3 Kristallen delen bestaande uit een wijnglas geplaatst op een ronde zilveren, 835/000, voet versierd met bloemgravures,17 cm, een kristallen theebus met amandelslijpsel op ronde voet met geschulpte r...
Antieke Hollands zilveren tafelbel met dubbele knerrenrand. 833/000 MT: G.Slotboom Amsterdam, jl.: G:1841 ø 9,5x17 cm. Voorzien van bronzen binnenbel. In goede staat.
Zilveren kluwenmandje en speldenkussen, Duits 800/000. Rond kluwenmandje met ovaal uitgezaagde ajourrand met glad hengsel, MT.: Hugo Böhm, Schwabisch Gmund. ø 10x12cm, en een speldenkussen met zilvere...
835/000 Zilveren biedemeier blaker met graveringen en een zilveren duimgreep op zwart gepolitoerd mahoniehouten basement. Nederlands gekeurd jl.: R: 1851. Afm. 15x18x8 cm.
Kristallen kruik met zilveren deksel, 835/000. Kristallen kruik met ruitslijpsel op ronde voet met geschulpte rand, voorzien van handgreep. Op de kruik zit een zilveren bol deksel met gegraveerde bloe...
830/000 Zilveren amandelbakje met geschulpte bovenrand en een fraaie zware gladde Art-deco 835/000 zilveren asbak Mr. J.M. van Kempen - Voorschoten.jl.: H :1917. Totaal ca. 76 gram.
Geslepen kristallen koekschaal ø 26cm., met diamantslijpsel en geslepen ster op de bodem, aan 835/000 zilveren hengsel met parelrand. MT.: P.J.Bierenbroodspot & J.P. v/d Starre, Amsterdam ca. 1908.
Kleine zilveren roomkom, antiek, met gedreven voorstellingen van figuren en krullen. Geplaatst op ronde voet met parelbewerking. ø 8,5x4 cm. Rand wat uit model, verder in goede staat.
Zeven Rosenthal , Gianni Versace, plated onderzetters, 2e helft 20e eeuw.6x voor glas en 1x voor fles. Aan de rand voorzien van gravures. ca. 10x10 en 12x12cm. In cassettes
Prachtige grote plated rechaud (inclusief dekselschaal). Twee-delig 20e eeuw, in 18e eeuwse stijl, . Afm. 29x43x27 cm. In goede staat.
Gouden streekbroche/hanger, 585/000, Ovaal met S-vormige applique met geschulpte rand met roosjes, met baardje. 40x20 mm. ca 4,5 gram. In goede staat
Brede bicolor ring, 585/000, met slag. Brede ring, 8/9mm, bestaande uit twee delen, een deel witgoud en een deel geelgoud, met een slag verwerkt in de band. ø 54, ca 10,6 gr.
Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr
Gouden herenring, 585/000, met hematiet. Ring met dubbele bolle band, in het midden bezet met een ovale platte hematiet, 13x10 mm. Band iets beschadigd. ø 62 ca. 3,7 gam.
Gouden broche, 585/000, met fraai uitgesneden ivoor voorzien van een bloemdecor. De gouden rand is versierd met een getorste bewerking. Grootte 49x40 mm. ca 17,3 gram. In goede staat.
Prachtige antieke gouden broche, 585/000, met diamant en blauw emaille. Broche bestaande uit 5 elementen, verlopend in grootte. In het midden een rechthoekig gouden element rondom versierd met gravure...
Gouden ring, 585/000, met licht groene steen. Een sierlijke ring met in het midden een rechthoekige zetkast met afgeronde hoeken bezet met een licht groene gefacetteerde steen, iets afgesleten. groott...
Geelgouden ring, 585/000, met 3 diamantjes. Fantasiering met oplopende kop, gespleten met bewerkte zijkanten. In het midden bezet met 3 diamantjes, briljant geslepen, in losse zetkastjes in een illusi...
Geelgoudenring 585/000, rijmodel met 4 witgouden dubbele balkjes, iets opliggend, waartussen 3x3 briljant geslepen diamanten zitten, totaal 9x0.03 crt. SI, ingestoken in de band. ø 55 ca. 4,3 gr.Nieuw
Sierlijke gouden ring 750/000 met briljant geslepen diamanten. Fantasie ring met twee bredere kanten waartussen een wat grotere briljant gezet is. In de beide zijkanten zitten diverse briljanten pave ...
Twee broches met groene steen. Fijne smalle gouden staafbroche, 585/000, met in het midden een ronde zetkast met brede ronde rand bezet met een groen gefacetteerde steen, ø 9 mm. Grootte 58x11 mm. En...
Lot met 3 broches, onedel, met 2 ronde broches van Langani, ø 51 en ø 42 mm en een broche met zwarte steen en parel, ø 30 mm.
Roodgouden oorringen, 585/000, met rookkwarts en diamant. Oorringen met scharnier bezet met een ovaal cabouchon geslepen rookkwarts met 2 witgouden randjes met briljant geslepen diamanten, 26 totaal 0...
Collier van Tahitiparels met fa. Nittelsluiting in een parel. Het collier bestaat uit 35 excellente licht multicolour Tahitiparels, verlopend in grootte, 10-14 mm, met zeer weinig natuurlijk oneffenhe...