Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

E. Bartsch
Resultaat: 100 EUR

E. Bartsch Duitse school Berlin-Dom met figuren, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

H. Ripatta?, Oosterse dames
Resultaat: 100 EUR

H. Ripatta? omstreeks 1930, Oosterse vrouwen bij stenen poort, olieverf op paneel 48x58cm. Cond:G

Landschap Heimkamp?
Resultaat: 100 EUR

Heimkamp? 1888, landschap met kasteel, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Jaap van Kregten
Resultaat: 100 EUR

Jaap van Kregten, 1878-1987 Enschede, groot landschap met koeien, olieverf op linnen 75x90cm. Cond;G

Ongesigneerd 1800
Resultaat: 100 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1800, Duitse school vrouw in klederdracht, olieverf op linnen 29x22cm. Cond;G

Stilleven, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950 vaas met rozen, olieverf op linnen 90x60cm. Cond:G

J. van Delden, waterlandschap met molen
Resultaat: 100 EUR

J. van Delden, poldergezicht met watermolen, olieverf op linnen 50x70cm.

C.V. Kervel, zwarte periode
Resultaat: 100 EUR

C. van Kervel '49, boerderij met rieten dak, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

A. Heine
Resultaat: 100 EUR

A. Heine omstreeks 1916 Hollands stadsgezicht met ophaalbrug en figuren, olieverf op paneel 35x40cm. Cond:G

Maria Wandscheer
Resultaat: 100 EUR

M. Wandscheer, mogelijk Maria Wandscheer 1856-1936 Ede, vaas met kleurrijke bloemen, olieverf op paneel 30x40cm. Cond;G

V. Voorthuizen, bloemstilleven
Resultaat: 100 EUR

Henriette van Hove van Voorthuisen, 1861- keramieke vaas met seringen en perzisch kleed, olieverf op linnen 90x70cm. Cond:G

Tekening, Gelderse kade
Resultaat: 100 EUR

B.A. Bongers 1866-1949, Gelderse kade Amsterdam, tekening op papier 57x17cm. Cond:G

H.J. Wijngaard
Resultaat: 100 EUR

H.J Wijngaard 1922-2012 branding bij avond, olieverf op linnen 100x40cm. Cond:G

C. Gerritsen
Resultaat: 100 EUR

C. Gerritsen omstreeks 1900, Hollands dorp aan water, olieverf op linnen 50x35cm. Cond;G

Pendant Portretten
Resultaat: 100 EUR

Pendant portretten, 19e eeuw, man en vrouw, olieverf op paneel 22x19cm. Cond;G

A.J. Groenwegen, Rotterdamse haven
Resultaat: 100 EUR

A. Groenewegen omstreeks 1950 Rotterdamse haven, olieverf op linnen 80x40cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930
Resultaat: 100 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, twee figuren in nis, olieverf op linnen 50x61cm. Cond:G

J. Veerman, kinderen op het strand
Resultaat: 95 EUR

J. Veerman, omstreeks 1930, kinderen op het strand, olieverf op linnen 60x40cm. Cond:R

Schilderij moeder met kind
Resultaat: 90 EUR

W. Ryckhaels 2e helft 20e eeuw, interieur met moeder en kind, olieverf op paneel 40x50cm. Cond:G

Schilderij
Resultaat: 90 EUR

Jan Jans Amsterdam (1872-1943), landschap met berkenbomen en boer, olieverf op linnen 40x60cm. Cond:G

Schilderij, ongesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 90 EUR

Ongesigneerd 19e eeuw mogelijk Rijkelijkshuyzen, landschap met boerenhuis, olieverf op paneel 35x26cm. Cond:G

Schilderij, H.H. Ros
Resultaat: 90 EUR

H.H.Ros, omstreeks 1920, landschap met paardenkar en figuren, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Stadsgezicht naar C. Springer
Resultaat: 90 EUR

B.Pen, 20e eeuw stadsgezicht met figuren naar Cornelis Springer, olieverf op linnen 60x50cm. Cond;R/G

Schilderij, Menzel
Resultaat: 90 EUR

Adolf von Menzel pinx, Duitse school 1815-1905, edele figuren in chique interieur, steendruk op papier 65x56cm. Cond:G

Julius P.Junghanns, paardenkar
Resultaat: 90 EUR

Julius.P Junghanns 1926, 1876-1958 Duitse school, boer op paardenkar, lithografie op papier 34x39cm. Cond:G

