Ongesigneerd, ca. 1990. Moderne bloemen compositie. Olieverf op paneel. Afm. 60x80 cm. Cond.: G.
Naar H. Hermans. Ca. 1920. Voorstelling: Besneeuwd landschap met boerderij en wandelaar. Olieverf op paneel. Afm. 41x30 cm. Cond.: G.
Henry Cassiers, 1858-1944. Voorstelling: Hollandse stadshaven. Lithografie op papier. Afm. 40x63 cm. Cond.: G.
Anna van Haanen 19e eeuw, dame met bloemenvaas, tekeningen op papier. 21x24,5cm. Cond;G
A. Berker, tweede helft 20e eeuw. Romantisch landschap met wandelaars. Olieverf op paneel. Afm. 42x30 cm. Cond.: G.
Bernard Buffet, 1928-1999. Voorstelling: 'Le bouquet des fleurs violet'. Lithografie op papier. Afm. 31x24 cm. Cond.: G.
Heinz Baden 1887-1954, Duitse school. Duits stadsgezicht met oldtimer. Ets op papier. Afm. 50x70 cm. Cond.: R/G.
J. Brouwer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollandse ijspret. Olieverf op paneel. Afm. 27x38 cm. Cond.: G.
Doos met diverse interessante schilderijen etc. O.a.: etsen, aquarellen, reprodukties. Afm. 50x40x57 cm. Cond.: G.
P. Schumann, ca. 1930. Naakte dame aan waterkant. Pastel op papier. Afm. 38x32 cm. Cond.: G.
Zilveren chatelaine, 835/000, versierd met een afbeelding van een jager en voorzien van 3 signetten. Totaal ca 61 gram. Lengte 33 cm
Gevlochten armband van barnstenen met grote ovale barnsteen in het midden. 21x4cm.
Jan Sirks, 1885-1938. Voorstelling: Binnenhof, Den Haag. Ets op papier. Afm. 44x26 cm. Cond.: G.
Jaap van Kregten, 1878-1967 Enschede. Midwinterhoornblazer in de sneeuw. Olieverf op linnen. Afm. 50x70 cm. Cond.: G.
Friese zilveren kan, rijkelijk versierd met gedreven motieven van cartouches en krullen. De schenktuit is gemaakt in de vorm van een zeemeermin met hoorn. Het bewerkte deksel van de kan is voorzien va...
Grote gladde zilveren kraantjeskan op drie houten bolvoetjes met houten greep 925/000. ZI gekeurd. Totaalgewicht ca. 1125 gram. Afm. 35 x ø 13cm. In goede staat. (Deukje in de deksel).
Witgouden rozetring, 750/000, met tanzaniet en diamant. Rozetring met in het midden een ovaal gefacetteerde tanzaniet met een excellente kleur en zuiverheid, 3,41 crt. Om de tanzaniet zit een dubbele ...
Fraai gestileerd 835/000 zilveren koffie- en theeservies. Bestaande uit: Koffiepot, en heel bijzonder, nog met het originele filterzakje zgn. 'Tante Betje', zilveren roomkan, zilveren theepot, zilvere...
Drie oude porseleinen figuren, 1 goudfazant, keramiek, 1 gems onduidelijk gemerkt, 1 x Gerold bavaria vogel(chip) 17cm. Cond:R/G
Zes duitse porseleinen Jugendstil borden met florale decors, ca. 1910. Gemerkt: B.R.C. Regina Bavaria. Afm. ø 22.3 cm. In goede staat.
Grote antieke Duitse reservisten groepsfoto (prent). Reservisten Ersatz 1911-1913, 10e Kompagnie Freiherr von Sparr. Westfälisches nr. 16 Mullheim am Rhein (met Zeppelin). Afmeting: 57x52 cm, in goede...
Lot plated bestaande uit een bolle vaas, ø14x22cm, een langwerpige schaal met afgehoekte kanten met dubbele filetrand, 31x21x5cm, en een fotolijst met gecontourneerde rand met opgewerkte bloem en krul...
Leuk Duits Rosenthal porseleinen theeservies "Selb Bavaria" met "Isolde" decor. In Jugendstil-stijl, met bloemen en goud decor.
Dertien-delig Duits porseleinen Rosenthal gebakset met florale decors. Decor 'Selb Bavaria Donatello', Afm. 15-27 cm. In goede staat.