Chinees imari porseleinen trekpot, 18e eeuws met floraal en gouddecor, chip deksel en grip gerestaureerd. 10,5x14x9øcm. Cond:R
Grote 18e eeuwse Chinees porseleinen Cheng Lung vleesschotel(chip) landschapsdecor. 33x40,3cm. Cond:R/G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari schenkkan met deksel, floraal en gouddecor, in goede staat 15,5cm.
Drie x 18e eeuws Chinees porseleinen borden met tuindecor, alle met minimale chip en randglazuurschade. 32,5øcm. Cond:R
Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R
Twaalf 19e eeuwse Chinees porseleinen familie Roze borden met emaille decor, keizerlijk geel, floraal met goudrand, haarlijn. 25øcm. Cond:G
Grote 17e-18e eeuwse diepe Chinees porseleinen schaal, kraanvogel in landschapdecor, in goede staat 8x23,5x30cm.
handbeschilderde chinees porseleinen penselenpot met floraal decor, vogel op tak en tekst, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 13,5x10,4cm. Cond;G
Drie 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor, chips, haarscheur, randschade. 23ø Cond:R
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal en gouddecor, in goede staat 9x27cm. Cond:G
Prachtige antieke gesigneerde Chinees porseleinen schotel met emaille beschilderingen, mooie kwaliteit en goudrand, interieur met moeder en kinderen 5,2x26,4øcm.
Grote blauwwitte Chinees porseleinen vaas met wanli decor, 20e eeuw, 39x33øcm. Cond:G
Zes 18e eeuwse Chinees porseleinen rijstkommen met Amsterdams bont decor, floraal en gouddecor, kom heeft haarlijn 7x14,5øcm Cond:G
Zeldzame gemerkte 19e eeuwse porseleinen cup op hoge voet met drakendecor, 2 haarlijnen, 11,3x14,3cm. Cond;R/G
Oude Chinese Cheng lung gemerkte porseleinen lampenvoet met draken in hemeldecor, oude lampenvoet geweest boorgat in de bodem verder in goede staat 33x23øcm.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari bord, hoge bodem en geschulpte omranding, in goede staat 3,5x23øcm.
Twee zeldzame 18e 19e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi borden met figuren decor, in goede staat 26,5øcm. Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met rood-groen decor, floraal en Chinese tekens, 3 met haarlijn en of chip, 18-20øcm. Cond:R
Achttiende eeuwse Chinese schotel met zilveren hengsel, 19e eeuw, landschapsdecor, in goede staat 12x15,7øcm. Cond;G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, haarlijn en minimale chips 32,7øcm. Cond:R
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, lichte randschades 34,4ø Cond:R/G
Grote 17e-18e eeuwse chinees porseleinen schotel met floraal decor 35,4ø Cond:G
Twee grote 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met florale decors, (1 met haarlijn, ander gaaf) 36ø Cond:R/G
Zes handbeschilderde porseleinen borden 19e eeuw, floraal en gouddecor, verso J.B Capellemans aine Bruxelles 23øcm. Cond:G
Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Set van 18e eeuwse Delftsblauwe borden, grote gebarsten, kleinere gebarsten, diverse lichte glazuurschades en chips. 23-31cm. Cond:R/G
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G
Antieke Delftse porseleyne fles keramieken plaquette omstreeks 1910, letters Z 365 AS. naar een voorstelling van Davis Artz, vissersvrouw 25,5x20,5cm. Cond;G
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Zeer grote antieke Majolica Historisme bewerkte laars, omstreeks 1890 Duitsland, met tekst: Wer Diessen Stiefel leeren kann is führwahr ein ganzer Mann. 75cm. 2 chips bij hak, verder in goede staat 75...
Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.
Jugendstil majolica piedestal met bloempot, floraal en zwanendecor, omstreeks 1900, genummerd, in zeer goede staat, 91x27ø Cond:G
Antieke Weense terracotta figuur omstreeks 1900, vrouw met emmer en mand nr 218 made in Austria in goede staat, 48cm. Cond:G
Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl op opschrift, Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645 met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenrand) 2...
Negentiende eeuws Hollandse eikenhouten kist met 17e/18e eeuwse Hollandse wandtegel, 56x71x46cm. Cond.G
Zestiende eeuwse Chinees porseleinen Ming schaal met floraal decor, Swatow blauw, staande op drie poten, in goede staat 11x18,5cm.
Antiek Delfts 6 pas tegeltableau in eiken lijst, omstreeks 1900 naar H.W Mesdag door PB Delft HLF, 1 chip, 45x30cm. Cond;R/G
Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;G
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;R, haarlijn.
Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, patroon scharrelwerk letters B.A.K.Het betreft hier een produktiefout, het decor is uitgelopen, chip bovenrand. 22,5x14,5øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, decor Woelig, letters: 51D WVTT, in goede staat 15,5x9,5øcm.
Drie antieke Arnhemse RAM Colenbrander schalen, decor Viersprong, letters: 35A.P, in goede staat 5,5x11,7øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander bord, decor Barsten, letters: 27E.A.K in goede staat 4x24,6øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10x10,4cm. Cond:G
Antieke Arnhem Ram Colenbrander bord, decor Los, letters: 27D A.K in goede staat 4,3x25øcm.
Een stel grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vazen decor franje, letter; 1321 4 C GB, minimale chip bovenrand 1 vaas. 22,5x12,5øcm. Cond;R/G met doos.