Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Zuid Duitse houtgesneden Maria beeld, 20e eeuw etiket Bergmann Oberammergauer Scnitzerei, in goede staat 63cm. Cond;G
Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 36cm.
Modigliani stijl bronzen boekensteun met zwart marmer, 21e eeuw, 27x18x11cm. Cond;G
Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G
Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G
Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G