Groot lot +/- 60 antieke Hollandse wandtegels 18e-19e en 20e eeuw, diverse voorstellingen, o.a. Makkums, mangaan, Baroketc. 10-13cm. Cond;R/G
Twee oosterse oude erotische plaquettes, porselein, Japan of China, in goede staat 18,5x12cm.
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari schenkkan met deksel, floraal en gouddecor, in goede staat 15,5cm.
Antieke porseleinen figuur, dubbel gemerkt, alteste en carl Theodor? met kroon, vingers af, 20cm. Cond;R
Zeldzaam Petrus Regout kinderservies 19e eeuws, soepterrine, serveerschaal, fruitschaal, suaskom, 2 ronde serveerschalen, 3 ronde borden, peper-zout-mosterd stel, 2 vleeswaren schaaltjes, 3 ovale scha...
Zes oude Engelse keramieken Toby Jugs, 20e eeuw, musketiers en robin hood, Royal Dalton. 1955, 10-19cm. Cond:G
Zeven keer Imari porseleinen kop en schotels met bruine glazuur en florale beschildering, set van 6+ kleinere kop en schotel, 4 schotels gaaf en 3 beschadigd, 3-11,5cm. Cond:R/G
Grote oude Satsuma porseleinen dekselvaas met tuindecor, in goede staat 40cm. Cond:G
Oude antieke Chinees porseleinen vaas met craquele glazuur, 1e helft 20e eeuw of ouder 22,2cm. Cond:G
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen gemberpotten met deksel in goede staat, 18x13øcm. Cond:G
Twee kleine Chinees porseleinen zittende lachende Boedha's 20e eeuw gemerkt, 12-13cm. Cond:G
Twee 18e eeuwse Delfts keramieken sierborden met zeldzaam decor, minimale chip, 23,3øcm. Cond:G
Twee grote Makkums polychrome aardewerken bloempotten, 20e eeuw octagonaal 19x29x29cm. Cond;G
Zeer grote Chinese groen celladonvaas met tekens en figuren decor, 20e eeuw 62cm. Cond:G
Zeer grote oude Chinees porseleinen schaal omstreeks 1930, gemerkt met figuren, vogels, floraal en gouddecor, haarlijnen in bodem. 19x41ø Cond:R
Zeer grote Hollandse platelen vaas met polychrome floraal decor, Chrysantheme koninklijk Gouda, omstreeks 1930. 66cm. Cond:G
Vier 18e eeuwse Chinees porseleinen borden, koekoek in het huisje, bord met chip, 2 borden goed, 1 helemaal gaaf.22,7ø Cond:R/G
Twaalf antieke Franse limoges borden omstreeks 1900, Haviland en co met floraal decor en gouddecor, minimale chip 24øcm. Cond:G
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein, beschadigd, kop en schotel, 3 trekpotten, 1 vaas 7-18cm. Cond:M
Drie grote Spaanse porseleinen Llardo figuren, 20e eeuw, 1 elegane dame bij zuil, 2 dansend paar, 3 dame met hondje. 32-35cm. Cond:G
17e-18e eeuwse Chinees porseleinen sauskom met floraal decor, in goede staat 5x19,5x10,5cm.
Drie delen polychrome Makkums aardewerk, 20e eeuw (dekseldozen) 14-16cm. Cond;G
Kleine Perzische schenkkan 12-13e eeuws met origineel blauw glazuur en zwart floraal decor, in goede originele staat 11cm.
Drie 18e eeuwse Delfts aardewerken borden met floraal decor, 3 met lichte randglazuurschade, 1 met chip. 32,5cm. Cond:G
Handbeschilderd 18e eeuws porseleinen bord, gemerkt, mogelijk Duitsland, Fulda 1788-1789, chips bovenrand 4x28øcm. Cond:G
Zeldzame 18e eeuwse Chinees Imari bord, hoge bodem en geschulpte omranding, in goede staat 3,5x23øcm.
Twee grote antieke majolica sierborden, floraal en vogeldecor, omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, in goede staat 36,3øcm.
Antieke Duitse porseleinen eierdophouder met 6 eierdoppen, omstreeks 1900, ongemerkt 10x23x13cm. Cond;G
Drie oude Duitse porseleinen figuren Sitzendorf omstreeks 1930 met opgewerkt bloemendecor en gouddecor, in goede staat, minimale chip mogelijk 14-15cm.
Meissen porseleinen schaal omstreeks 1900 met floraal en gouddecor, in goede staat 4x29,5cm. Cond:G
Twee antieke Delftsblauwe aardewerken dekselvazen, gemerkt W. 18e 19e eeuw, en 1 gemeerkt v.d. Duijn 19e eeuw, Deksel vastgemaakt. chip deksel 37-38cm.
Twee 17e-18e eeuwse Chinees porseleinen borden, Wanli en Kang Xi beide met haarscheur en chips. 27-28øcm. Cond:R
Grote Chinees porseleinen wijsheer, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 45cm. Cond:G
Grote Chinees porseleinen figuur, heer met kind, handbeschilderd, 2e helft 20e eeuw, gemerkt, in goede staat 45cm.
Twee 18e eeuwse Meissen porseleinen borden met bloemen en gouddecor, in goede staat 24øcm. Cond;G
Drie delen antiek Chinees porselein Nanking Cargo, kop en schotel en lossen schotel, chips, 7-13cm. Cond:R
Chinees Imari 18e eeuwse porseleinen kom met floraal- en goud decor 7xø14cm. Cond.: G
Zeldzaam Chinees porseleinen republikeinse karperschotel met geschulpte omranding, gemerkt, 1e helft 20e eeuw 3,7x18,3ø, in goede staat.
Vier 17e eeuwse Chinees cargo porselein, 1 kom en 3 grotere schotels met floraal decor. Cond:G
Vijf antieke Chinese porsleinen Cargo diepe schotels, 16e-17e eeuw, met floraal decor, twee met oude haarlijn 24-26cm. Cond:G
Zeven delen antiek Chinees porselein 16e-17e eeuw, 2 bolle vaasjes, grote bolvaas, 2 kleine kommen, 2 grote kommen, beschadigingen en haarlijnen 8-15,5 Cond:R/G
Vier 17e/18e eeuwse Chinees porseleinen borden, 2x Wanli gelijmd en beschadigd, 1x 18e eeuws Queng Long, gaaf, 1x 18e eeuws Kang Xi gelijmd. 23,5-29cm. Cond;R/G
Vijfentwintig diverse handgeschilderde borden met floraal decor, minimale chip mogelijk Cond;G
Zeven delen 18e eeuws Chinees porselein, 2 kop en schotels, figuren in landschap, 1 kleine kop en schotel en 1 los kopje, haarscheur en chips, 3-10cm. Cond:R
Negentiende eeuws porseleinen koffieservies gemerkt C.T met kroon, handbeschilderd, goud en floraal decor, bestaande uit: koffiekan, theekan, melk en suikerpot, 7 kop en schotels, 4 losse schotels, 1s...
Tegeltableau 17e-18e eeuws, 9 pas met vazen tegels, restauratie, 39x39cm. Cond;R
Hollands antiek tegeltableau omstreeks 1800, mangaan vaas met bloem, 39x52cm. Cond;G
Delfts 6 pas tegeltableau, Hollandse driemaster, omstreeks 1900, 2x chip glazuur, 25x39cm. Cond:G