Geslepen kristallen zoutvaatje met plated montuur, met fraaie statige zwaan en beweegbare vleugels. Afm. 4x8x8 cm.
Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.
Kleine antieke Engelse eikenhouten staande klok met intarsia, ca. 1800. W. Wolles Tonque. Eén-daags met slagwerk en dagaanduiding. Afm. 19.5 cm. In goede staat.
Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G
Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.
Kleine zilveren tasbeugel, 835/000, Hollands. Een gecontourneerde tasbeugel met een opengewerkt en gegraveerd biedermeier motief. Voorzien van een fraai bewerkte kralentas.MT: onduidelijk jl.: U:1879....
Zilveren jamlepel, 835/000, Hollands. Jamlepel met rond lopende steel versierd met een parelrand. Voorzien van haakje. MT.:Hooijkaas, Schoonhoven. jl.:N: 1923 lengte 17,5 cm. ca 28,6 gram
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Sierlijke gouden ring, 750/00, met V-vorm in het geelgoud en band met briljant geslepen diamanten pave gezet, Totaal ca. 0,25 crt. ø 50, ca. 5,1 gram. In zeer goede staat.
Franse comtoise, 19e eeuw. Met dagaanduiding en ankergang, gave wijzerplaat en mooie vergulde feuille. Afm. 43x27x16 cm. In zeer goede staat.
Antiek Frans 8-daags uurwerk met veerslinger-ophanging. Ca. 1880 (behoeft reiniging). ø 10.5 cm. Cond.: R/G.
Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat
Zilveren theezeef en lekbak, 925/000, Hollands, origineel, Theezeef, rond model met geschulpte rand geplaatst op 3 sierlijke pootjes met een gekrulde greep. De theezeef is geplaatst op een rond schaal...
Fraaie antieke zilveren doos, 833/000, Hollands met scharnier en deksel versierd met een ribmotief. MT.: Pieter Geijkens, Schoonhoven jl.;R:1826 11x7x2cm. ca 146 gr. Voorzien van een enkel deukje, ve...
Twee vooroorlogse opaline glazen tafel petroleumlampen. Afm. 58-59 cm. In goede staat.
Antieke gouden broche, 585/000, met kleine pareltjes. Ronde organisch gevormde broche met bloemetjes, bezet met diverse pareltjes in verschillende groottes. ø broche 25 mm. ca. 3.9 gr.
Twee grote Brusselse glazen vazen, 19e eeuw. Met goud decors, figuren decors en handgeschilderd. (één vaas stukje gelijmd). Afm. 34-35 cm. Cond.: R/G
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Antieke tinnen Kraantjeskan, omstreeks 1780 Barok, oudere reparatie poot. 42cm.
Antieke Franse 'Retour de Egypte' pendule met emaille cartouches, met acht-daags uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 38 cm. In goede staat.
Kristallen odeurflacon met gouden dop, 585/000. Kristallen peervormige flacon op voet versierd met een verlopend ruitbewerking. Voorzien van gouden kraag en dop, uitlopend aan de bovenzijde versierd m...
Antieke messing jaarpendule, ca. 1920. Kieninger Obergefell met sleutel (verguld) (functies niet getest). Afm. 40 cm. Cond.: G.
Twee mooie antieke Chinees porseleinen borden. 17e-18e Eeuw. Octagonaal en geschulpte omranding, met vaas decor. (Beide haarlijn). Afm. ø 23 cm. Cond.: R/G.