Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G
Drie x Heinz trökes 1913-1997 Duitse school 3 kleurrijke abstract figuratieve lithografieen op papier 2x20x30 en 50x39cm. Cond:G
S. Germans, pseudoniem Meta Plückebaum, Duitse school, 2 kittens met kikker, ets op papier, 23x18cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G
W. Mosblech 1868-1939 Duitse school, vissersboot op zee, olieverf op paneel 70x80cm. Cond:G
J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G
Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G
Gesigneerd W. van Oort plasgezicht, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, hond aan de branding met resten van schipbreuk, olieverf op linnen 33x44cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Wilhelm Mosblech 1868-1934 Duitse school, Noordduits landschap met rietgedekte boerderij, olieverf op paneel 80x70cm. Cond;G
K. Neuss omstreeks 1930 Duitse school 1888-1967 landschap met zaagmolen, olieverf op linnen 70x55cm. Cond;G
M.O omstreeks 1940 Duitse school, herenportret olieverf op peneel 47x36cm. Cond;G