Twee etsen Ferdinand Jean Luigini 1870-1943, schaapsherder met schapen en bomschuit en strandjutter, ingekleurde etsen op papier 45x32cm en 47x32cm Cond:G
Indonesische school, Sujatno Koempoel, omstreeks 1930, vissersboten met figuren in de haven van Saraboya, olieverf op linnen 40x30cm. Cond:G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Sören Vibery (Zweden) polderlandschap met figuren, olieverf op paneel 45x16cm Cond:G
G.D Labots 1869-1959 Rotterdam, landschap met bebouwde velden, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Monogram E.W.'55 (verso Els Weise) vaas met bloemen, olieverf op paneel 12,5x17,5cm Cond:G
Gerard Diepeveen Enschede, musicale voorstelling, olieverf op linnen 40x50cm Cond:G
Leo Stracke 1851-1923 besneeuwd landschap met molen olieverf op paneel 19x14cm Cond:G
N. Hoogland 1984 landschap met zandpad olieverf op paneel 35x30cm Cond:G
Richard Heintz 1871-1929 Belgische school, pseudoniem Maximilien Hadelin, riviergezicht in de zomer, olieverf op linnen 56x71cm. Cond;G
Maria de Ruiter de Wit, Breda 1947, stilleven met zonnebloemen, gemengde techniek op papier 70x100cm Cond:G
A. Trefftz (Duitse school) landschap met wandelaar naar dorp, olieverf op papier, 40x30cm. Cond:G
Sabin nr 43/50 Israel, landschap met figuren, lithografie op papier 50x34cm. Cond:G
Karl Müller Duitse school 1917 Halle. Klosterturm zu Göllmagen, olieverf op papier. 18x23cm.
Twee x gesigneerd ,Winter, Duitse school. 1x besneeuwd bosgezicht met reeen(onduidelijk gesigneerd) en 1x beek in besneeuwd berggezicht, gesigneerd Buch. 30x40 en 31x23cm. Aquarel en olieverf op pane...
Erwin Shoultz Carnoff '76 Duitse school, 1913-1990 Rots aan de zee, aquarel op papier 60x48cm. Cond;G
Antieke duitse ets, Das Kurfürstliche Schloss Starenberg, ets op papier 72x29cm. Cond;G
Francois Viccon? schimmige figuur, zeefdruk op papier. 64x47cm. Cond:G
Religieuze reproductie, omstreeks 1900, Maria met engelen. 47x63cm. Cond:R
Egyptisch papyrusschilderij, 20e eeuw, Nijlgebied. 44x58cm. Cond:G
Webert 1878-1953 Duitse school, Duits landschap met boerderij, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
B.Kaiser omstreeks 1920 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
Drie oude werken op papier, ets Berliner Dom H. Sommer, stadkaart München F.A Brockhaus, Litko French Quarter Nights New Oleans 1987 Ron Powey. werken op papier 9x12cm-29x24cm-22x29cm. Cond:G
W. Lingenfelder? omstreeks 1930, Duitse school, stilleven met fruit, tin en bijbel. 47x37cm. olieverf op linnen Cond:G
Steendruk naar Jan Wijnants, omstreeks 1900 door koninklijke pinakothek München 44x56cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, links onder Man of Mari?, Duitse school omstreeks 1920, expressionistisch berglandschap, gouache op papier. 80x59cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, besneeuwd landschap met paardenkar, olieverf op linnen 24,3x18cm. Cond:G
Vijf oude gravures van Hamburg, omstreeks 1900, gravures op papier, 18x10cm. Cond:G
Wilhelm F. Exmann, Duitse school, wintergezicht, olieverf op paneel 21x13cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, zonnige dorpsstraat (mogelijk Elburg) Jan van Vuuren aquarel op papier 34x25cm. Cond;G
W.Reich Duitse school, Duits Landschap olieverf op linnen 64x74cm. Cond:G
Twee duitse werken, 1x Eberhardt Schlotter, figuren aan tafel, aquarel op papier, 1x onduidelijk lithografie, antiek huis, litho op papier. 73x57 en 42x55cm.
