Negentiende eeuwse mahoniehout op eiken gefineerde penantkast, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitoerd in zeer goede staat 88x98x47cm
Oud Chinees rood gelakt dressoir 20e eeuw, 2 deuren en 3 lades, slijtage en patina 131x45x77cm. Cond:G
Hollands 18e eeuwse wortelnoten barokcommode in Louis Quinze stijl, 4 lades, klauwpoten en bronzen beslag 83x90x57cm. Cond;G
Bijzondere grote antieke eikenhouten boekenmolen met hekwerk en draaipot, omstreeks 1900, 149x58x58cm. Cond;G
Kersenhouten bijzettafel met lade, omstreeks 1920-1930 recentelijk professioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 52x51x35cm.
Oude Chinese handgeschilderde kast, rood met figurendecor, in goede staat 168x53x114cm. Cond;G
Antieke Gründerzeit notenhouten bijzettafel, rondom met verguld messing beslag en onyx blad. omstreeks 1880. 81x41x35cm. Cond:R/G
Eikenhouten Amsterdamse school stijl boekenkast, omstreeks 1920 met schappen en intarsia in deurpanelen. 197x110x40cm. Cond.:G
Engelse wortelnoten Queen Anne stijl commode, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw, 4 lades, in goede staat 73x102x45cm. Cond:G
Prachtig Hollands eikenhouten Louis Quinze schrijfsecretaire met mooi snijwerk op de knieen , guirlandes en hekwerk, mooi binnenleven, in goede staat 120x55 (90)x125cm, omstreeks 1780
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten 2delige hoekvitrinekast, slot mist en niet origineel, minimale beschadigingen, 195x90x56cm. Cond;G
Bijzondere smalle eikenhouten Louis seize dubbeldeurs hoekkast, omstreeks 1800, in goede staat 158x34x49cm.
Negentiende eeuws mahoniehouten wangentafel met lades en messing klauwpoten, lichte fineerschade. 72x67x152cm.Gesigneerd W+C Wilkinson, ludcate Hill 18980.Cond:G
Mooie Hollandse biedermeier mahoniehouten penantkast omstreeks 1870 recentelijk proffessioneel gerestaureerd en handgepolitourd, in zeer goede staat 94x108x45cm.
Grote 18e eeuwse Hollandse mahoniehouten Louis Quinze Barok secretaire met klauwpoten en bronzen beslag(shellack) met prachtig binnenleven met bronzen kapitellen omstreeks 1780 in goede staat 116x110x...
Prachtige 17e eeuwse lage tafel met ballustervormige poten, houtgestoken onderlinge verbindingen, 2 schuiflades, mooie patina. 60x165x65cm. Cond;G
Hollands mahoniehouten kabinet, Louis Quinze met mooi snijwerk, omstreeks 1770 met bronzen beslag. 240x190x60cm. In goede originele staat.
Schitterende 18e eeuwse Louis Seize choffoniere met intarsia, vazen, lyra's, guirlandes, florale inleg, ook zijkanten, ringbeslag, in goede originele staat 160x150x105cm. Cond;G
Antieke notenhouten (fineer) schrijfcommode omstreeks 1890 in Louis Seize stijl. 2 bovenste lades als schrijfgedeelte(schrijfblad en lade met dekselvakken) 5 lades, recentelijk professioneel gerestaur...
Mooi 18e eeuws Hollands louis Quinze wortelnoten kabinet met messing beslag 19e eeuwse, 240x175x70cm Cond:G
Duitse kersenhouten fineer Biedermeier stijl bank, omstreeks 1900, lichte fineerschades 80x192x80cm. Cond:R/G
Vooroorlogse teakhouten Oosterse salontafel omstreeks 1930 met etage, in goede staat 60x100cm.
Negentiende eeuws grenenhouten schommelbed in goede staat. 80x103x70cm.
Antieke Franse eikenhouten ovale vossenkoptafel(salon) omstreeks 1870, in goede staat. 60x120x110cm.
Zware palisanderhouten 19e eeuwse snijwerk stoel met lederen zitting, in goede staat.
Eikenhouten armleunzetel met mooie florale stoffering en leeuwenkoppen. Omstreeks 1880 140x72x84cm. Cond:G
Duitse antieke spiegel, met bewerkte goudkleurige lijst. Omstreeks 1900. 80x70cm. Cond;G
Duitse antieke Louis Philippe tafel met wortelnoten blad, omstreeks 1870, minimale fineerschade 76x115x74cm. Cond:R/G
Negentiende eeuwse goudkleurige spiegel met hoekornamenten spiegel verweerd, minimale beschadigingen 127x81cm. Cond:R/G
Vroeg 19e eeuwse Duitse halspiegel, biedermeier omstreeks 1820, met cinkeldak, berkenfineer. in goede staat 89x39cm.
Engelse mahoniehouten halve maantafel met lade, stijlmeubel 2e helft 20e eeuw 71x89x37cm. Cond:G
Wortelnoten Louis Philippe naaitafel, omstreeks 1870, binnenleven met vakverdeling, 3 spantpoot(licht verkleurd door zon) 77x54x42cm. Cond:G
Antieke Engelse mahoniehouten opklapbare etagere/ buttler tray, in goede staat 90x28x25cm. Cond:G
Negentiende eeuwse mahoniehouten tafel met 4 gestoffeerde stoelen. in goede staat. 75x87x96cm. en 90x45x38cm.
Twee maal antieke Oosterse tafels 1e helft 20e eeuw met koperdraad en parelmoerinleg, stukjes parelmoer missen. 51x32x22cm. 57x32x22cm. Cond:R/G
Oude koperbeslagen Brassero tafel met centraal Brassero, 20e eeuw, 8 kantig. 44x112x112cm. Cond:G
In hoogte verstelbare mahonie displaytafel, 20e eeuw in goede staat 84x65x75cm. Cond:G
Negentiende eeuwse iepenhouten kinderstoel, in goede staat 65cm. Cond:G
Engelse mahoniehouten vitrinekast omstreeks 1930, op hoge Queen Anne poten en in goede staat. 194x40x110cm.
Negentiende eeuws kersenhouten bijzettafeltje met gedraaide poten, recentelijk vakkundig gerestaureerd en gepolitourd, in goede staat 47x51x35cm.
Mahoniegefineerd Louis Seize hoekladetafeltje omstreeks 1800 (fineerschade) 78x64x42cm. Cond:R
Negentiende eeuwse notenhouten bewerkte spiegel met snijwerk en rocailles 135cm. Minimale beschadigingen. Con:R/G
Zuid Duitse notenhouten was commode omstreeks 1870 Weens model met klep, deurtje en lade. In goede staat 95x75x44cm.
Negentiende eeuwse eikenhout gesneden bidstoel met heilig kruis, petit point stoffering, beschadigd. 90x47x45cm. Cond:R/G
Oude theetafel met etage, houten en glazen blad op wielen omstreeks 1930 in goede staat, 67x71x47cm
Antieke Engelse mahoniehouten opklabbare speeltafel, omstreeks 1900 gemerkt, borrowes Folding table. 69x75x75cm. Cond:G
Hollandse 19e eeuwse mahoniehouten tiltoptafel omstreeks 1960, octogonaal blad en handwerk centraal in blad verwerkt, achter glas, parelrand om het blad. 76x61x61cm. Cond:G