3 Kleurenlitho's, Heinz Trokes
Resultaat: 90 EUR

Drie x Heinz trökes 1913-1997 Duitse school 3 kleurrijke abstract figuratieve lithografieen op papier 2x20x30 en 50x39cm. Cond:G

Germans (pseudoniem v. Meta Puckebaum)
Resultaat: 85 EUR

S. Germans, pseudoniem Meta Plückebaum, Duitse school, 2 kittens met kikker, ets op papier, 23x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, peren
Resultaat: 80 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met peren in schaal, olieverf op paneel 13x18cm. Cond:G

W. Mosblech
Resultaat: 80 EUR

W. Mosblech 1868-1939 Duitse school, vissersboot op zee, olieverf op paneel 70x80cm. Cond:G

Voorouderportretten
Resultaat: 80 EUR

Twee grote voorouderportretten China, 20e eeuw(papier op karton gezet) lichte beschadigingen,drukkunst of Gouache op papier, 100x160cm. Cond;R/G

3 aquarellen omstreeks 1800
Resultaat: 80 EUR

Drie aquarellen omstreeks 1800, floraal en wildvoorstelling(klein scheurtje) 10-15cm. aquarel op papier. Cond:G

Schilderij, H.H. Ros
Resultaat: 80 EUR

H.H. Ros, omstreeks 1920, schaapskudde met herder, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Schilderij, J.R. Ruys
Resultaat: 80 EUR

J.R Ruys omstreeks 1900, Hollandse school, besneeuwd landschap, olieverf op paneel, 24x19cm. Cond:G

Wintergezicht, monogram
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijke monogram omstreeks 1900, Hollandse ijspret, olieverf op paneel 14x18cm. Cond:G

A. Höppner stilleven
Resultaat: 80 EUR

A. Höppner omstreeks 1930 duitse school, stilleven met rozen, glas, fruit en fazant. (Minimaal verfverlies) 70x100cm. Cond;R/G

W. v. Oort, plassenlandschap
Resultaat: 80 EUR

Gesigneerd W. van Oort plasgezicht, olieverf op linnen 61x81cm Cond:G

Ongesigneerd, stilleven
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, vaas met bloemen, naar oud voorbeeld, olieverf op linnen 30x40cm. Cond:G

K. Hofer
Resultaat: 80 EUR

K. Hofer omstreeks 1900 Duitse school Fachwerkhuis aan een rivier, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd 19e eeuw Duitse school landschap met boer en koeien op bergpad, olieverf op linnen 48x62cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 80 EUR

Ongesigneerd omstreeks 1900, hond aan de branding met resten van schipbreuk, olieverf op linnen 33x44cm. Cond:G

Onduidelijk gesigneerd, koeien bij meer
Resultaat: 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930, Hollandse school, koeien langs een rivier bij avond, olieverf op linnen 100x60cm. Cond:G

Ton Ancone, Paasberg de Lutte
Resultaat: 80 EUR

Ton Ancone(oldenzaal) landschap de Lutte bij Paasberg, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:G

Wilhelm Mosblech
Resultaat: 80 EUR

Wilhelm Mosblech 1868-1934 Duitse school, Noordduits landschap met rietgedekte boerderij, olieverf op paneel 80x70cm. Cond;G

J.Klein 1920
Resultaat: 80 EUR

J. Klein 1920 Duitse school marinier met vaandel Duitse marine en slagschepen, olieverf op linnen Cond;G

K. Neuss
Resultaat: 80 EUR

K. Neuss omstreeks 1930 Duitse school 1888-1967 landschap met zaagmolen, olieverf op linnen 70x55cm. Cond;G

Herenportret M.O
Resultaat: 80 EUR

M.O omstreeks 1940 Duitse school, herenportret olieverf op peneel 47x36cm. Cond;G

Lot van 8 oude schilderijen
Resultaat: 80 EUR

Lot van 8 oude schilderijen divers gesigneerd, olieverf op linnen 30-50cm. Cond;G

Tilly Moes, bloemen op vaas
Resultaat: 80 EUR

Tilly moes, vaas met bloemen, olieverf op paneel 24x19cm. Cond:R/G

Schilderij, zeilschip
Resultaat: 75 EUR

J. Berk zeilboot op ruwe zee, olieverf op linnen 76x47cm. Cond:G

Haamstra, stadsgezicht
Resultaat: 75 EUR

Gesigneerd P. Haamstra Hollands stadgezicht met figuren, olieverf op paneel 17x12cm. Cond;G

