Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Koralen collier
Startprijs 530 EUR

Collier van bloedkoralen, cilindervormig, verlopend in grootte 4-14 mm. 3 Rijen koraal. Lengte 43 cm. totaal ca 115 gram.

Kristallen coupe, zilv. voet.
Startprijs 50 EUR

Geslepen kristallen coupe, ca. 13 cm. met ruitslijpsel op hoge ca. 9 cm. 835/000 zilveren poot met knop en voet met parelrand, ca. 8.5 cm. Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten. jl: E: 1889:

6 Presse-papierss
Resultaat: 40 EUR

Zes oude glazen paperweights, 20e eeuw. Diverse uitvoeringen. (één keer gesigneerd Nolina). Afm. ø 6 - 8 cm. In goede staat.

Kristallen coupes
Resultaat: 110 EUR

Stel antieke geslepen kristallen coupes. Afm.: 21 cm. en ø 14 cm. Diamantslijpsel op gefacetteerde stam met knoop en fraaie stervormige voeten (minimale chips).

2 Opaline vazen
Resultaat: 30 EUR

Twee Opaline handbeschilderde glazen vazen omstreeks 1900, mooie kwaliteit met floraal decor, vogels en vogelnest, in goede staat 31,5x15øcm. Cond:G

Kavel tinnen soldaten
Resultaat: 50 EUR

Lot. vooroorlogse handbeschilderde tinsoldaten in doos. Vermoedelijk Duitsland. Afm. 4-5 cm. Cond.: R/G..

Pronkvaas (B. Bloch, Eichwald)
Resultaat: 2.200 EUR

Zeer grote antieke Duitse porseleinen vaas met florale- en figuren decors en slangenhengsels. Op origineel porseleinen basement, ca. 1900. Eichwald, door Bernhard Bloch, naar origineel ontwerp van Mei...

Tinnen figuren (13x)
Startprijs 40 EUR

Lot van dertien grote tin gegoten 18e eeuwse stijl figuren, maar is 20e eeuw. Vervaardigd door Deutsche Gesellschaft für Volkskunde. Afm. 11-15 cm.

Lodderein karafje+zilver.
Startprijs 60 EUR

Geslepen rond kristallen lodderein karafje met fraai slijpsel en 925/000 zilveren montuur en geslepen kristallen stop. MT: Arthur Willmare Pennington, Birmingham. jl: V 1920. Hoogte: 8.0 cm.

Aquarel J.G. Smits, kinderen bij waterput
Startprijs 125 EUR

J.G.Smits 1851, 1823-1910, kinderen bij waterput, aquarel op papier 22x27cm. Cond:G

Witgouden ring met smaragd en diamant
Startprijs 800 EUR

Witgouden ring, 750/000, met smaragd en diamant. Een ring met een soort rozet bezet met een ovaal gefacetteerde smaragd, 1,15crt met een goede kleur en zuiverheid. Daaromheen zit een rand met 26 brilj...

Saskia Stolk, gemengde techniek
Startprijs 60 EUR

Saskia Stolk (hengelo) 3 pinguins, gemengde techniek op papier 60x70cm. Cond:G

A. Rörstrand
Resultaat: 50 EUR

A. Rörstrand omstreeks 1900, waarschijnlijk pseudoniem, boten in een fjord, olieverf op paneel 70x50cm. Cond;G

Gouden ring met blauw topaas
Startprijs 190 EUR

Gouden ring,585/000, met blauw topaas. Ring met grote ronde zetting in bloemmotief, bezet met een rond gefacetteerde blauw topaas, ø 16 mm, l 57 ca 7,6 gram. In goede staat

Chin. familie roze vaas
Startprijs 800 EUR

Oude Chinees porseleinen familie roze vaas met bomen in bloesem decor. (Gemerkt) Afm. 17 cm. In goede staat.

Gelegenheidslepel, zilv.
Startprijs 150 EUR

Uit een stuk gesmeed 18e eeuws zilveren gelegenheidslepel met accoladevormige steel en gegraveerde rattenstaart, tevens naamsvermelding achterzijde steel, Vermoedelijk Duits, onbekend meesterteken, 17...

Klontentang, zilver.
Resultaat: 20 EUR

Klontentang 835/000 zilver met fraai gevormde klauwpoten. MT.: Niekerk, Schoonhoven anno 1968, L. 11.5cm., ca. 24gr.

Witgouden slavenarmband, Diamant saffier
Startprijs 1.000 EUR

Elegante witgouden slavenband, 750/000, met diamant en saffier. Strakke slavenband, met een verlopende rij met 8 diamanten, totaal ca 0,54 crt, en 7 saffieren, totaal ca 0,40 crt. Om-en-om gezet in 4-...

Zeer grote Chinese drakenschotel
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.

Jugendstil klokkenstel, 3 delig
Startprijs 200 EUR

Groot Frans klokkenstel (Jugendstil) met keramiek en messing, voorzien van florale decors. Ca. 1900. (Vaaspendule) (achtdaags, uurwerk zonder slag) Afm. 66-70 cm. In goede staat.

Gouden Hanger met gele steen
Startprijs 50 EUR

Gouden hanger, 585/000, met gele steen. Hanger uit cirkels met in het midden een navette vormige gele steen. Grootte hanger 20x35 mm. ca 1,9 gram.

Gouden hanger met roosdiamanten
Startprijs 650 EUR

Gouden collier met hanger, 585/000, met roosdiamanten. Een rozethanger met 10 roosgeslepen diamanten, totaal 1,20 crt, (2-5mm), aan een ankercollier. Lengte hanger 19 mm, lengte collier 42 cm. Totaal...

Strassburg borden (2x)
Resultaat: 100 EUR

Twee Duitse 18e eeuwse Strassburg borden, handbeschilderd met florale en goud decors. Afm. ø 24-26 cm. In goede staat.

Zilveren 4-armige kandelaar
Startprijs 250 EUR

Zilveren kandelaar, 835/000 Duits, 4- armig op gecontouneerde ronde voet versierd met 4 palmetten. De armen zijn gemaakt uit 2 C-voluten, met gecontourneerde lichthouders met lijnbewerking. MT.: Jakob...