Andries van den Berg 1852-1944 Den Haag, titel: Champignons, olieverf op paneel. 55x35cm. Cond:G
G. Hattink, 1880 Hollandse school, bijbelse figuren bij portaal, olieverf op paneel 29x43cm. Cond;G
C. Hens 1878, markttaffereel met figuren, olieverf op linnen 43x37cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Hollandse school, poetsvrouw in hal, aquarel op papier 16x11cm. Cond:G
Gerard Krol, 1882-1950 Enschede, koeien bij beek, olieverf op paneel 47x36cm. Cond:G
Joop Kroppf 1892-1979 Dorpsstraat bij avond, olieverf op linnen 30x50cm. Cond;G
Wetering de Rooy 1877-1972 Hollandse besneeuwde dorpshaven met boot en figuren. 90x60cm. Olieverf op linnen. Cond:R/G
Charles Kvapil 1884-1957 Belgische school, stilleven met appelketel en pul. olieverf op linnen 50x35cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd linksonder, Russische school, impressionistische vijverpartij met twee meisjes, olieverf op linnen 65x50cm. Cond:G
Twee antieke miniatuurportretten op ivoor geschilderd, in prachtige vergulde lijsten, omstreeks 1900 26x23cm Cond:G
Peter Josef Stahn 1904-1997 Duitse school, paardengespan met boeren en hout, olieverf op linnen 75x50cm. Cond:G
Ongesigneerd 19e eeuw, Duitse school, Panoramisch landschap met landgoed en dorp, olieverf op linnen 50x70cm. Cond:G
Ongesigneerd Duitse school,19e eeuws, meisje met papbord en landschap op achtergrond, pastel op papier 69x57cm. Cond;G
Thomas Heesakkers 20e eeuw, Romantisch bosgezicht met figuren en vee, olieverf op paneel 60x70cm. Cond:G
Harm Kamerlingh Onnes 1893-1985, landschap met ruine, aquarel op papier 24x34cm. Cond:G
August Löffler 1822-1866, Duitse school "Salamis" Gouache op papier 30x20cm. Cond:G
Marek Ruzyk 2007, poolse school, 17e eeuwse schip bij nacht voor de kust. Olieverf op linnen 40x50cm. Cond.:G
Trambowicz 99, Poolse school, surrealistische voorstelling, acryl op linnen 130x90cm. Cond:G
Beyer Düsseldorf 1884 Duitse school, stilleven met groente, fruit en gevogelte, olieverf op linnen 80x54cm. Cond:G
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Evert Moll 1878-1955 Hollandse school, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 60x100cm. Cond:R/G
Piet Rackwitz 1892-1968 boerenschuur bij bomen, olieverf op linnen 31x18,5cm. Cond;G
L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G
Philip Windt 1847-1921, 19e eeuw, windmolen met besneeuwd landschap, olieverf op paneel 40x40cm. Cond:G
Van Looy omstreeks 1980, eenden in waterpartij, in de trant van Koester, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
Gerard J. Bos 1860-1943, poldergezicht met koeien, olieverf op paneel 35x20cm. Cond:G
Joop Kroppf 1892-1979, stadsgezicht met gracht en figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G
Arnold Marc Gorter Almelo 1866-1933 ( Twentse periode) bosgezicht met koeien in boerenhuis. 100x71cm. olieverf op linnen Cond:G
Naar H. van Wijk, insekten op tak, olieverf op paneel(koper) 23ø Cond:G
Jean Leon, Belgische school, moeder met kind op strand, olieverf op paneel, 35x62cm. Cond:G
O.H.O.J. Herschel 1871-1937 Duitse school, portret vrouw, olieverf op paneel, 32x39cm. Cond;G
P. Renard 21e eeuw strandgezicht met spelende kinderen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G
Adolf Weibel 1870-1952 Duitse school, Brienzersee am Morgen, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans dorpsgezicht met ezelwagen en figuren, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G
W. van de Ven 1898-1958 bloeiende fruitbomen bij boerderij, olieverf op linnen 60x40cm. Cond;G
Negentiende eeuws poezenschilderij, Franse school, Envoi M. H Pelguiers?olieverf op linnen 22,8x18,9cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1940 (Russische school) vismarkt met vele figuren, olieverf op linnen 78x88cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw, italiaans landschap met figuren op rots bij kust, olieverf op paneel, 31x22cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1920 Königsee Berglandschap, scheur linkse boom, olieverf op linnen 100x70cm. Cond;R
Monogram M.O '46 Duitse school, damesportret, olieverf op linnen 80x57cm. Cond;G
Monogram M.O omsreeks 1940 Duitse school, vaas met bloemen voor stadsraam, olieverf op paneel 70x54cm. Cond;G
Fedor van kregten 1871-1937 herder met schapen bij avond,olieverf op linnen, 55x35cm. Cond:G
Pieter van Goudzwaard 1929-1983, abstracte compositie, plakaatverf op papier 62x48cm. Cond:G
H.A van Daalhoff 1887-1953 boerin en dochter bij konijntjes,olieverf op paneel 18x14cm. Cond:G
Louis Willem van Soest 1867-1948 Hollandse school, kleurrijk stilleven met bloemen, penseel etc. olieverf op linnen Cond:G 41x52cm.
C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met kersen in schaal, olieverf op paneel, Cond:G. 25x30cm.
C. Cornelisz 21e eeuw stilleven met asperges en kersen, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond;G
J.A Kingston 1890 Engelse school, Engels landschap met vrouw en visser, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G