Grote antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas, decor franje, zonder doos, letters: 4D W.J. 22,5x12,5ø Cond;G
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon sierlijk, letters: W.R B, in doos 10x10,4cm. Cond:G
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander bord, decor Barsten, letters: 27E.A.K in goede staat 4x24,6øcm.
Antieke Arnhemse RAM Colenbrander vaas, patroon bloed, letters: A.K.B in goede staat 14,7x8,2øcm.
Drie antieke Arnhemse RAM Colenbrander schalen, decor Viersprong, letters: 35A.P, in goede staat 5,5x11,7øcm.
Antieke Arnhem Ram Colenbrander vaas decor Teen, letters: 1273 1C V.B, 22,5x12,6øcm. Cond;G
Een stel antieke Arnhemse RAM Colenbrander vazen, decor woelig, letter: 51P.AP. in goede staat 15,5x9,5øcm.
Antiek Delfts 6 pas tegeltableau in eiken lijst, omstreeks 1900 naar H.W Mesdag door PB Delft HLF, 1 chip, 45x30cm. Cond;R/G
Zestiende eeuwse Chinees porseleinen Ming schaal met floraal decor, Swatow blauw, staande op drie poten, in goede staat 11x18,5cm.
Grote antieke Duitse terracotta handbeschilderde bierpul in renaissance stijl op opschrift, Trink und iss, Got nit vergiss, anno 1645 met tinnen deksel met medaillon 1756 (kleine haarlijn bovenrand) 2...
Antieke Weense terracotta figuur omstreeks 1900, vrouw met emmer en mand nr 218 made in Austria in goede staat, 48cm. Cond:G
Jugendstil majolica piedestal met bloempot, floraal en zwanendecor, omstreeks 1900, genummerd, in zeer goede staat, 91x27ø Cond:G
Zeldzaam groot antiek 5 delig Chinees porseleinen kaststel met spelende paleishonden, 19e eeuw of ouder. in zeer goede staat 30x39,8cm.
Zeer grote antieke Majolica Historisme bewerkte laars, omstreeks 1890 Duitsland, met tekst: Wer Diessen Stiefel leeren kann is führwahr ein ganzer Mann. 75cm. 2 chips bij hak, verder in goede staat 75...
Twee prachtige 19e eeuwse Chinees porseleinen vazen met uiterst gedetailleerde beschilderde emaille decor met keizerlijke figuren en hoogwaardigheidsbekleders. in goede staat 25,5x11,3øcm.
Groot 18e eeuwse Delfts keramieken schotel met Wanli decor, met leeuw, minimale randglazuurschade, in goede staat 5x35øcm. Cond:G
Set van 18e eeuwse Delftsblauwe borden, grote gebarsten, kleinere gebarsten, diverse lichte glazuurschades en chips. 23-31cm. Cond:R/G
Twee grote porseleinen Franse flacons, 19e eeuw met opengewertke bloemen en gouddecor, beschadigingen aan bloemen. 22cm. Cond:R/G
Zes handbeschilderde porseleinen borden 19e eeuw, floraal en gouddecor, verso J.B Capellemans aine Bruxelles 23øcm. Cond:G
Grote 17e-18e eeuwse chinees porseleinen schotel met floraal decor 35,4ø Cond:G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, lichte randschades 34,4ø Cond:R/G
Grote 17e eeuwse Chinees porseleinen schotel met floraal decor, haarlijn en minimale chips 32,7øcm. Cond:R
Achttiende eeuwse Chinese schotel met zilveren hengsel, 19e eeuw, landschapsdecor, in goede staat 12x15,7øcm. Cond;G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden met rood-groen decor, floraal en Chinese tekens, 3 met haarlijn en of chip, 18-20øcm. Cond:R