Vuurvergulde Empire strijdwagen pendule omstreeks 1830 met engel, later uurwerk omstreeks 1870, balans uurwerk, 8 daags, halfuurslag op bel, uiteinde hoorn zit los. 38x30x9cm. Cond;G
Prachtige gouden broche, 585/000, met diamanten. Ovale broche rozetmodel met 3 randen bezet met roosgeslepen diamanten in verschillende groottes, ø 2-5 mm. Met in het midden een ovale roosgeslepen dia...
Ongesigneerd, ca. 1800. Duitse school. Voorstelling: Twee mannen lonken naar naakte dame bij bron. (twee keer kleine restauratie) Olieverf op linnen. Afm. 77x69 cm. Cond.: G.
Franse boulle klokkast met console, 18e eeuw. Zonder uurwerk! (klokkast + console behoeft restauratie aan boulle + schildpad) Afm. 125 cm. Cond.: M.
Oude gemerkte Chinees porseleinen draken kom. Mooie kwaliteit Afm. 7x15.5 cm.ø. In goede staat.
Groot zilveren bestek, 835/000, model met dubbele filetrand, bestaande uit 12 tafelvorken en 12 -lepels, jl.: C:1912, 12 dessertvorken en 12 -lepels jl.: A & B, 1910 en 1911, een sauslepel, jl.: T: 1...
Frans antiek compositie metalen figuur, ca. 1900. Via AD Glorian. Voorstelling: Engel en man met zwaard. (arm engel is gerestaureerd) Afm. 64 cm. Cond.: R.
Franse comtoise met spillegang in originele eikenhouten kast, met gewichten en korte slinger. 18e Eeuw. (twee delen emaille beschadigd) Verder in goede staat. Afm. 233 cm. Cond.: G.
Wegens beëindiging parfumeriezaak. Vier maal Guerlain/Paris. 1. Mitsouko, ca. 40 ml. 2. EDT, Chant 'd Aromes, ca. 60 ml. 3. Djedi, 60 ml. 4. EDT, Chant d'Aromes, 60 ml. Afm. 9-12 cm. Cond.: G.
Deense noten met wortelnoten barok commode. 18e eeuw .Twee lades met sloten en sleutel. Originele rugwand. (lichte fineerschades). Afm. 81x124x71 cm. In goede staat.
Engelse Bracket tafelklok met dubbele snek, 19e eeuw. Halfuur-slag met silent functie en slow/fast functie. Lund & Blockley, To the Queen 42 pall mall London. Originele zwarte geeboniseerde houten kas...
Zeldzaam koppel vuursteen duelleerpistolen, voorladers. Ca. 1800, met gravering, vergulding en monogram. Afm. 24 cm. In zeer goede staat.
Zeldzaam Frans antiek bronzen klokkenstel in belvorm. Neo Rennaissance met latijnse spreuken. Eén kandelaar met barometer, één kandelaar met thermometer. (achterste pootje bol klok mist). Achtdaags uu...
Gouden 'cfe' ( closed for ever) armband, 585/000, met 14 hangers, o.a. een muntrand met gouden tientje, 1917, een muntrand met gouden 5 gulden munt, 1912, een muntrand met huwelijksmunt uit 2002. Daa...
Jugendstil stijl wandstuk met porseleinen plaquettes en bronzen montuur, vrouw met vleugels. 21e eeuw 40x47x4cm. Cond:G
Witgouden ring, 750/000, met een briljant geslepen diamant, 0,65 crt. W/P1, gezet tussen de band. Breedte 6 mm. ø 52 ca 13,0 gram. In goede staat
Zeldzame eikenhouten gestoken Friese staartklok met scheepjesmechaniek, engel met zijs en beker. Jaartal MDCLXX. Afm. 140 cm. In goede staat.
Mooi bloedkoralencollier met gouden, 585/000 streeksluiting. 3 Rij-ig collier van bloedkoraal, tonvormig ø 7 mm, dikke kralen bevestigd aan een fraai antiek gouden streekslot, rond model met geschulp...
Friese zilveren kan, rijkelijk versierd met gedreven motieven van cartouches en krullen. De schenktuit is gemaakt in de vorm van een zeemeermin met hoorn. Het bewerkte deksel van de kan is voorzien va...
Gouden oorringen, 585/000, met roosdiamanten. Gouden oorringen met hangers in een rozet vorm bezet met in totaal 30 roosgeslepen diamanten, 1,30 crt, 1-4mm. Lengte 33 mm. ca 13,3 gram.
Loris Grandi, Italië. Voorstelling: Moderne compositie met lijnenspel. Olieverf op linnen. Afm. 100x100 cm. Cond.: G.
Twee 19e eeuwse Franse bronzen vergulde kaarskandelaren met faunen en druiventrossen op witte carrera marmeren basement. Afm. 32 cm. In goede staat.
Aparte oude Chinees porseleinen dekseldoos. Turkoois en geel kleurig met fijn geschilderde florale decors. (Gemerkt). Afm. 5x10x13 cm. Cond.: G.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G