Drie x onduidelijk gesigneerd, Duitse school, voorstellingen met dieren, lithografie op papier, 31x29cm. Cond:G
Restsignatuur impressionistisch riviergezicht, omstreeks 1900, olieverf op linnen 55x43cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, liggend naakt, kopie naar?, olieverf op linnen 100x80cm. Cond:G
Bachofer? Duitse school, moderne compositie, gemengde techniek op papier 50-70 Cond:G
Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G
Antieke landkaart Puteolani Sinus Companiae Felicis Naples, A.Amsterdam Pierre Mortier, gravure op papier. 52x39cm. Cond:G
Vijfendertig pagina's uit spiegel om wel te sterven, Amsterdam Joannes stichter 1694, bestaande uit 35 gravures teksten en afbeeldingen(zeldzaam) in folie 3x20x26cm. Cond:R/G
Hutmann Duitse school, riviergezicht in de bergen, olieverf op linnen. 76x58cm. Cond:G
Tine Bergsma omstreeks 1900 stilleven met Jugendstillamp, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Ongesigneerd 20e eeuw, bergengroep, olieverf op papier 70x60cm. Cond;G
C. Sandhofer omstreeks 1950, Duitse school, expressionistisch landschap met boerderij en boom, gouache op papier. 56x39cm. Cond:G
Duitse Gravure 17e 18e eeuw, Schloss Bangberg, handingekleurd( vouwen en mogelijke restauratie), gravure op papier. 70x26cm. Cond;R/G
Franz krippendorf 1907-1982, Duitse school, rivier bij bergmassief, olieverf op linnen 50x40cm. Cond;G
R.Sigurd omstreeks 1950, Duitse school, besneeuwd riviergezicht, olieverf op linnen 69x56cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1930, gele paarden voor hek, expressief, Duitsland, gemengde techniek op papier 28x21cm Cond:G
N.B '63 mediterrane haven, olieverf op linnen 33x54cm. Cond:G
J. Corens '46 stilleven met aardewerk en gebakken ei in pan. olieverf op linnen 35x45cm. Cond;G
Duitse landkaart 16e eeuw, landgraviarus cum suntgoia et brisgoia, ger macatore auctore 1512-1594(vlekkerig), ingekleurde gravure op papier 52x90cm. Cond:R
Negentiende eeuws Ikoon op vurenhouten paneel, heilig hart, olieverf op paneel. 60x33,5cm. Cond:G
Drie werken op papier. 1x Piet Zonneveld landschap met berkenboom, 1x Peter Cox duingezicht, 1x monogram HB huis met bloesemboom, aquarel, gouache, pastel op papier Cond;R/G 50x40, 63x40 en 33x24cm.
H. ten Bos 1940 stilleven met viool 30x50cm. olieverf op linnen Cond:G
A. Gravier 1905, landschap met beek en reeen, ets op papier 51x34cm. Cond:G
Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G
M.O omstreeks 1940 Duitse school, herenportret olieverf op peneel 47x36cm. Cond;G
K. Neuss omstreeks 1930 Duitse school 1888-1967 landschap met zaagmolen, olieverf op linnen 70x55cm. Cond;G
Ongesigneerd 20e eeuw Duitse school, stilleven met beeld, olieverf op paneel 28x37cm. Cond:G
Jannie Brugman de Vries, Vrouw van Berry Brugman 1918-2006, pop op stoel, aquarel op papier. 37x27cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, landschap met sloot en knotwilg, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
Antieke Japanse gesigneerde houtsnede omstreeks 1920, figuur in boscage, houtsnede op papier 34x23cm. Cond:G
F Streudle omstreeks 1900, Duitse school, Winters berggezicht met heilig kruis, olieverf op linnen. Cond;G 70x56cm.
