Kantonese porseleinen schenkkan met florale decors en teksten (zonder deksel). 19e Eeuw. Afm. 13 cm. In goede staat.
Negentiende eeuws kabinet met houtgestoken figurenconsole met polychromie, 2 deurs kastje met lades achter de deuren, belijmd met diverse houtsoorten, mooie kwaliteit. 152x69x39cm.
Hollands mahoniehouten Louis Seize kabinet, 18e eeuw. Zeldzame uitvoering. Origineel beslag en sloten (vele restauraties noodzakelijk) Afm. 230x173x60 cm. Cond.: matig
Prachtige 19e eeuwse Franse eikenhouten gestoken schrijftafel met phenixen en rankenwerk. Voorzien van diverse lades en vakverdeling. Ca. 1870. Afm. 130x78x143 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke miniatuur portretten op ivoor met monogram ST.NA. 1) Napoleon Bonaparte. 2) Josephine Bonaparte (de Beauharnais) Afm. 13 cm. In goede staat.
Oude hoorn gesneden pauw (buffelhoorn). 20e Eeuw. Afm. 36 cm. In goede staat.
Prachtige antieke notenhouten tafel met lade en dubbele getorste zuilen, ca. 1880. Afm. 74x55x80 cm. In goede staat.
Louis Boermeester 1908-1992. Samson en Delilah. Olieverf op linnen. Afm. 110x110 cm. Cond.: G.
Antiek eikenhouten historisch schrijfbureau (demontabel) met driekwart zuilen en snijwerk in panelen. Zes lades, twee deuren. Ca. 1880. Afm. 80x72x138. In goede staat.
Ferdinand Toussaint, 1873-1955. Voorstelling: Riviergezicht met zeilboten. Olieverf op linnen. Afm. 30x40 cm. Cond.: G.
J.J. Hovener. Geboren in 1936. 20e Eeuw. Voorstelling: Terras Kurhaus Scheveningen met vele figuren. Olieverf op linnen. Afm. 40x50 cm. Cond.: G.
Vier antieke keramieken borden. O.a.: Tijdperk van O. Wers en smokkelaars 1914-1918. H.F. van Baaren Enschede. De maes stroom (niet antiek). en 2 molenborden, ca. 1920. Afm. ø 24 cm. Cond.: G.
Vooroorlogs zeldzaam twaalf delig Belgisch Heralux Boch Freres ontbijtservies. O.a.: Theekan, melkkan, 12 borden en 12 kop en schotels. Voorzien van floraal- en goud decor. Afm. 4-25 cm. Cond.: G.
Hollands mahoniehouten dubbelgebogen Louis Quinze Barok bureau met bronzen beslag,staand op klauwpoten. Mooi binnenleven met vakverdeling, lades, en kelder. Afm. 120x107x68 cm. In goede staat.
Hendrik Breedveld, 1918- . Eendenfamilie aan het water. (prachtig werk van deze schilder) 60x80cm. Olieverf op linnen.
Lot antiek Jugendstil gordijn decoratie, ca. 1910. Afm. 43-290 cm. Cond.: R/G.
Lot van circa dertig vooroorlogse documenten, o.a.: Doopbrieven, diploma's, familieboekjes, leerlingboekjes. Ca. 1900. O.a.: Doop Hindenburg etc. Duitsland. Afm. 40x46 cm. Cond.: G.
Antieke Engelse mahnoniehouten theetafel met afneembaar blad (lichte schade), ca. 1870. Afm. 60x63x47 cm. Cond. R/G.
Antieke mahoniehouten empire secretaire omstreeks 1820 met mooi binnenwerk en zuilen, In goede staat,. Aantal kleinere beschadigingen 154x102x48cm.
Franse antieke notenhouten boekenkast met lade (voorheen kleerkast), met volle zuilen en Corintische capitellen. Afm. 204x130x48 cm. In goede staat.
Van Noort. Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afm. 30x25 cm. Cond.: G.
Jan Knikker Sr., 1889-1957. Larens interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afm. 40x30 cm. Cond.: G.
Groot kunststof gegoten wandobject met paardenspan. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 108x40x16 cm. Cond.: G.