Ongesigneerd, 19e eeuw. Stilleven met vaas met bloemen, dekseldoos met sieraden en vlinders. In 17e eeuwse stijl. Olieverf op linnen. Afm. 65x80 cm. Cond.: G.
Peter Brouwer, Utrecht 1935. Voorstelling: Zeilboten bij avondlicht. Olieverf op linnen. Afm. 60x90 cm. Cond.: R/G.
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.
Vroeg 19e eeuw Engelse mahoniehouten theetafel, ca. 1830. (paar haarscheuren) Afm. 75x77x43 cm. Verder in goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast. Ca. 1870. Afm. 99x46x100 cm. In goede staat.
Antieke Hollandse mahoniehouten penantkast met gebogen front, ca. 1870. (stukje rand blad beschadigd, rugwand vervangen). Afm. 97x99x40 cm. Cond.: R.
Gouden ring, 585/000, met aquamarijn, Grote zwaar uitgevoerde ring met in het midden een ovaal gefacetteerde aquamarijn, ø 16x11 mm (iets beschadigd) , met schulpbewerking aan weerskanten, ligt wat h...
Zilveren trekpotje, 925/000, Empire-stijl trekpotje op ronde voet met parelrand en een scharnierend deksel met ribrand en pijnappel als knop. 19x11x16cm. Importeursteken: Van Kempen, Begeer en Vos, 's...
Uitgebreid Blue Danube servies. Tweede helft 20e eeuw. Servies bestaat uit: 6 grote-, ,6 soep-, 6 ontbijtborden, 2 dekselschalen, sauskom, 14 kop+schotels, 7 schalen, 6 eierdoppen,6 soepkommen, vier-...
Drie delig kaststel, Chinees porselein 1e helft 20e eeuw voorstelling met Chinese voorwerpen, gemerkt, 30x11øcm. Cond;G
Acht 19e eeuwse Chinees porseleinen blauwe kraaghalsvaasjes met floraal- en landschapsdecor, 7-10cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd, ca. 1900, Hollandse School. Botters op meer. Olieverf op linnen. Afm. 50x75 cm. Cond.: R.
Antieke Engelse eikenhouten kist met boekpanelen. Afm. 57x51x120 cm. In goede staat.
J.W. van Trirum, stilleven met poezen, olieverf op paneel 24x18cm. Cond:G
Ton Anconé, Oldenzaal. Stilleven met vazen en bloemen. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond. G.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Zilveren zakhorloge, 800/000,Zwitsers, met op de wijzerplaat een geschilderde erotische afbeelding. ø 50 mm. Mechanisch, werkend.
Lot met 4 horloges, met o.a. een Junghans solar horloge en 3 automatische horloges.
Paar zilveren schoengespen, ovaal model met wieber decor. 28x34mm. MT.J.v.d.Berg Schoonhoven. In goede staat
Teakhouten wijntafel. Tweede helft 20e eeuw. Stijlmeubel op 3-spant poot. Afm. ø 55 x 65 cm. Cond. G.
Lot van zeven antieke spaarpotten, ca. 1900. Eén maal messing, zes maal blik. In goede staat.
Uitgebreid lot bestek, deels staal en deels plated, o.a. keltum, deels model puntfilet
Monogram N.G., 21e eeuw. Klaprozen compositie. Olieverf op linnen. Afm. 100x120 cm. Cond.: G.
Fred v.d. Wal, 1942- . Voorstelling: Surrealistische naakt voorstelling. Lithografie op papier. Afm. 23x30 cm. Cond.: G.