Twee landschappen 19e eeuw, met figuren. 1x J.C.W Boudier, en 1x ongesigneerd 13-21cm. Sepia's op papier
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, zittende vrouw met rugbagage, aquarel op papier 27x21cm. Cond:G
C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
G. Schmidt omstreeks 1930, Duitse school, jachthonden jagen reebok. olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Peter Meurs (Almelo) Twenste kapschuur met kippen, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Peter Motz, berkenbos met vrouw, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
A. Allebe 1915, 1838-1927 portret van huishoudster Allebe, olieverf op paneel 21,5x16,5cm.
Twee antieke Perzische gouaches op papier 19e eeuw of ouder, met figuren en teksten 25x14cm. Gouaches op papier Cond:G
Harry Haerendal 1896-1991 Duitse school, stadshaven met figuren en visvangst, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Jan Sirks 1885-1938, steiger Amsterdam, ets op papier 52x39cm. Cond:G
Drie antieke Perzische schilderijen met teksten omstreeks 1900, figuren voorstelling met o.a. bladgoud(vlekken) 12-23cm. Cond:G
S. Germans, pseudoniem Meta Plückebaum, Duitse school, 2 kittens met kikker, ets op papier, 23x18cm. Cond:G
J. Bleuland van Oordt 1864-1948, vaas met rozen, olieverf op linnen 50x38cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G
Gesigneerd C. Permeke, poging naar origineel, naakte figuren, potlood op papier 16x22cm. Cond;G
R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met aardbeien, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G
J. van Delden? Hollands poldergezicht met molen, olieverf op linnen, 80x40cm. Cond:G
Slavica Sekuloski 2007 Belgrado-(Doetinchem) Balinese dame met parasol, acryl op linnen 120x101cm. Cond:G
H.J Wijngaard 1922-2012 branding bij avond, olieverf op linnen 100x40cm. Cond:G
Adolf von Menzel pinx, Duitse school 1815-1905, edele figuren in chique interieur, steendruk op papier 65x56cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G
Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G
Restsignatuur omstreeks 1950 stadsgezicht met figuren, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G
Kampf omstreeks 1970 Duitse vaas met bloemen, olieverf op paneel 30x24cm. Cond:G
Monogram H.J.T 20e eeuw, eenden bij de waterlelie(naar koester) olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1960, dorpsstraat, olieverf op linnen 33x64cm. Cond:G
Maja Sjöberg, Zweedse school, cyclamen, olieverf op paneel, 31x20cm. Cond:G
Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G
Zacharias Simons 1920-1981 vaas met bloem olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G
F. de Groot, landschap met bospad, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
W. Sanders? omstreeks 1930 poldergezicht met huisje en ophaalbrug, olieverf op paneel. 31x41cm. Cond:G
K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
W.C. Staring, Karel de Stoute Hertog van Bourgondie, aquarel op papier 26x19cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd, Duitse school ....Otto..... Oostenrijks berglandschap, olieverf op linnen 66x80cm. Cond:G
H. Bogaerts 1908, 1877-1933, portret oudere dame, olieverf op linnen, 51x66cm. Cond:G
Pendant portretten, 19e eeuw, man en vrouw, olieverf op paneel 22x19cm. Cond;G
Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, hoenderhof in stal, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G
Teking, abstracte figuratieve voorstelling, acryl op linnen.96x121cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900, hond aan de branding met resten van schipbreuk, olieverf op linnen 33x44cm. Cond:G
Twee antieke Japanse houtsnedes gesigneerd 19e eeuw, krijger op wolk, verso Katsushika Hokusai, 1760-1849 en figuren in keizerlijke tuin, houtsnedes op papier, 20x15 en 37x24cm. Cond:R/G
Twee antieke Japanse houtsnedes 18e-19e eeuw, 2x Shunso Katsukawa 1725, strijders te paard, en figuren in Japans huis, 26-17cm. Cond;G
Bruno Johansson Zweedse school, pad in de bergen, olieverf op paneel, 50x40cm. Cond:G
Sven Atterling Zweedse school, zonnig impressionistisch landschap met houten hut, olieverf op linnen 46x54cm. Cond:G
Otto Rohkamm, omstreeks 1950, Duitse school, twee berglandschappen, aquarellen op papier 28x40cm. Cond:G
