zwart gelakte set met bloemendecor, bijzettafel en 2 stoelen, in goede originele staat 87x53x41 en 70x53øcm.

Mahonie secretaire
Startprijs 200 EUR

Hollandse mahoniehouten secretaire omstreeks 1870, in goede staat, lichte fineerschade 160x104x44cm Cond:G

Kersen hoekkast
Resultaat: 200 EUR

Duitse Biedermeier kersenhouten hoekkast met glasopzet, omstreeks 1820, oudere restauratie, in goede originele staat 183x104x60cm. Cond:G

Eikenhouten bijzettafel
Startprijs 50 EUR

Notenhouten antieke bijzettafel omstreeks 1880 met onderling verbonden poten, geschulpt blad, in goede staat 62x59øcm.

5 houten stoelen
Startprijs 125 EUR

Vijf antieke Duitse Bretterstühle 4x berkenhout, donkergebeitst, 1x omstreeks 1800 eikenhout met fazantenkop, 90x40x50cm. Cond:G

Eiken broodspinde klein
Resultaat: 125 EUR

Kleine antieke Duitse eikenhouten 1 deurs spinde op sledepoten, in goede staat 68x40x41cm.

Eiken broodspinde
Resultaat: 200 EUR

Duitse eikenhouten 1 deurs broodspinde op sledepoten, omstreeks 1800 in goede staat 134x100x41cm.

Naaimachine in kersenhouten kast
Startprijs 200 EUR

Antieke anker naaimachine in kersenhouten gepolitourde kast met bandintarsia, recentelijk professioneel gepolitourd en in uistekende staat 80x61x45cm. Cond:G

Wandtafel
Resultaat: 60 EUR

Mahoniehouten sidetable met lades, Louis seize stijl stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 76x121x33cm. Cond;G

Vertico met opstand
Resultaat: 100 EUR

Antieke Duitse wortelnoten vertico(Opstand mist) omstreeks 1880 Gründerzeit, bovenblad vlekkerig, verder in redelijk goede staat 123x95x45cm. Cond;R

Eiken 19e eeuwse kast
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse grote eikenhouten Renaissance stijl Hollandse linnenkast met gelijste deurpanelen, schappen en lades achter de deuren, gezichten in koplijst. In zeer goede staat 210x74x260cm Cond:G

Mahonie schrijftafel
Startprijs 200 EUR

Negentiende eeuwse empirestijl mahonietafel omstreeks 1870 met 3 lades en bronzen beslag 78x60x115cm. Cond:R/G

Eiken kinderbureau
Resultaat: 60 EUR

Antieke eikenhouten kinderbureau omstreeks 1920 met 4 lades en voetrust, in goede staat 70x80x45cm. Cond:G

Bijzettafeltje met wangen
Startprijs 50 EUR

Wortelnoten bijzettafel met wangen, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw in goede staat 60x54x60cm. Cond:G

Lessenaar
Startprijs 200 EUR

Antieke eikenhouten 2-delige lessenaar met onderkast ca. 1900, 125x88x122cm. Cond.: G

2 Bijzet-tafeltjes
Resultaat: 60 EUR

Twee wortelnoten bijzettafels met etage en vlechtwerk, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, in goede staat 56x56x64cm.

Biedermeier bed
Startprijs 100 EUR

Negentiende eeuwse 1 persoons mahoniehouten biedermeier bed, in goede staat 95x94x200cm.