Zilveren morellenlepel, 835/000. Lepel met lange steel en kleine bak met schenktuit. De steel loopt puntig en heeft een uitgewerkte klaver. jl.:N 1923 ca. 58 gr. ø 4,5x24 cm In goede staat
Zilveren 835/000 vleesvorkje met ajourgezaagde steel met florale graveringen Mt. P.Suur Schoonhoven jl.:r: 1876 en een 835/000 zilveren botermes met getorste steel en heft met parelrand, Mt. Wed. A. K...
Zilveren suikerschep en theezeef met ivoren heft, 835/000. Suikerschep met vleugelbak en filet en getorste versieringen aan de rand met ivoren bewerkte steel, 11 cm en een theezeef met ronde bak versi...
Zilveren 835/000 lepel met getorste steel. gegraveerd met heft met hanenkam, MT.: Walsweer Sneek jl.:I:1968, en een 800/000 zilveren lepel met getorste steel bekroond met een 2 zijdig gezicht. ca 99 ...
Fraai zilveren trekpotje, 835/000, rechthoekig model met afgeronde hoeken versierd met getorste rand als het potje en langs de rand van het deksel. MT.: Andries Roelofs 1857. Voorzien van houten greep...
Zilveren tuitzeef met vergulde binnenkant voorzien van landstempel Zweden vanaf 1752, onbekend meesterteken, FD, ca 15gr. 3x5øcm.
Naaischaartje met fraaie rijkbewerkte florale zilveren armen in originele bijbehorende schede met ketting, MT.: Adie & Lovekin Ltd, Birmingham jl.:f: 1905 ca 21gr. 11cm.
Twee zilveren antieke lepels, Hollands 835/000 fraai versierde antieke lepels met om de bak een bewerkte geschulpte rand met een steel met Biedermeier bewerking, beiden voorzien van restauratie Jl: Q ...
Kristallen asbak met sterling zilveren montuur 925/000, verso genummerd 2324 HE 600, ø13cm.
Zilveren eierlepel, 835/000, met gecontourneerde steel met filetrand en met een geschulpte opengezaagde binnenbak. MT. Van Kempen, Voorschoten jl.: s;1877. ca 64 gr. Lengte 20 cm. In goede staat.
Antiek 835/000 zilveren theeschepje, benen steel met zilver Mt. Casper Brinkering Amsterdam, anno 1807. 9 cm In goede staat
Zeldzaam 835/000 zilveren antiek zeeflepeltje z.g. mote-spoon met ronde bak en steel voorzien van ribbels Mt. P.Cool Sneek jl.:E: 1839 ca 6gr. 10cm. Cond:G
Zilveren bonbontang 835/000 met voorstellingen van landwerkzaamheden, de steel is bewerkt met een ridderfiguur 14,5cm ca 57gr.
Zilveren 835/000 emmervormig theezeefje met getorste zwarte steel Mt. Rondhont Enkhuizen, jl.:F: 1815. 13 cm In goede staat
Bijzondere 835/000 zilveren theezeef met gecontourneerde bak met graveerwerk en zwarte ebbenhouten steel Mt. Christiaan de Wit Amsterdam, anno 1809, 10 cm. In goede staat
Zilveren lepelstandaard met glas en 12 zilveren lepels. Zilveren lepelstandaard met blauwbewerkt glas en een zilveren krijger. In de glazen houders zitten 12 zilveren lepeltjes met apostellen, 835/000...
Zilveren broodvork, 835/000, Hollands. Zilveren broodvork met afbeelding van oogstende figren met gecontourneerde rand met krullen en de steel is voorzien van een bloem en bladbewerking. MT.: onleesba...
Antiek Hollands zilveren gembercouvert, versierd met graveerwerk 835/000, MT.: Jan van der Velden Amsterdam ,jl.: F: 1865. ca 44 gr. lengte 18cm. In zeer goede staat
Ovaal 835/000 zilveren doosje met gedreven afbeelding op de deksel, Mt. de Leeuw den Bouter Schoonhoven, jl.:Q: 1976 voorzien van rozenkrans. ca 39gr. 7,5x5cm.
Geslepen kristallen loddereinflesje met 925/000 zilveren montuur en fraaie dop compleet met geslepen binnenstopje. MT onduidelijk. Birmingham jl:Z:1899. ca 8 cm
Tweedelig verzilverd kinderbestek, 1x afbeelding klein duimpje, 1x Hans en Grietje, in cassette 13cm.
Zilveren bruidegomspijpje in de vorm van een pistool, 835/000, versierd met ruit- en getrebleeerde gravures.ca 1875 Voorzien van restauratie bij de loop en voorzien van een enkel deukje. lengte 12 cm.
Etui met 4 zilveren vleesvorken, 800/000. Vier zilveren vleesvorken met vergulde tanden en een zilveren heft met krulversiering en aan de onderzijde van de steel een medaillon. Lengte 21 cm. In origin...
Drie delen zilveren bestaande uit een zilveren sigarettendoos versierd met lijndecor en krulrand, voorzien van monogram. Een zilveren beursje met half ronde beugel en gevlochten tasje, gebroken, en ee...