Lot met drie zilveren bestekdelen, 835/000, bestaande uit twee botermesjes met een hamerslagmotief en een steeleinde met een gestileerd bloemmotief, Art Deco-decor MT.: Hooykaas, Schoonhoven, jl; W: 1...
Kristallen glaasje met bloemgravure, op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met getorste steel met biedermeier bewerking. MT.: F.Ipenburg, Schoonhoven jl.:G:1916. totaal ca 64 gram. 11 cm.
835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.
Geslepen kristallen strooibus met Russisch slijpsel en geslepen ster op de bodem. Zilveren (835/000) montuur met fraaie gedreven dop met knopje.
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Antiek tweedelig voorsnijcouvert (vroeg biedermeier) met grote zware (rondom fraai gegraveerde) zilveren (835/000) heften. Mr. J. van Steeden - Amsterdam anno 1820.
IJsglazen coupe met geschulpte bovenrand ø13.5cm., op stam met knoop en 835/000 zilverenvoet. Nederlands gekeurd, onduidelijk meesterteken.
Twaalf 835/000 zilveren moccalepeltjes met waaiersteel. MT.: J.M.van Kempen, Voorschoten ca. 1910, L.9cm., ca. 85gr.
Negen antieke 835/000 zilveren theelepels, getorste stelen met floraal hanenkam heft en idem suikerschep. MT.: A.J.Driesen, Schoonhoven ca. 1915. Samen ca. 85gr.
Zilveren roomklepel en klontjestang, 835/000, roomlepel met getorste en gecontourneerde steel met biedermeier gravures en een klontjestang met hanenpoten en zuilvormige stelen. 10-12cm. ca 42 gram
Bijzondere antieke 835/000 zilveren vork, steel met filetrand aan voor- en achterkant, en een medaillon van de staande Nederlands gekroonde leeuw (waarschijnlijk afkomstig van een ambassade) Mr JC Beg...
Zilveren vaasje, 835/000, trompetmodel op ronde voet met filetrand. MT.: Fa. W. Burger & Zonen, Haarlem 1952-1975. ø6x4 cm. Een buts in, verder in goede staat
Zilveren sigarettendoos met houten binnenzijde en inscriptie 6.H.B.S. Juli-1930, gemerkt WBT Hoeting, en oude belastingkeur. 10x9x4cm.
Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:
Groot plated bestek deels voorzien van filetrand en versierd met kuifmotief, Wellner basis 90, en deels alleen versierd met een filetrand, Christofle Hotel en een paar enkele stuks. 14 messen, 28 vork...
Kristallen glaasje op hoge voet met 6 zilveren lepeltjes, 835/000, met zuilvormige steel en bekroond met een kroon. Totaal ca 35 gram. 9 cm. MT.:Niekerk, Schoonhoven.
Bruine lederen beursje met twee 375/000 hoeken. MT.: EHP, Birmingham. Grootte 12x5,5cm. In goede staat
Lot met 6 zilveren vorkjes en 2 zilveren sardinevorkjes met benen heft.
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Zeven zilveren lepels, 835/000, Zes theelepels met een gecontourneerde steel voorzien van biedermeier gravering, jl.:s:1978 en een suikerschep met ronde steel en versierd met getrembleerd floraal deco...
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Over lijken gaan"MT.: A.C.Stont, Rotterdam anno 1973
Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr
835/000 Zilveren poederdoos voorzien van floraal deksel met zwart emaille. Afm. ca. 9.5 cm.
Geslepen kristallen strooibus met geëtste meander-graveringen en zilveren (835/000) dop met knopje. Mr. J.M. van Kempen en Zn - Voorschoten ca. 1870.