Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.
Cassette met vergulde theelepels versierd met een hartvormige steel met puttigezichtje. Lepel 10,5 cm. 29x14x3cm. In goede staat.
Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...
Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.
Oude zilveren hanger, 835/000, met lapis lazuli. Ovale hanger met floraal versierde rand, met Hindesheimer roos, met een strik aan de bovenzijde geplaatst over een platte ovaal geslepen lapis lazuli....
Lot zilveren sieraden bestaande uit een slavenband met dop, 3 broches, een ring met groene steen, 4 kettingen en 3 hangers. totaal ca 64 gram.
Edelstalen klapcreolen, breedte 8 mm, ø 14 mm, met gematteerde bewerking. Nieuw
Lot zilveren sieraden bestaande uit 4 ringen, 4 broches, een lange ketting met amethisthanger, een peervormige hanger en een carneolen kralen armband met zilveren hanger met carneool. ca 106 gram.
Groot lot met sieraden, bestaande uit o.a. horloges, kettingen, oorclips, broches e.d.
Zilver vergulde ring, 925/000, met ovale en rond gefacetteerde robijnen en smaragden. Breedte ring kop 17x15 mm. ø 56 ca 2,6 gram. Nieuw
Twee snoeren, bestaande uit een verlopend snoer met gefacetteerde carneoolkralen, ø 7-11 mm, met vergulde sluiting, lengte 38 cm en een verlopend collier van bloedkoraaltakjes, 7-11 mm. met double slu...
Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.
Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...
S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G
Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G
Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G
Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G
Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G
Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G
Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.
Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.
Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm
Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G