835/000 Zilveren poederdoos voorzien van floraal deksel met zwart emaille. Afm. ca. 9.5 cm.
Drie delig zilveren roomstel 800/000 bestaande uit een rond dienblad, melkkan, en suikerpot, voorzien van ovale bewerkingen met getorste randen en bloemen. De melkkan is voorzien van tuit met scharnie...
Ovaal 800/000 zilveren pepermuntdoosje voorzien van gegraveerd streepdecor en vergulde binnenkant. Gewicht: ca. 22 gram. Afm. 5x3.5x1 cm.
Zilveren krukkentrekker, 835/000, in koker. Antieke krukkentrekker in koker voorzien van een getorste lijnbewerking met met parel en takvormige lijnen. MT.: M.W. Warren, Sneek 1836-1853. De schroef va...
Tennisarmband zilver, 925/000, met paarse zirconia's. Zogenoemde tennisarmband volledig bezet met paarse rond gefacetteerde zirconia's, ø 2.4 mm. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. ...
Zilveren klemarmband, 925/000, met grote ovale onyx. Platte klemarmband met golvende vorm voorzien van een grote ovale onyx, 33x23 mm, Breedte armband 5 cm. ø 6 cm. ca 50 gr.
Zilveren ring, 925/000, met 3 grote baquette geslepen zirconia's. ø 57. Breedte 33 mm. Nieuw
Gouden ring, 585/000, met een camee. Ring met een bewerkte opengewerkte rand met een camee, ø 11x15 mm. ø 51 ca 3,7 gr. In goede staat.
Zilveren design collier, 835/000, met ronde handgemaakte elementen, ø 11 mm. Voorzien van haaksluiting. ca 97,8 gram. Lengte 45 cm. In goede staat
Collier zilver, 800/000, met gedraaide schakel. Collier zonder sluiting gemaakt van ronde schakels in elkaar gevlochten en gedraaid. breedte ø 10 mm lengte 80 cm ca 64.4 gr
Zilveren choker, 835/000, met blauwe saffieren. Verlopend collier in het midden voorzien van een bloemvormig langwerpig stuk bezet met blauwe gefacetteerde saffieren o.a. in een ruitvorm. Met bakslot ...
Zilveren strakke slagring, 925/000, gerhodineerd met grote zirconia. ca 7.8 gr. ø 56 Nieuw
Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...
Acht ringen, uit witmetaal, bewerkte modellen met diverse stenen.
Roodgouden hanger, 585/000, met rookkwarts en diamant. Hanger met een ovaal cabouchon geslepen rookkwarts met 2 witgouden randen met briljant geslepen diamanten, 34 totaal 0,25 crt W/VS. Lengte 25 mm....
Zilveren 3-lichtskandelaar, 835/000, voorzien van getorste gelobte bewerking, geplaatst op een gecontourneerde ronde voet. tevens versierd met krullen. Duits, MT.: Wilhelm Binder, Schwabisch Gmund nr....
Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 833/000 MT: G.Slotboom Amsterdam, jl.: G:1841 ø 9,5x17 cm. Voorzien van bronzen binnenbel. In goede staat.
Zilveren kluwenmandje en speldenkussen, Duits 800/000. Rond kluwenmandje met ovaal uitgezaagde ajourrand met glad hengsel, MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund. ø 10x12cm, en een speldenkussen met zilvere...
835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.
Kristallen kruik met zilveren deksel, 835/000. Kristallen kruik met ruitslijpsel op ronde voet met geschulpte rand, voorzien van handgreep. Op de kruik zit een zilveren bol deksel met gegraveerde bloe...
830/000 Zilveren amandelbakje met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 835/000 zilveren asbak Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.
Geslepen kristallen koekschaal ø 26cm., met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: P.J.Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre, Amsterdam ca. 1908.
Kleine zilveren roomkom, antiek, met gedreven voorstellingen van figuren en krullen. Geplaatst op ronde voet met parelbewerking. ø 8,5x4 cm. Rand wat uit model, verder in goede staat.
Zeven Rosenthal , Gianni Versace, plated onderzetters, 2e helft 20e eeuw.6x voor glas en 1x voor fles. Aan de rand voorzien van gravures. ca. 10x10 en 12x12cm. In cassettes