Zeldzame gesigneerde antieke degen met graveringen en teksten in lemmet. 18e Eeuw. 'Abraham du Celliee, Kalverstraat, Amsterdam'. Afm. 97 cm. In zeer goede originele staat. Cond.: G.
19e Eeuw. Eikenhouten gestoken beeld van een geestelijke met boek. Afm. 32 cm. In goede staat.
Zes plated kaarskandelaars 20e eeuw in goede staat 11-20cm. Cond;G
Snoeren bloedkoraal. Drie snoeren met takjes bloedkoraal. Lengte 45 cm en 2x 50 cm. Totaal ca 125 gr
Zilveren ring, 925/000, met parelmoer en zirconia's in de vorm van een hart. ø 19 mm. ø ring 56 Nieuw
Brons gegoten Bachhus 20e eeuw mooie patina, in goede staat 25cm.
Messing mini comtoise met harpslinger. Tweede helft 20e eeuw. Jacques Almar. Afm. ø 20 cm. In goede staat.
Antieke Duitse Junghans regulateur met halve zuilen (paar wormgaatjes). Ca. 1890. Afm. 95 cm. Cond.: G.
Schoolklok in Engelse stijl, mechanisch, met eikenhouten kast. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 50x34x9 cm. In goede staat.
Antieke vergulde bronzen Geisha omstreeks 1900 met lotusbloem, nr 3160, Chinese tekens onleesbaar. 20cm.
Twee antieke Franse gesigneerde figuren door Rancoulet omstreeks 1880, meisje met appel, jongen met boog en vogel, in goede staat 49-50cm.
Grote vooroorlogs scheeps-stoomfluit van gelakt koper. Afm. 52 cm. In goede staat
Mooie Art Deco plated verdeelschaal met zeven glazen houders. Ca. 1925. Afm. 17x28 cm. ø. In goede staat.
Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900 met keramiek, handbeschilderd met floraal decor en vergulde voet 44cm. Cond;G
Hendrik Frauwenfelder, 1885-1922. Voorstelling: Melktijd, landschap met koeien en melkende boer. Olieverf op linnen. Afm. 71x51 cm. Cond.: G.
Jörg Remé 1969. 1941- . Voorstelling: Surrealistische vrouwfiguur. Olieverf op linnen. Afm. 110x90 cm. Cond.: G.
J.J.H. van Leeuwen (Den Haag). Voorstelling: Twee meisjes op het strand. Olieverf op paneel. Afm.25x20 cm. Cond.: G.
Geelgouden bewerkte oorclips, 585/000. Oorclips, opengewerkte bollen met een bewerkte ster in het midden, ø 14 mm. Totaal ca 4,5 gram. In zeer goede staat.
Sierlijk witgouden collier, 585/000, met parel en diamant. Fijn ankercollier met langwerpige hanger met diamanten, totaal ca 0,11 crt, en een grote zoetwaterparel, 12 mm. Lengte 40 cm. ca. 5,6 gr. Nie...
Zilveren theezeef en lekbak, 925/000, Hollands, origineel, Theezeef, rond model met geschulpte rand geplaatst op 3 sierlijke pootjes met een gekrulde greep. De theezeef is geplaatst op een rond schaal...
Antieke Engelse mahoniehouten tafelklok met bandintarsia. Ca. 1920. Klok heeft halfuur-slag op gongspiraal. Met Kienzle uurwerk. Afm. 30 cm. Cond.: G.
Antieke Franse marmeren Art Nouveau pendule met achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en veerslinger. Afm. 22x33x13 cm. In goede staat.
Antieke Duitse degen, Hessen, ca. 1880. Brons met lederen met messing schede. Afm. 89 cm. In goede staat.
Origineel Louis Seize mahoniehouten theekist met intarsia, ca. 1800. (twee fineerschades) Afm. 11x18x11 cm. Cond.: R/G.