Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

31. Januariveiling 2017

Veiling op vrijdag 13 januari 2017 van 17:00

afgesloten | Standaard veiling

Lot sieraden met barnsteen
Resultaat: 45 EUR

Lot sieraden met barnsteen bestaande uit 2 hangers met barnsteen, een broche en een paar oorhangers.

Zilveren choker
Resultaat: 45 EUR

Zilveren choker, 925/000, met getorste bewerking. Choker betaande uit 3 delen getorste draad, met ogen aan elkaar bevestigd met stuk ankercollier. ca 32 gr. Lengte 38 cm ø 4 mm

Barnsteen oorhangers
Resultaat: 45 EUR

Zilveren oorhangers met barnsteenhangers. Oorringen met scharnier voorzien van bewerkt hanger waaraan een bewerkte driehoekige barnstenen hanger zit. Lengte 72 mm.

2 Broches met haarwerk
Resultaat: 45 EUR

Twee broches met haarwerk, zilver en zilver verguld. Twee ovale broche met een zwart bewerkte rand en een venster met haarwerk. ø 32x26 mm. Totaal ca 14,5 gr. In redelijk goede staat.

Zakhorloge met ketting
Resultaat: 40 EUR

Zakhorloge met zilveren horlogeketting, (BWG) Horloge, ø 46 mm, glas en wijzer ontbreken met een verlopende horlogeketting met gourmetschakel. Lengte 28 cm.

Lot sieraden, o.a. zilver
Resultaat: 40 EUR

Lot sieraden bestaande uit 2 zilveren hangers, een broche van manchetknopen, een hanger met parelmoer en een hanger met munt

40 Stel zilveren oorknoppen met stenen
Resultaat: 40 EUR

Zilveren oorknoppen 925/000 met edelstenen. 10 doosjes met in elk doosje 4 paar oorknoppen met onyx, granaat, turkoois en parel. ø 4 mm, 1 onyx ontbreekt

3 Tanzanietstenen
Resultaat: 40 EUR

Drie tanzanietstenen, 7x9 mm, gefacetteerd met kussenslijpsel. totaal ca 7,5 crt Voorzien diverse insluitsels

2 Paar zilveren manchetknopen
Resultaat: 40 EUR

Twee paar zilveren manchetknopen, 835/000. Beide modellen zijn voorzien van een lijnbewerking. Totaal ca 19 gr. Beiden goed werkend.

Zilveren ring, oorhangers en hanger
Resultaat: 40 EUR

Set met zilveren sieraden, 925/000, met blauwe en witte stenen, bestaande uit een hanger, een ring een een stel oorhangers gemaakt uit 3 peervormige rozetten bezet met 3 peervormige blauwe stenen met ...

Oorstekers, hanger, bloem barnsteen
Resultaat: 40 EUR

Set van een hanger en oorstekers met barnsteen. Een grote ovale barnsteen gemaakt als hanger met zilveren bloemelementen en 2 bijpassende oorstekers met een zilveren bloemelement. 25x34 en 49x38 mm. c...

2 Zilveren zakhorloges
Resultaat: 40 EUR

Lot met 2 zilveren zakhorloges, Groot plat model, ø 46 mm, werkend en een kleiner horloge, ø 42, werkend. Deksel los.

3 Barnstenen halskettingen
Resultaat: 40 EUR

Drie barnstenen collier. Een collier van geslepen barnsteenkralen, cilindervormig gefacetteerd, verlopend in grootte, 11/33 mm. lengte 60 cm. ca. 31 gr. Collier van barnstenen, verlopend in grootte, 8...

2 Amber broches en hanger
Resultaat: 40 EUR

Lot barnsteen met 2 broches en een hanger. Broche met grote barnsteen, 43x30mm. Met diverse insluitsels en een 333/000 sluiting. ca.10 gr.en Grote broche gemaakt met diverse barnstenen in een bloemvor...

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 35 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een horloge, 5 ringen, 4 hangers, een zilver vergulde broche en een oorring. ca 64 gr.

Zilveren collier met Barnsteen bloem
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ankercollier, 835/000, met een zilveren bloemhanger bezet met barnstenen, ø 30 mm. Lengte 49 cm. ca. 8,1 gr.

Spoorweg horloge
Resultaat: 35 EUR

Groot spoorweghorloge met goudkleurige wijzers. ø 65 mm. Mist kroon.

Zilver vergulde oorsieraden met Robijn, Saffier en Smaragd.
Resultaat: 35 EUR

Zilver vergulde oorhangers, 925/000, met robijn, saffier en smaragd. Peervormige oorhangers bevestigd aan een brisure met krulbewerkingen en een ovale cabouchon robijn, 10x8 mm, met daarboven een mar...

4 Zilveren ringen
Resultaat: 35 EUR

Zilveren ringen, 925/000, Esprit en Mexx. Vier fantasie ringen, met blauw. ca. 26,4 gr. Nieuw

Dames zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Zilveren zakhorloge, 800/000, Duits, met jasseroncollier. Zakhorloge met rood vergulde elementen, gefacetteerde rand en voorzien van guilloche en schild gravure aan de achterzijde. ø 28 mm lengte col...

Lot met ringen en zakhorloge
Resultaat: 30 EUR

Lot met 2 ringen en een zilveren zakhorloge. Twee geelmetalen ringen met gekleurde stenen, ø 55, en een zilveren zakhorloge aan een zilveren ketting. Scharnier uit model.

Zilveren ring met zirconia
Resultaat: 30 EUR

Zilveren ring, 925/000, met grote vierkant gefacetteerde champagne kleurige zirconia gezet met 2 randen met kleine witte zirconia's.VIVENTY.. Breedte ring 11 mm. ø 52 ca. 15,5 gr.

Gouden Hanger High Heel Peeptoe
Resultaat: 30 EUR

Gouden bedel, 585/000, High Heel Peeptoe, 26x9mm, ca 0,5 gr.

Set zilveren wayangsieraden wit
Resultaat: 30 EUR

Set zilveren sieraden met Aziatische voorstelling. Bestaande uit een armband met ovale schakels, een broche met geschulpte rand en een paar oorclips. Totaal ca 35,4 gr. Gestempeld Siam Sterling. Eén o...