Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Gouden ring bewerkt
Startprijs 100 EUR

Gouden ring 585/000, met ruwe bewerking. Ring met overlopend deel aan de bovenzijde met deels geruwde bewerking. Merk Eclat. ca 4,1 gr. ø 58 Nieuw

Zilveren armband met saffieren
Startprijs 50 EUR

Zilveren armband, 835/000, verlopend model in het midden voorzien van 7 rond gefacetteerde saffieren, totaal ca 0,21 crt. De armband is voorzien van een ijsmattering. Breedte armband 4,5-10 mm met bak...

Zilveren armband met rodochrosiet
Startprijs 50 EUR

Brede zilveren armband, 835/000, met 4 open gewerkte langwerpige schakels, in het midden bezet met een rond cabouchon geslepen rodochrosiet, ø 10 mm. Voorzien van een bakslot. Lengte 17 cm, breedte 27...

Gouden broche opaal
Startprijs 100 EUR

Gouden staafbroche, 585/000, met ovale witte opaal. Staafbroche met jugendstil bewerking bij de ovale witte opaal, ø 7,5x9mm. ca 3,5 gr. Lengte 6 cm In goede staat.

2 snoeren, carneool en bloedkoraal
Resultaat: 30 EUR

Twee snoeren, bestaande uit een verlopend snoer met gefacetteerde carneoolkralen, ø 7-11 mm, met vergulde sluiting, lengte 38 cm en een verlopend collier van bloedkoraaltakjes, 7-11 mm. met double slu...

Collier van bloedkoraal
Resultaat: 20 EUR

Collier van bloedkoralen met double sluiting. Collier van bloedkoralen takken, verlopend in breedte 3-13mm. Lengte 58 cm. ca 37 gr.

Zilveren armband groene stenen
Startprijs 25 EUR

Zilveren armband, 925/000, met groene stenen. Armband bestaande uit ovale bollopende schakels, elk bezet met een cabouchon ovaal groen geslepen steen. Lengte 17,5 cm.

10 Swatch horloges
Resultaat: 60 EUR

Lot met tien swatch horloges, diverse modellen.

Ketting van haar met goud
Startprijs 75 EUR

Antieke ketting gemaakt van gevlochten haar versierd met 2 gouden stukken, versierd met biedermeier gravures en bijpassende eindstukken. 585/000. Haar laat iets los. Lengte 33 cm De gouden stukjes he...

Witgouden steekspeld met diamant
Startprijs 100 EUR

Witgouden steekspeld, 585/000, met spiegelchaton bezet met een briljant geslepen diamant ca 0,12 crt SI-TW.

2 Zilveren chokers met markasiet
Resultaat: 70 EUR

Twee zilveren chokers met markasiet, 835/000. Collier met ovaal opengewerkte hanger versierd met markasiet, 5 cm. En een choker met een gekruld midden gedeelte versierd met 3 hangers met parels en bez...

Zilveren collier met bollen en 2 hangers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.

Oorschroeven + ring, carneeol/parel
Resultaat: 75 EUR

Oorschroeven en ring, 585/000, met carneool en parel. Ring met aan de bovenzijde een rond element met getorste rand, ø 55, en een paar oorschroeven met bijpassende model voorzien van een gouden hange...

Gouden ring met granaat
Resultaat: 80 EUR

Gouden ring, 585/000, met granaat. Langwerpige model met zetrand met gekretste bewerking en een ovaal gefacetteerde granaat, Grootte kop 30x15 mm. ø 56 ca. 7 gr.

2 Barnsteen pijpjes met goud en vergulde rand
Resultaat: 40 EUR

Twee barnstenen pijpjes, één met gouden rand, 585/000, en één met vergulde rand in originele etui. 6-7cm.

Gouden cliphanger met diamant
Startprijs 600 EUR

Gouden cliphanger, 585/000, met diamanten. Cliphanger met wit- en geelgoud, in het midden bezet met een briljant geslepen diamant 0,50 crt W/SI met een hangeroog versierd met een rij met kleine diaman...

Gouden oorstekers met diamanten
Startprijs 950 EUR

Roodgouden oorstekers, 750/000, met diamanten. Oorstekers met een dubbele peervorm bezet met baguette geslepen diamanten, totaal 0,83 crt en briljant geslepen diamanten, totaal 0,36 crt W/VSI-SI. Bree...

Witgouden creolen met diamanten
Startprijs 1.900 EUR

Witgouden creolen, 750/000, met diamanten. Ronde creolen met scharnier, bezet met 87 briljant geslepen diamanten, totaal 2,5 crt TW/ Loupe-zuiver-VVS, Breedte 9 mm ø 16 mm. ca 15,7 gram.

Witgouden oorstekers met diamanten
Startprijs 1.800 EUR

Witgouden oorstekers met clip, 750/000, met diamanten. Oorstekers met gevlochten banen bezet met 100 zwarte briljant geslepen diamanten, totaal ca 1,28 crt en briljant geslepen diamanten, totaal 2,148...

Witgouden collier en hanger met diamanten
Startprijs 1.500 EUR

Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamanten. Een dubbel collier met een tonvormige hanger bezet met 107 briljant geslepen diamanten, totaal 1,86 crt TW/ Loupe zuiver-VVS, breedte 12 mm, ø 18 m...

Geelgouden ring met briljant
Startprijs 1.000 EUR

Geelgouden ring, 750/000, met veel diamanten. Brede ring met aan de bovenzijde diverse banen met railzettingen bezet met brilajnt- en baguette geslepen diamanten, totaal 1,56 crt TW/VS-SI. ø 56 ca 10,...

Gouden oorstekers met diamanten
Startprijs 800 EUR

Gouden oorstekers, wit- en geelgoud, bezet met diamanten. Oorstekers met een bollopende kruisvorm, één zijde geelgoud en één zijde witgoud bezet met briljant geslepen diamanten, totaal 1,00 crt TW/Lou...

Gouden oorringen met roosdiamanten
Startprijs 800 EUR

Gouden oorringen, 585/000, met peervormige hangers bezet met 30 roosdiamanten, totaal 1,20 crt, 2-5 mm. Lengte 39 mm. ca 10,9 gram. In goede staat

Witgouden collier en hanger met diamanten
Startprijs 600 EUR

Witgouden collier en hanger, 750/000, met diamanten. Fijn witgouden ankercollier met een peervormige hanger met briljant geslepen diamanten, totaal 0,41 W/SI en deels geoxideerd goud. Lengte hanger 43...