Zeer grote oude Chinees porseleinen schaal omstreeks 1930, gemerkt met figuren, vogels, floraal en gouddecor, haarlijnen in bodem. 19x41ø Cond:R
6 Oude Chinees porseleinen schotels, gemerkt, in goede staat 10øcm.
Drie Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 143 "Boots" (1979-1990), 1x nr. 71 2/0 "Stormy weather" (1979-1990), 1x nr. 378 "Easter Greetings" (1972-1979), 10-13cm. Cond.: G
Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 2053 "Playful Pals" (limited edition 00774/25.000) en 1x nr. 376 "Little Nurse" (1979-1990), 8-10cm. Cond.: G
Vier Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 63 "Singing Lesson" (1959 of vroeger), 1x nr. 2007 "Tender Love" (Limited Edition 10.875/25.000), 1x nr. 533 "Oh my tooth" (First Issue 1995), 1x nr. 534 "A Nap"...
Oude antieke Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw of ouder 22,2cm. Cond:G
Zeer grote antieke Chinees porseleinen gesigneerde diepe schotel met wijsheren bij rotsen decor, mooie kwaliteit, omstreeks 1900 of ouder 8x43,6ø
Vijfentwintig diverse handgeschilderde borden met floraal decor, minimale chip mogelijk Cond;G
Negentiende eeuws Chinees porseleinen bord met dierendecor, gemerkt, in goede staat 5x28,3øcm.
Vier achttiende eeuwse Chinees porseleinen borden met floraal decor, gemerkt met lang leven symbool, haarlijn en minimale chis, 22øcm. Cond;R/G
Antieke Duitse porseleinen eierdophouder met 6 eierdoppen, omstreeks 1900, ongemerkt 10x23x13cm. Cond;G
Zes antieke societe ceramique maastricht borden met hanen decor, omstreeks 1880 in goede staat 19øcm. Cond:G
Antiek porseleinen theeservies omstreeks 1900 bestaande uit: theepot, suikerpot, melkkan, kokjesschaal, 12 kop en schotels. met floraal en gouddecor, onduidelijk gemerkt, in goede staat, chips mogelij...
Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotels, figuren in landschap, 1 kleine kop en schotel en 1 los kopje, haarscheur en chips, 3-10cm. Cond:R
2 delen Chine de Commande porselein, 18e eeuw, dekselvaas en kop en schotel. chips. 5-14cm. Cond:R
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M
17e-18e eeuwse Chinees porseleinen sauskom met floraal decor, in goede staat 5x19,5x10,5cm.
Grote Chinese Jade draak, 20e eeuw in goede staat 20x27x9cm. Cond:G
Antieke Chinese gemerkte Yixing theepot met blauw-wit floraal emaille decor, 13x18x14,5ø, in goede staat.
Twee antieke Delftsblauwe aardewerken dekselvazen, gemerkt W. 18e 19e eeuw, en 1 gemeerkt v.d. Duijn 19e eeuw, Deksel vastgemaakt. chip deksel 37-38cm.
Drie delen keramiek omstreeks 1900, grote zoutstrooier, suikerpot, bonbondekselschaal. In goede staat 7-19cm.
Vijf oude gemerkte Chinese Yixing theepotjes 2e helft 20e eeuw 8-17cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse gemerkte Chinese bordjes, decor van spelende kinderen, chip en haarlijn, 3,5x16,2ø Cond:R/G
Vijf delen Guillaume Corneille serviesgoed(design) 4 bordjes en 1 groot bord. 12-30cm. Cond:G
Twaalf delig Duits servies A. Kaiser met rozendecor en gouddecor, 2e helft 20e eeuw bestaande uit: 5 kop en schotels, 2 sauskommen, 6 eierdoppen, taartschaal, 2 botervloten, 2 terrines, 6 opdienschale...
Twee Hummel (Goebel) beeldjes: 1x nr. 344 "Feathered Friends" (1979-1990) en 1x nr. 351 "The Botanist" (1979-1990), 11,5cm. Cond.: G
Hummel (Goebel) nr. 353/0 "Spring Dance", voorstellend twee dansende meisjes, gemerkt (1979-1990), 13,5cm. Cond.: G
Kleine Chinese Yixing trekpot omstreeks 1900, gemerkt, met floraal en emaille decor, in goede staat. 6,8x10,5x7ø Cond:G
Groot lot +/- 60 antieke Hollandse wandtegels 18e-19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen, o.a. Makkums, mangaan, Baroketc. 10-13cm. Cond;R/G
Zes pas tegeltableau met religieuze voorstelling, mogelijk 17e 18e eeuw monogram R.J.M in goede staat. 38x26cm
Zeven antieke Hollandse tegels en 4 pas tableau, 4 tegels divers, tegel visser en tegel een (20e eeuw), beschadigingen, 13x13cm Cond:M/R
Mooie 18e eeuwse chinees Imari porseleinen vleesschotel met floraal en gouddecor, in goede staat 4x23,5x34cm. Cond;G
Grote oude Imariporseleinen schotel met Arabische tekens en floraal decor, 20e eeuw 7x41,5øcm. Cond:G
Grote 17e eeuse Japanse Imari schotel met zeldzaam haandecor, gouddecor en floraaldecor, in goede staat 6x46cm. Cond:G
Chinees Imari 18e eeuwse porseleinen kom met floraal- en goud decor 7xø14cm. Cond.: G
Negentiende eeuwse Imari bloempot met floraal decor, in goede staat 15x19,5øcm.
Twee antieke porseleinen honden omstreeks 1920 Engeland, genummerd 2375, 19cm. Cond:G
Zes antieke Chinees porseleinen kop en schotels omstreeks 1800, decor van Chinezen te paard, 4 schotels haarlijn of chip, 3 kopjes met haarlijn, 3 goed. 6,5x12øcm. Cond;R/G
Porseleinen Empirestijl vaas met gouddecor en handgeschilderde figuren voorstelling, 20e eeuw gemerkt met een Fenix, mooie kwaliteit, in goede staat 21,5cm.
Twee grote antieke majolica sierborden, floraal en vogeldecor, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, in goede staat 36,3øcm.
Twaalf antieke Franse limoges borden omstreeks 1900, Haviland en co met floraal decor en gouddecor, minimale chip 24øcm. Cond:G
Twee 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken wandplaquettes met havendecor, in goede staat 37x31x2cm.
Grote Duitse Teichert meissen porseleinen koffiekan met Zwiebelmuster decor omstreeks 1930 in goede staat 23cm. Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari schenkkan met deksel, floraal en gouddecor, in goede staat 15,5cm.
Zes 17e/18e eeuwse Chinese Kang Xi porseleinen borden met floraal decor en geschulpte omranding, 1 bord chip, 1 bord haarlijn, 4 goed. 21øcm. Cond.:G
Twee grote 17e 18e eeuwse Chinees porseleinen Kang Xi schotels met florale decors, (1 met haarlijn, ander gaaf) 36ø Cond:R/G
Antieke Delftse porseleyne fles keramieken plaquette omstreeks 1910, letters Z 365 AS. naar een voorstelling van Davis Artz, vissersvrouw 25,5x20,5cm. Cond;G
Negentiende eeuws Hollandse eikenhouten kist met 17e/18e eeuwse Hollandse wandtegel, 56x71x46cm. Cond.G