Prachtige 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken schrijftafel met phenixen en rankenwerk. Voorzien van diverse lades en vakverdeling. Ca. 1870. Afm. 130x78x143 cm. In goede staat.
Mooie Chesterfield lederen bureaustoel, draaibaar en op wielen. Kopergenageld en gecapituneerd. Afm. 102x70x66 cm. In zeer goede staat.
Antieke Duitse grunderzeit noten met wortelnoten dessertkast, ca. 1880, historisme. Kast is voorzien van leeuwenkoppen en renaissance-stijl snijwerk. Afm. 125x60x130 cm. In goede staat.
Hollands 18e eeuws notenhouten Louis Quinze Barok kabinet. Restauraties en fineerschade. 240x67x190cm. Cond:R/G
Teakhouten koloniale scheepskist op wielen met origineel slot en messing beslag. Afm. 66x110x50 cm. In goede staat.
Zeldzame vroege Duitse eikenhouten kist met ijzeren banden en tropische voorstelling. Figuren in kokosnootpalmen. (zeer zeldzaam) Met origineel slot en sleutel. Ca. 1700. Afm. 78x120x60 cm.
Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.
Groot antiek composiet metalen beeld (zink) vrouw werkend met hark, tekst: Moissoneusse, omstreeks 1900, 60cm. Cond:G
Wegens beëindiging parfumeriezaak: Zes maal parfum. 1. groot, 490 ml. Guerlain Eau de Cologne. 2. Parfum in Lalique flesje. 3. Femme Rochas. 4. Guerlain Cham d' Aromes. 5. Esteé Lauder, Private collec...
Zilveren servies, 3 delig, 925/000, Engeland. Servies in Empire-stijl, bestaande uit een theekan, suikerbakje en een melkkannetje met een ovale vorm en een deels gelobte bewerking. MT.: William Henry ...
Umberto Faini 1974. Italië 1933. Titel: Tutto é perduto. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Umberto Faini 1974. 1933, Italië. Titel: Si Ferma un Momento. Olieverf op linnen. Afm. 60x60 cm. Cond.: G.
Gouden Art Deco ring, 585/000, met diamant parel en robijn. Bijzondere ring met peervormige kop met een grijzige parel omringd door robijnen en daarboven toelopend 2 banden met kleine diamanten. Ca....
Grote antieke messing reiswekker, ca. 1900. Afm. 15 cm. In goede staat.
Elegante choker 585/000, merk Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met een opliggende bandenversiering voorzien van een briljant geslepen diamant , 0.09 crt. met lijnenvers...
Zilveren theebus, 800/000 Italiaans. Cilindervormige theebus met versierde rand met lelie's gemaakt uit opgesoldeerd draad, verfraaid met lijngravures als kader. Gemerkt: Faccioli. ø 9x11,5 cm. Ca 209...
Set van gouden sieraden met jade, 585/000, bestaande uit een armband met 3 ovale schakels met meanderachtige bewerking bezet met jade, 8x14 mm., lengte 18 cm., een bijpassende ring met jade, 10x16.mm...
Gouden zakhorloge, Frans 1819-1838, in kistje. Met metalen stofdeksel voorzien van gravure: N106 Dupont fils a Paris. ø 45 mm. Geplaatst in een fraaie houten cassette. In goede staat.
Ingo Kühl 1953 Duitse school, branding met wolkenlucht olieverf op linnen 95x95cm. Cond:G
Prachtige eikenhouten Louis Seize commode, ca. 1800. Met volle zuilen, messing vergulde capitellen en origineel verguld beslag. Afm. 96x50x95 cm. In zeer goede staat. (één messing bolletje mist + slot...
Eikenhouten kist met zadeldeksel en panelen met origineel slot + sleutel. 18e eeuw. Afm. 93x143x66 cm. In goede staat.
Antiek Frans eikenhouten jachtbuffet omstreeks 1880 met getorste zuilen, wildvoorstelling en kroon 273x57x142xm. Cond:G
Een stel kersenhouten (?) armleunstoelen met goede stoffering. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x80x65 cm. In goede staat.
Vijf oude mondgeblazen glazen naar 17e eeuws voorbeeld, o.a Roemer, groot glas gesigneerd Bonat, in goede staat 12,5x23cm.