Antieke notenhouten precizie laboranten weegschaal omstreeks 1900 41x40x21cm. Cond:G
J. Richter, ca. 1920. Duitse school. Landschap met rietgedekte boerderij. Olieverf op linnen. Afm. 55x79 cm. Cond.: G.
Gouden takbroche en koordarmband, 585/000. Beiden wat uit model. Totaal ca 5,8 gram.
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Zilveren vaasje, trompetmodel met golvende rand, 835/000, versierd met een japans schoteltje, minimale chip. ø 9,5x12 cm. In goede staat.
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Oud handgeknoopt Perzisch tapijt, rood-zwart,bruin,creme, 1 hoek versleten, 127x194cm. Cond:R
Oud Perzisch kleed, handgeknoopt, rood-groen-creme-zwart, floraal decor 155x210cm. Cond:R/G
Mooie vooroorlogse chrome metalen 6 lichts hanglamp, in goede originele staat 56x60ø Cond:G
Negentiende eeuwse Imari petroleumlamp met messing monturen, in goede staat 47cm.
Antieke bronzen hanglamp, omstreeks 1920 met albasten lichtschalen gelijmd, 3 lichts, in goede staat 50x55øcm.
Vier oude Engelse keramieken Toby Jugs 20e eeuw, 1x Sylvac Staffordshire, 2x Genuine Staffordshire, Shorter +sow L+D,m 1x ongemerkt. 20-23cm. Cond:G
Collier van Barnsteen. Collier met afgeronde barnsteenkralen, verlopend in grootte, ø 6-20 mm. Lengte 64 cm ca 61.5 gr
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Sterling zilveren strooibus in de vorm van een Chinese lantaarn in staande standaard. ca. 37gr.
Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...
Lot. vooroorlogse handbeschilderde tinsoldaten in doos. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 4-5 cm. Cond.: R/G..
Twee oude perzische tapijten, aardetinten en zwart-blauw-creme-rood, in redelijke tot goede staat 136x88 en 140x98cm.
Lot van dertien grote tin gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afm. 11-15 cm.
Zilveren ring, 925/000, half bezet met amethisten en half bezet met lemonkwartsen, in 2 bogen. De ring is gerhodineerd.ø 56. Nieuw
Zilveren collier, 925/000 gerhodineerd met slanghanger. Ankercollier waaraan een hanger zit in de vorm van een slang met ogen van Robijnen en verder volgezet met witte topasen. Lengte 45 cm. Nieuw