Art deco stijl bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw, Gier, 32cm. Cond;G
Bronzen paard op zwart marmeren basement 21e eeuw P.J Mene, in goede staat 37x43x16cm.
Groot antiek Frans marmeren bureau inktstel met bronzen mandoline, spelende Pierrot, met ivoren handen en gezicht. 14x38x31cm. Cond:G
Groot antiek bronzen beeld omstreeks 1900 Jugendstil, Orientalse vrouw met wateremmers, gemonogrammeerd K.L en gietstempel, Uriella Modelle de Cologne, serienr. 2183, 55cm.
Antieke bronzen figuur omstreeks 1900, jongen met schoolboek, syffleur, door: N. Picciole Italie. 19,5cm. Cond:G
Oude chinese bronzen boedha zittend op lotusbloem, afneembare vaas, 21cm.
Twee antieke bronzen beelden omstreeks 1870 naar voorstelling van Guilliaume Costeau, steigerende paarden met moor, in goede staat 30x24x10cm
Negentiende eeuws bronzen wandplaquette Napoleon door C. de Franoz. 1850-1908 Frankrijk, in goede staat 9,5cm. Cond:G
Chinese gesigneerde bronzen figuur, 2e helft 20e eeuw, twee uilen op tak 16x25x10cm. Cond;G
Vergulde bronzen beeld op zwart marmeren basement smid hamerend op aambeeld, omstreeks 1930-1950 34cm. Cond:G
Composiet figuur, liggende Griekse vrouw op canape, 2e helft 20e eeuw in goede staat 32x52x12cm.
Antieke Duitse Jugendstil bronzen buste door: Loewenicht omstreeks 1900, 21cm. Cond:G
Grote bronzen leeuw op zwart marmeren voet, 21e eeuw, minimale chips marmer 25x35x17cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren basement, 21e eeuw dansende Oosterse vrouw, 50cm. Cond;G
Groot bronzen beeld, in Jugendstilstijl, vrouw staat op zwaan 2e helft 20e eeuw 79cm. Cond:G
Zware bronzen figuur 2e helft 20e eeuw, leeuwenpaar op marmeren basement, gesigneerd G.Garder, in goede staat 29x37x17cm.
Bronzen beeld vrouwe Justitia, 2e helft 20e eeuw in goede staat 54cm.
Negentiende eeuws Franse bronzen Gallier met Bijl Salon des Beaux arts par debut Prix de Rome, gesigneerd debut, gestempeld B.D.Paris. 38cm. Cond:G
Grote bronzen adelaar op houten basement, 21e eeuw in goede staat 40cm.
Vier bronzen figuren 60er jaren vermoedelijk Duitsland, muscicerende en dansende figuren, maker onbekend 21-22cm. Cond;G
Groot gesigneerd bronzen art deco beeld op onyx basement, danseres met pompom rok, naar D.H Chiparus 21e eeuw. 51cm. Cond:G
Rudolf Christian Baisch 1903-1990 Böbingen/Württ, bronzen schildpad in goede staat 13cm.
Twee bronzen figuren Gretel Gemmert, Düsseldorf 1923-2004, twee vrouwelijke bronzen sculpturen, in goede staat 16-17cm. Cond:G
Wolfgang Frische 1946 Uedem Niedersheim, bronzen sculptuur "engel", in goede staat 13cm.
Gisela Korpium 1935 Berlijn, bronzen sculptuur vrouwelijk "pandora"op houten basement, in goede staat 12cm.
Ludwig Chateau Düsseldorf 1906. Ente bronzen figuur, in goede staat 6,5x7,5x3,5cm.
Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.
Laurenz pannen 1978 Weeze, Vielfalt im Quadrat, kubistische bronzen plaquettes, in goede staat 19x19x3cm.
Michael Schwarze 1939 Krefeld Corpus met groot oor, bronzen sculptuur, in goede staat.
Antiek Frans beeld omstreeks 1900 Groupe etude Par rancoulet. compositie metaal, brons kleurig, 1 vinger af, 47cm. Cond:R
Groot antiek Frans Art Deco beeld op zwart marmeren basis, gesigneerd A. Trefoloni, 3 kleurig gepatineerd, compositiemetaal, vrouw met duiven. 31x57x18cm. Cond:G
Groot antiek Weens koud beschilderd bronzen liggende gems op onyx plaquette, in zeer goede staat 10,5x10x14cm.
Bronzen Oosterse dame op zwart marmeren basement, 2e helft 20e eeuw, gesigneerd A. Leonard, minimale chip marmer, 32cm. Cond:G
Bronzen figuur op zwart marmeren voet, gesigneerd D.A.Chiparus, 2e helft 20e eeuw, vrouwelijke harlekijn, in goede staat 35cm.
Moderne bronzen figuur 21e eeuw op zwart marmeren basement, voorstellende een zwangere vrouw, 42cm. Cond;G
Modigliani stijl bronzen boekensteun met zwart marmer, 21e eeuw, 27x18x11cm. Cond;G
Zware bronzen Jugendstilstijl vaas, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 36cm.
Zuid Duitse houtgesneden Maria beeld, 20e eeuw etiket Bergmann Oberammergauer Scnitzerei, in goede staat 63cm. Cond;G
Mooie antieke Chinese bronzen Boedha op lotusbloem, gesigneerd met restpolychromie, 19e eeuw of ouder 34,3cm. Cond:G
Zeer groot bronzen beeld op marmeren basement voorstellende een fluitspelende putti, 20e eeuw (oxydatie basement) 110cm. Cond:G
Antieke Duitse bronzen buste, Jugendstil, door: Loewenicht, getiteld Asta, omstreeks 1900, 12,5cm. Cond:G
Bronzen figuur op marmeren basement 21e eeuw, Russische soldaat met sabel, 25cm.
Bronzen figuur op zwart marmeren basement 21e eeuw, gemerkt, kyrillisch en mockba, Russische soldaat op ski's 27cm. Cond;G
Antiek Frans bronzen beeldje met ivoren gezicht omstreeks 1900, meisje met groot boek PAX ETERNA 13 cm. Cond:G
Grote Art Deco stijl bronzen gier op zwart marmeren basement 21e eeuw gemerkt WMSVH, 53cm. Cond;G