Annelies ter Kuile, koeien op berghelling, olieverf op paneel, 100x70cm. Cond:G
Vijf antieke gravures, Fr. Naumann sculpt 18e-19e eeuw, afbeelding van vogelsoorten in Latijn, ingekleurde gravures op papier 28x23cm. Cond;G
D. Rüdiger omstreeks 1900 Duitse school, wintergezicht met boerderij en beek, olieverf op paneel, Cond:G
M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G
Monogram H.K.O (mogelijk Harm Kamerlingh Onnes) portret van een dame in stoel, olieverf op paneel 54x37cm. Cond:G
P.Tijssen omstreeks 1930, Hollandse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 60x50cm. Cond:G
P.May portret Jimmy Page Led Zeppelin, acryl op linnen, 40x50cm. Cond.:G
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Fridegart Knoch 1951 Duitse school, vaas met bloemen, olieverf op linnen 100x70cm. Cond:G
Naar J. de harder omstreeks 1900, schapen in het landschap, olieverf op paneel, 26x18cm. Cond;G
Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G
Lindyer, omstreeks 1930 Rotterdams havengezicht, ets op papier 25x45cm. Cond:G
Monogram D.A.V 17e/18e eeuw, figuren bij paard, sepia op papier, 18x15cm. Cond:R/G
H.A. Willenborg omstreeks 1900 winters landschap met sprokkelvrouw bij avond, olieverf op linnen 35x31cm. Cond:G
R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G
Hugo Olsson Zweedse school, winters landschap met rivier, olieverf op linnen, 65x45cm. Cond:G
Bengt Jansson Zweedse school, Uppland 1945, expressief landschap olieverf op paneel 55x46cm. Cond:G
Twee x onduidelijk monogram Duitse school, 2 figurenvoorstellingen naar Carl Spitzweg, olieverf op linnen 60x20cm. Cond:R/G
B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G
G.Burkens omstreeks 1930 Hollandse school, rivier met boot, windmolen en bloembolvelden, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Engelse gravures the farmers boy going to the mill, engraved James Ward engraved W.M. Leney.60x46cm.Cond:G
Twee grote 19e eeuwse Franse gravures, 1-amusements Russes, 2 etude les Chaval francais engrave B.L Henriques engrave Jazet. Cond:G 65x50cm.
Twee oude Italiaanse gravures in renaissance stijl, omstreeks 1900 in passepartout, gravures op papier 50x25 en 56x35cm. Cond:G
Drie antieke gravures 18e 19e eeuw, 1 le plaisier Malin Louis Halbou 1763, 2 le seigneur chez son fermier engrave J.L Delignon, le deserteur graveur J.B.C chatelain 30x40cm. gravures op papier. Cond;G
Drie antieke franse gravures in passepartout, 1 du cabinet de Mr Poullain graveur ponche, 2 du cabinet de mr Poullain graveur lentner, 3 Le midi graveur Gilbert schonte 18-32cm. gravures op papier con...
Twee antieke gravures in passepartout 18e eeuws, la devideuse mere de G Douw graveur jean gerogas Wille, 2 Melle SA SCEUT graveur chevillet. Cond;R/G
Peter van den Braken 1896-1979, landschap met avondlucht, olieverf op paneel 21x15cm. Cond:G
Drie schilderijen 20e eeuw, 1 driemaster door Payirs, 2 bloemen, onduidelijk, 3 Stadsgezicht J.Rymers(reproductie), 2x olieverf 1x reproductie. 24-28cm. Cond:G
Drie antieke Japanse houtsnedes, 1x Japanse vechter met bijlen door katsushika Hokusai 1760-1849. 1x overval in tempel door katskawa Shunso,1724-1792, 1x figuren op kade door katsushika Hokusai 1760-1...
Stef Canjels 2005, schelpenvissers op het strand, olieverf op linnen 50x83cm.; Cond:G
Wagini omstreeks 1930, Italiaanse school, stadsgezicht Venetie, olieverf op linnen. 40x50cm. Cond:G
S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G
J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R
C.A. Lingmont, 30er jaren 2 vazen met bloemen, olieverf op linnen 80x90cm. Cond;G
J. Deligny, omstreeks 1950 Vieux Lyon cathedrale st. Jean, aquarel op papier, 26x18cm. Cond:G
S. Lettenbich? '73 Duitse school, landschap met vossenjacht, olieverf op paneel 12x17cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G
B. Medema, landschap met bomen en ven, olieverf op linnen 24x30cm. Cond:G
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, vechtende krijger en Japanner met zwaard, 18e eeuw 29x21cm. en 33x22cm. Cond;R/G
Twee antieke Japanse houtsnedes, gesigneerd, figuren aan het water, Hokusai, en figuren bij japans huis, Shumso 17x22 en 27x20cm. houtsnedes op papier Cond;G