Pendant, H. Hermanns
Resultaat: 75 EUR

Twee x H. Hermans omstreeks 1910, Duitse school, landschap met paardenkar en winters landschap, olieverf op paneel 27x18cm. Cond:G

Ongesigneerd, kippen
Resultaat: 75 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw, hoenderhof in stal, olieverf op paneel 17x13cm. Cond:G

S. Seidel, bloemstilleven
Resultaat: 75 EUR

S.Seidel omstreeks 1980, Duitse school, vaas met bloemen op marmeren tafel, naar oud voorbeeld, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Fedor van Kregten,Schilderij
Resultaat: 75 EUR

Fedor van Kregten 1871-1937, riviergezicht met molen, olieverf op linnen 26x19cm. Cond:G

C. Cornelisz, asperges
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw stilleven met asperges en kersen, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond;G

Litho, Jan Cremer
Resultaat: 70 EUR

Jan Cremer '90 nr 271/300, Enschede 1940-. Abstracte compositie, lithografie op papier. 70x51cm. Cond:G

A. Houlstad, Noorwegen
Resultaat: 70 EUR

A. Houlstad, omstreeks 1930, Zweedse school, bosgezicht bij waterval, figuur bij houten hut, olieverf op linnen 106x66cm. Cond:G

Aquarel, Maya Wildevuur
Resultaat: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, kunstacademie, 't wad 1987, aquarel op papier 17x11cm. Cond:G

Aquarel, Maya Wildevuur
Resultaat: 70 EUR

Maya Wildevuur Deventer 1944- Enschede, het wiede, aquarel op papier 17x11cm. Cond;G

Anton Reuvers
Resultaat: 70 EUR

Anton Reuvers Enschede, roeiboot met figuren op water, olieverf op paneel, 18x24cm. Cond;G

Smedberg, landschap
Resultaat: 70 EUR

Smedberg? impressionistisch zonnig landschap, olieverf op paneel, 32x40cm. Cond:G

Modern ongesigneerd werk
Resultaat: 70 EUR

Ongesigneerd 2e helft 20e eeuw moderne compositie van gezichten, olieverf op linnen 120x98cm. Cond:G

J.D Hinrichs
Resultaat: 70 EUR

J.D.Hinrichs '34 Duitse school, herenportret 35x47cm. pastel op papier Cond:G

Lansdschap C.Y Mension
Resultaat: 70 EUR

C.J. Mension 1882-1950 landschap met kerk, olieverf op linnen 20x28cm. Cond:G

Onduid. gesigigneerd, gitarist
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk, Jose Kwaak? omstreeks 1980, gitaarspelende dame, olieverf op linnen 70x80cm.Cond:G

3 Perzische schilderijen
Resultaat: 70 EUR

Drie antieke Perzische schilderijen met teksten omstreeks 1900, figuren voorstelling met o.a. bladgoud(vlekken) 12-23cm. Cond:G

Schilderij liggend vrouwelijk naakt
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk gesigneerd 2e helft 20e eeuw, liggend naakt, olieverf op paneel. 60x122cm. Cond:G

C. Cornelisz, aardbeien
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met aardbeien, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G

C. Cornelisz, fruit
Resultaat: 70 EUR

C. Cornelisz 21e eeuw, stilleven met divers fruit, olieverf op paneel. 13x18cm. Cond:G

2x monogram, naar Spitzweg, omstreeks 1900
Resultaat: 70 EUR

Twee x onduidelijk monogram Duitse school, 2 figurenvoorstellingen naar Carl Spitzweg, olieverf op linnen 60x20cm. Cond:R/G

E. Böhm
Resultaat: 70 EUR

E. Böhm, Duitse school, eendenfamilie, olieverf op paneel 30x40cm. Cond:G

Schilderij blote vrouw
Resultaat: 70 EUR

Onduidelijk 20e eeuw, naaktportret, pastel op papier, 40x50cm. Cond:G

3x Tom van den Bosch, litho
Resultaat: 70 EUR

Drie x Tom van den Bosch, 2x oldtimer met figuren, nr 72/175 en nr. 75/175, 1x fruclidor nr 136/175, lithografie op papier 77x54cm. Cond;G

Naar Corneille, figuren
Resultaat: 70 EUR

Naar Corneille, abstract figuratieve voorstelling, olieverf op linnen 50x60cm. Cond:G

