Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Bloedkoralen takjes collier
Resultaat: 30 EUR

Collier van bloedkoralen takjes, 6-27mm. Lengte 48 cm.

Theelepel set
Resultaat: 30 EUR

Cassette met vergulde theelepels versierd met een hartvormige steel met puttigezichtje. Lepel 10,5 cm. 29x14x3cm. In goede staat.

Zilveren ring met zwarte en groene zirconia
Resultaat: 30 EUR

Sierlijke zilveren ring, 925/000, met groene en zwarte zirconia's. In het midden van de ring zit een grote groene ovaal gefacetteerde zirconia en aan weerskanten een kleinere zwarte. Breedte ring 15 ...

Miniatuur, visser/boot, zilver
Resultaat: 30 EUR

Zilveren (835/000) miniatuur van een visser in roeiboot met losse hengel en gevangen vis, Nederlands gekeurd.

Zilveren hanger met Lapis lazuli
Resultaat: 30 EUR

Oude zilveren hanger, 835/000, met lapis lazuli. Ovale hanger met floraal versierde rand, met Hindesheimer roos, met een strik aan de bovenzijde geplaatst over een platte ovaal geslepen lapis lazuli....

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit een slavenband met dop, 3 broches, een ring met groene steen, 4 kettingen en 3 hangers. totaal ca 64 gram.

M&M edelstalen creolen
Resultaat: 30 EUR

Edelstalen klapcreolen, breedte 8 mm, ø 14 mm, met gematteerde bewerking. Nieuw

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 4 ringen, 4 broches, een lange ketting met amethisthanger, een peervormige hanger en een carneolen kralen armband met zilveren hanger met carneool. ca 106 gram.

Diverse sieraden
Resultaat: 30 EUR

Groot lot met sieraden, bestaande uit o.a. horloges, kettingen, oorclips, broches e.d.

Zilver vergulde ring met robijn en smaragd
Resultaat: 30 EUR

Zilver vergulde ring, 925/000, met ovale en rond gefacetteerde robijnen en smaragden. Breedte ring kop 17x15 mm. ø 56 ca 2,6 gram. Nieuw

Zilveren armband
Resultaat: 30 EUR

Zilveren armband met koffieboonschakel, 835/000.

2 snoeren, carneool en bloedkoraal
Resultaat: 30 EUR

Twee snoeren, bestaande uit een verlopend snoer met gefacetteerde carneoolkralen, ø 7-11 mm, met vergulde sluiting, lengte 38 cm en een verlopend collier van bloedkoraaltakjes, 7-11 mm. met double slu...

Zilveren collier met bollen en 2 hangers
Resultaat: 30 EUR

Zilveren collier gourmetmodel met 2 filigrainbollen met kwastjes. lengte 80 cm en 2 zilveren kapjes met loshangende balletjes.Totaal ca 34,5 gr.

Reservisten plaat
Resultaat: 30 EUR

Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...

S. Kebelle
Resultaat: 30 EUR

S.Kebelle Duitse school, Keulse vaas met bloem, olieverf op linnen 46x48cm. Cond;G

Onduidelijk gesigneerd, stilleven
Resultaat: 30 EUR

Onduidelijk gesigneerd rechts (rood) Duitse school, vaas met zonnebloem, olieverf op linnen. 60x70cm. Cond:G

Gustav-Weiss Loreth
Resultaat: 30 EUR

Gustav Weiss-Loreth, 1913 Duitse school, waterval in de Alpen, olieverf op linnen 60x80cm. Cond:G

F. Krippendorf
Resultaat: 30 EUR

Franz Krippendorf duitse school 1907-1982 boederij aan rivier, olieverf op paneel 15x10cm. Cond;G

E. Aigner, oleografie
Resultaat: 30 EUR

Eduard Aigner(reproductie) kust bij Alasio, oleografie op linnen 75x61cm. Cond:G

3 beschilderde lakdoosjes Rusland
Resultaat: 30 EUR

Drie beschilderde Russische lakdoosjes, 2 gesigneerd 4-7cm. Cond:G

Petroleumlamp
Resultaat: 30 EUR

Grote vooroorlogse opaline glazen petroleumlamp met landschap decor. Afm. 78 cm. In goede staat.

Tinnen klepkan
Resultaat: 30 EUR

Franse tinnen klepkan, 1 ltr. Gemerkt Pichot, licht bedeukt. 18/19e eeuw. Afm. 21.5 cm. Cond.: R/G.

2 Lampen
Resultaat: 30 EUR

Twee oude messing/koper hanglampen, 20e eeuw in goede staat 28x40ø 60x57øcm

2 Beddepannen + appelketel
Resultaat: 30 EUR

Drie maal 19e eeuws koperwerk, appelketel en 2 beddepannen, i goede originele staat 20-105cm. Cond:G