Antieke Franse eikenhouten spiegel met getorste zuilen, omstreeks 1880 140x90cm. Cond:G
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Antiek bisquit porseleinen Heilige Maria met schrift 'Notre Dame de Lourdes' (één chip basis). Afm. 26 cm. Cond.: R.
Gouden collier, 585/000, gevlochten collier, 2 mm, met verlopende staafjes, 3-9mm. Lengte 45 cm. ca 7 gram. In goede staat
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
G. Post-Greve, 1913-1990. Voorstelling: Peren in schaal. Olieverf op linnen. Afm. 21x25 cm. Cond.: G.
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, havengezicht met vissersboten, olieverf op paneel 66x46cm. Cond:G
Zilveren strooier, 925/000, Engels. Een vaasvormige strooier, Louis XVI-stijl, op ronde voet. De bolle buik heeft een bladwerkrand, net als de ronde voet. Het klemdeksel is opengezaagd met een floraal...
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Rolf Wafs omstreeks 1920, Duitse school, bosgezicht met beek olieverf op linnen 70x100cm. Cond:G
Zilveren presenteerschaal op voet, Engels 925/000. Ronde schaal met geschulpte rand voorzien van een opengewerkt decor, geplaatst op een ronde gladde voet. MT.: Edward Viner, Sheffield, jl.: S: 1960. ...
Twee oude perzische tapijten, aardetinten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...
Bronzen edelhert op zwart-marmeren basement. Door P. Lecourtier. (Prosper Lecourtier 1851-1924). Mooie patina. Afm. 32 cm. In goede staat.
Lot. vooroorlogse handbeschilderde tinsoldaten in doos. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 4-5 cm. Cond.: R/G..
E. Hageman, ca. 1940. Duitse school. Voorstelling: Vaas met gladiolen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Bronzen koe op zwart marmeren basement, 21e eeuw. Afm. 28x30x15 cm. In goede staat.
Lot van dertien grote tin gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afm. 11-15 cm.