2 Litho's Otto Herbert Hajek , Gisela Weinman
Resultaat: 70 EUR

Twee x Otto Herbert Hajek 1927-2005 Abstracte figuratieve voorstelling lithografie op papier, 47x62cm. 77x46cm. Cond:G

Hans Wunderlich Duitse school
Resultaat: 70 EUR

Hans Wunderlich 1899-1977 Duitse school Hooi oogst, aquarel op papier 50x37cm. Cond:G

Eenden op meer
Resultaat: 65 EUR

Monogram H.J.T 20e eeuw, eenden bij de waterlelie(naar koester) olieverf op linnen 50x60cm. Cond;G

B. Larson, bosgezicht
Resultaat: 65 EUR

B. Larson 21e eeuw riviergezicht met wandelaars, olieverf op paneel 20x24cm. Cond:G

3 Antieke landkaarten
Resultaat: 60 EUR

Drie antieke landkaarten, 1. stadsplattegrond Helmond Brabantia, toegeschreven aan Zaccharias Roman 1595-1675 en Nicolaas Johannes Visscher 1618-1679. 2. kaart slagveld 16e eeuw Soubs Philippe II Goev...

M. Wagner
Resultaat: 60 EUR

M. Wagner Duitse school, Oud Duits interieur, kinderen stelen fruit, olieverf op paneel, 25x20cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, opvliegende eenden
Resultaat: 60 EUR

J.H. te Pas landschap met opvliegende eenden, olieverf op linnen, 50x60cm. Cond;G

Eendjes, onduidelijk gesigneerd
Resultaat: 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900, eenden bij het water, olieverf op paneel, 13,5x10,5cm. Cond:G

v.d.Burg, schapen
Resultaat: 60 EUR

G. v.d Burg, omstreeks 1900, boerin met schapen in landschap, olieverf op paneel 26x16cm. Cond;G

C. Thomas 1809
Resultaat: 60 EUR

C. Thomas 1809, verliefd stel voor Taverne, aquarel op papier. Cond;G

R. Berends
Resultaat: 60 EUR

R. Berends omstreeks 1930 Holten, konijnen in de achtertuin, 32x18cm. olieverf op linnen Cond:G

19e eeuws portret
Resultaat: 60 EUR

Ongesigneerd 19e eeuws portret van dame met kraag, lichte beschadiging, olieverf op paneel 32,3x25,8cm. Cond:R/G

Kampf
Resultaat: 60 EUR

Kampf omstreeks 1970 Duitse vaas met bloemen, olieverf op paneel 30x24cm. Cond:G

Walther
Resultaat: 60 EUR

Walther, Duitse school, zeegezicht, olieverf op linnen 24x30cm.

Schilderij, polderlandschap
Resultaat: 60 EUR

W. Sanders? omstreeks 1930 poldergezicht met huisje en ophaalbrug, olieverf op paneel. 31x41cm. Cond:G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes gesigneerd 19e eeuw, krijger op wolk, verso Katsushika Hokusai, 1760-1849 en figuren in keizerlijke tuin, houtsnedes op papier, 20x15 en 37x24cm. Cond:R/G

Twee antieke Japanse houtsnedes
Resultaat: 60 EUR

Twee antieke Japanse houtsnedes 18e-19e eeuw, 2x Shunso Katsukawa 1725, strijders te paard, en figuren in Japans huis, 26-17cm. Cond;G

Otto Rohkamm, 2 krijttekeningen
Resultaat: 60 EUR

Otto Rohkamm, omstreeks 1950, Duitse school, twee berglandschappen, aquarellen op papier 28x40cm. Cond:G

Schilderij stilleven
Resultaat: 60 EUR

M.G.V Holk? '41 vaas met bloem, olieverf op linnen (klein gaatje) 50x40cm. Cond:R/G

W. Lieman, ferme
Resultaat: 60 EUR

Nagesigneerd W. Lieman omstreeks 1920, boerenhuis met boerin en kippen. 30x40cm. olieverf op paneel. Cond;G

H.A. Willenborg
Resultaat: 60 EUR

H.A. Willenborg omstreeks 1900 winters landschap met sprokkelvrouw bij avond, olieverf op linnen 35x31cm. Cond:G

R. Mario, bosgezicht
Resultaat: 60 EUR

R. Mario 21e eeuw, romantisch landschap, olieverf op paneel 20x24cm. Cond;G