Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Blauwe pendule
Resultaat: 180 EUR

Antieke blauw keramieken klokkenstel met vergulde bronzen monturen en stil Frans uurwerk, omstreeks 1870, in goede staat 29x49cm.

Comtoise
Resultaat: 60 EUR

Franse comtoise met ankergang, 19e eeuw. Gave emaille wijzerplaat en heilige voorstelling feuille. (bel is weg) Afm. 40x26x18 cm. Verder in goede staat.

A.M., Winter met schapen
Resultaat: 200 EUR

Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.

Onduidelijk 19e eeuw
Startprijs 60 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1800, adelijke keuken met dienstmeiden, aquarel op papier, 42x49cm. Cond:G

Haardset
Resultaat: 90 EUR

Antieke gietijzeren haardset in riddervorm, met vier haard accessoires in de ridder. Ca. 1920. Afm. 36 cm. In goede staat.

J. Meier, bootjes op zee
Resultaat: 80 EUR

J. Meijer. 20e Eeuw. Voorstelling: Hollands zeegezicht met tweemaster. Olieverf op paneel. Afm. 29x24 cm. Cond.: G.

Vuurvergulde pendule
Resultaat: 260 EUR

Franse antieke bronzen vuurvergulde pendule, omstreeks 1840 met 8 daags uurwerk, halfuuslag en touwtjesslinger, 2 kleurig, wijzerplaat iets beschadigd verder in goede staat 47cm.

Frans klokkenstel
Resultaat: 85 EUR

Antieke Franse drie delige marmeren klokkenstel, in goede staat. Omstreeks 1880, 8 daags uurwerk, halfuurslag 39-41cm Cond:G

P.C. Schuurman, stilleven
Resultaat: 60 EUR

P. Schuurman. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met fruit. Olieverf op paneel. Afm. 25x30 cm. Cond.: G.

Doos diversen DDR
Startprijs 60 EUR

Lot diversen oud DDR, Duitsland in doos. O.a.: kleding, riemen, hoofdbedekking, houders, laarzen (vele delen in nieuwstaat). Afm. 52x40x24 cm. Cond.: G.

Wanddecoratie, scheepvaart
Startprijs 50 EUR

Antieke wanddecoratie met scheepvaart accessoires op houten met messing wandplaquette, ca. 1920. Afm. 70x55x10 cm. In goede staat.

Figurenkast
Startprijs 2.250 EUR

Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.

Mahonie kabinet
Startprijs 650 EUR

Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afm. 230x173x60 cm. Cond.: matig

Franse schrijftafel
Resultaat: 300 EUR

Prachtige 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken schrijftafel met phenixen en rankenwerk. Voorzien van diverse lades en vakverdeling. Ca. 1870. Afm. 130x78x143 cm. In goede staat.

Barokstijl tafeltje
Startprijs 300 EUR

Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afm. 74x55x80 cm. In goede staat.

Bureau
Startprijs 250 EUR

Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.

Leren fauteuil
Resultaat: 150 EUR

Bruin lederen fauteuil, in zeer goede staat. Afm. 125x85x80.

Bureau, mahonie (dubbel gebogen)
Startprijs 1.000 EUR

Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.

4 Miniatuur portetten
Startprijs 90 EUR

Vier miniaturen met ivoren lijsten. Reproducties of deels geschilderd. 20e eeuw. Afm. 10-15 cm. Cond.: G.

Mahonie theetafel
Startprijs 60 EUR

Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afm. 60x63x47 cm. Cond. R/G.

Mahonie biedermeier secretaire
Startprijs 450 EUR

Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.

Boekenkast
Startprijs 200 EUR

Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afm. 204x130x48 cm. In goede staat.

Twee miniatuurtjes
Resultaat: 125 EUR

Twee oude/antieke miniatuur portretten op ivoor met monogram ST.NA. 1) Napoleon Bonaparte. 2) Josephine Bonaparte (de Beauharnais) Afm. 13 cm. In goede staat.

Pauw
Resultaat: 170 EUR

Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.