Rado dameshorloge, ceramic jubilé, langwerpig donkergrijs keramisch model. nr. 963.0480.3 / 0374463. met 4 diamanten op de wijzerplaat. Breedte 19 mm. lengte 17 cm. In goede staat.
Grote militaire voorlader met datering 1842, met daarbij originele bajonet Franse Bataljon Chatellerault (gravering en stempel). Afm. 143 cm. Bajonet 53 cm. In zeer goede staat.
Genealogisches Handbuch des Adels. Totaal 51 delen. Uitgaven uit de 50-er jaren.
Renaissance 2 derus spinde, eikenhout met snijwerk, leeuwenkoppen, lijstenwerk, deels 17e/18e eeuws, deels 19e eeuws 142x83x53cm. Cond:G
Twee zilveren miniatuur fazanten, 835/000. Eén fazant met gespreide vleugels (vrouwtje), importeursteken: L.Premselaar, Haarlem, 13x8x10cm en een lopende fazant (mannetje), Italiaans MT.: Menegatti, V...
Bijzonder mooie witgouden ring, 585/000, royaal bezet met briljanten. Fijne band met aan de bovenzijde 2 halve cirkels in elkaar lopend bezet met 20 briljant geslepen diamanten, totaal ca. 0,80 crt. I...
Geelgouden collier, 585/000, met een Biesmarkschakel versierd met bollen. Breedte 5 mm. Lengte 44 cm. Ca 11 gram. In goede staat.
Collier van bloedkoralen met gouden sluiting, 585/000. Collier van 3 rijen bloedkoralen, ø 4,2 mm, bevestigd aan een langwerpige gouden sluiting met 3 bloedkoralen. Voorzien van bewerkte eindstukken....
Mooie gouden ring, 750/000, met jade en briljant. Strakke vierkantige ring aan de bovenzijde ingelegd met 2 stukken jade en bezet met 20 briljanten, totaal ca 0,39 crt VSI-TW. Voorzien van aankoopbewi...
Witgouden ring, 750/000, met saffier en diamant. Rijring bezet met 5 markies geslepen blauw saffieren en 4 markies geslepen diamanten, grootte 3,5x1,7mm. Breedte ring 3,6 mm. ø 57 ca 2,85 gram. In goe...
Tekening op papier van David J. Bles 1846 (1821-1891). Diverse portretstudies Dolce Far Wiente (mooie vergulde lijst. Afm. 27x21 cm. In goede staat.
Willem Noordijk, 1887-1970. Landschap Eemnes in de winter. Olieverf op linnen. Afm. 40x60 cm. Cond.: G.
Willem Horselenberg 1881-1961. Gezicht Overschie te Delft. Olieverf op linnen. Afm. 95x62 cm. Cond.: R.
Gesigneerd, Max Liebermann? Landschap, ca. 1930. Pastel op papier. Afm. 35x30 cm. Cond.: G.
C. Terlouw (kees) 1890-1948, havengezicht 67x55cm olieverf op linnen Cond:G
Lion Arie Feijen (1947). Drie tortelduiven bij Duitse vakwerk schuur. Olieverf op paneel. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
J.W. de Gruijter Fecit., 19e eeuw. Zeilboten op zee. Olieverf op linnen. Afm. 60x80 cm. Cond.: R/G.
Twee bronzen kaarskandelaren, empire stijl, 19e eeuw. Kandelaren zijn voorzien van bokkekoppen. Afm. 29 cm. In goede staat.
Antieke 17e eeuwse statenbijbel door Paulus Aertzoon van Ravesteijn te Amsterdam. Bijbel is voorzien van mooie lederen band en koperen beslag. (geen landkaarten) Afm. 11x42x28 cm. Cond.: R/G.
Hollandse mahoniehouten bakbarometer naar oud voorbeeld, deels gemaakt van antieke delen. Solaro de Butti Amsterdam 118cm. Cond:G
Gouden medaille 18 karaat met certificaat Juliana, voor trouwe dienst, met lint. 2,7øcm. in goede staat
Antiek Hollands postkaarten album met Hollandse postkaarten van plaatsen en scheepvaart (zeer interessant!) 28x22x4 cm. In goede staat.
Achttiende eeuwse Engelse staande klok met eikenhouten gestoken kast, ronde gegraveerde messing wijzerplaat, haven met schepen, Thomas Wood Nailsworth, 8 daags met seconden en dagaanduiding, 217cm. Co...
Antieke engelse mahoniehouten staande klok omstreeks 1780 met bandintarsia en beeninleg, 8 daags uurwerk met datumaanduiding en secondenaanduiding, minimale fineerschade, 211cm. Cond;R/G