Antiek Japans eierschaal servies inclusief eikenhouten wandrek, omstreeks 1900, gemerkt, gouddecor en figuren in landschap, In goede staat.
Twee 19e eeuwse Imari porseleinen vazen, 1 kleine dekselvaas en 2 open vazen met florale decors in goede staat 15-17cm
Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een ring met een soort rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15crt met een goede kleur en zuiverheid. Daaromheen zit een rand met 26 brilj...
Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat
Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G
Antieke vergulde bronzen Geisha omstreeks 1900 met lotusbloem, nr 3160, Chinese tekens onleesbaar. 20cm.
Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.
Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G
A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G
Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.
Kavel met 13 Modelauto's schaal 1:24 waaronder: Jaguar XK 120 Coupé, Jaguar XK 120 Roadster, 5x Mercedes-Benz 500SL, 2x Jaguar XJ220, Mercedes-Benz SLK 230, Mercedes-Benz 300SL en 2x Mercedes van Sun...
Lot. vooroorlogse handbeschilderde tinsoldaten in doos. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 4-5 cm. Cond.: R/G..
Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...
Lot van dertien grote tin gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afm. 11-15 cm.
Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...
Rebo 19e eeuw(miniaturist) jager met jachthond, olieverf op paneel, 33x21cm. Cond:G
Grote antieke majolica Neo Renaissance Historisme piedestal, ca. 1880 (paar kleine chips). Afm. 112 cm.
Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
Glazen glas fusing buste, iriserend, met luchtbellen en glaspasta, 21e eeuw. Afm. 43 cm. In goede staat.
Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.
Groot Frans klokkenstel (Jugendstil) met keramiek en messing, voorzien van florale decors. Ca. 1900. (Vaaspendule) (achtdaags, uurwerk zonder slag) Afm. 66-70 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met een rozet met granaten. Ring met ovale rozet bezet met een ovaal gefacetteerde granaat in het midden en een rand met 12 rond gefacetteerde granaten, ø kop 16x14,5 mm. ø 51 c...