Vier antieke Chinese zeepstenen figuren. Eerste helft 20e eeuw. (één hoofd gelijmd). Cond.: R/G.
Antieke Imari porseleinen lampenvoet, 19e eeuw en een Chinese lampenvoet, tweede helft 20e eeuw. Afm. 25-27 cm. Cond.: G.
Grote keramieken kameel, geglazuurd. 20e eeuw. Afm. 44x56x26 cm. In goede staat.
Grote Delftse porseleinen sierschotel, oud Delft A.R, eiervrouwtje Bloemaert, 20e eeuw 42ø Cond:G
Lladro dame met parasol en groot porseleinen limogesstijl ei, 16-32cm. (parasol beschadigd) Cond:R/G
Oude Chinese celadon aardewerken leeuwin. 20e eeuw. Afm. 15x23x8 cm. In goede staat.
Oude Chinese Yixing theepot met florale takken decor. Gemerkt. Afm. 8x16x8.5 cm. Cond.: G.
Twee delen antiek porselein met florale decor, ca. 1900. Eén maal koektrommel met onderschaal, één maal verdeelschaal. (deksel koektrommel haarlijn). Afm. 20-28 cm. Cond.: R/G.