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Ongesigneerd 19e eeuw Duitse school, dame op stoel olieverf op linnen 32x24cm. Cond:G
L.Steiniger 1890-1979 Duitse school, Duits dorp op berg, olieverf op linnen 60x80cm. Cond;G
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
Monogram F.R '88, portret van Anthonius van Dijk, olieverf op linnen. 50x60cm. Cond:G
Gesigneerd A. van Dijk 19e eeuw, boerderij met twee figuren, olieverf op linnen 24x30cm Cond:R/G
Vogel, stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Drie x Heinz trökes 1913-1997 Duitse school 3 kleurrijke abstract figuratieve lithografieen op papier 2x20x30 en 50x39cm. Cond:G
Twee x Otto Herbert Hajek 1927-2005 Abstracte figuratieve voorstelling lithografie op papier, 47x62cm. 77x46cm. Cond:G
Wolfgang Gäfgen nr 38/95 1936 Duitse school titel le Manteau 72x53cm. Lithografie op papier.
Hetman? Duitse school, Berlin, Schloss Charlottenburg met figuren, aquarel op papier 44x31cm. Cond:G
Marie Acosi? moderne compositie van poppen, acryl op linnen 50x50cm. Cond:G
R. Ebel, bosgezicht met beek, olieverf op linnen 50x40cm. Cond:G
Drie antieke landkaarten 18e eeuw, 1- carte du kanal des les philippiness par lequel passele galionde manille et des iles. 2- la gaule cisalpine pour lintelligence de listhoire romaine de M. Staurt 17...
Vier antieke landkaarten 18e eeuw. 1- haven acapulco. 2- plan van de haven st. juliaan aan de kust van patagonia.3- larmenie+medie pour lintelligence de lhistoire romaine de M. Stuart 1799. 4- nova ze...
Vijf antieke landkaarten 19e eeuw. 1- Sweden, Denmark, Norway by Tho's bowen.2- a new and accurate map of france improvements and regulated by astronomical observations. 3- Switserland J.C. Russel jun...
Zeven antieke 18e eeuwse landkaarten betreffende eilanden. 1- plan du port de chequetan 1736 Mexico. 2- plan de la cote Juan Fernandes. 3- plan de la partie Orientale de isle de Quibo. 4- plan dune ba...
Twee x Johannes Voskuil 1897-1972, houten vissersschuren in de duinen, en liggende os, gouache en zwarte inkt op papier. 60x48 en 49x29cm. Cond:G
Francine 2e helft 20e eeuw, figuren onder parasol op strand, olieverf op paneel 18x13cm. Cond;G
Welander Birger omstreeks 1980, Zweedse school, bergachtg landschap met rivier en hefsttooi, olieverf op paneel 45x60cm. Cond:G
A. Nilsson, Zweedse school, Impressionistisch landschap, havengezicht, olieverf op linnen 65x45cm. Cond:G
TH.vd Gaag Hollandse winter naar 19e eeuws voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond;G
G. Winsem 20e eeuw, boerin bij boerderij aan het water, sheurtje in linnen, olieverf op linnen 50x60cm. Cond;R/G
Thurin omstreeks 1910 figuur onder de bomen, aquarel op papier 80x65cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, stilleven met bloemen, wild en jachthond, olieverf op paneel 43x30cm. Cond:G
Twee x Rubricht Duitse school, 2x wintergezicht aquarel en pastel op papier 36x29 en 30x 29cm. Cond:G
M. Höpflinger, omstreeks 1930 Duitse school landschap Lüneburger heide, olieverf op linnen 80x120cm. Cond;G
Ongesigneerd omstreeks 1900, Duitse school, berglandschap met prachtige vergulde lijst, olieverf op linnen 35x40cm. Cond:G
Negen oude prenten automobilia, 20e eeuw, uit boeken. In goede staat 32x47cm. Cond;G
Acht 19e eeuwse Engelse steendrukken met zeilschepen(R.Parry.del.) Hunt. Lith. deels ingekleurd 23x17cm. Cond:G
Vier antieke 18e/19e eeuwse roodkleurige gravures Berthouth sculpt. in passepartout, in goede staat. 24x20cm.
Zes ingekleurde steendrukken 19e eeuw, betreffende peersoorten, Girand sculpt. 27x35cm. steendruk op papier Cond:G
Drie x C.M. De Woerd 1901, 3 landschappen, etsen op papier 32x50cm. Cond:G