Antieke Chinese Wanli-kom, voorzien van florale beschildering met een vogel op 835/000 zilveren voet en gecontourneerde 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. (Voorzien van reparatie, kom g...
G. Janowsky. Stadsgezicht Wenen met reclame Sacher en koetsen met figuren. Aquarel op papier. Afm. 18x28 cm. Cond.: G.
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
Groot lot diverse imari porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Enkele chips, haarlijnen en/of beschadigingen. (veel goed). Afm. 4-14 cm. Cond.: R/G.
Negen delen h0 spoor: 1x Piko 57447 HO, Elektrolok BR 185, RSB logistic Ep. V, 1x Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, 1x Piko H0 51027, E-loc "Railion" BR 180, 1x Roco H0 63496, SBB AM 851 00...
Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.
Zilveren bestek, 833/000, Hollands glad, bestaande uit 6 dessertvorken en 4 dessertlepels, MT.: Alida te Veldt, Amsterdam jl.: D:1838, 1 dessertlepel MT.: Koninklijke Utrechtse Fabriek van zilverwerke...
Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm
Grote vergulde houten staande lamp. Italië, ca. 1960. Afm.178 cm. In goede staat.
835/000 Zilveren tafelborstel met Biedermeier graveringen. Mr. J.H. Schouten-Amsterdam jl: U 1854 en een 925/000 zilveren tafelschuier fraai gestileerd met florale handgreep, Mr. J.D. Arnoldi en J.W. ...
Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.
Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.
Hollandse eikenhouten renaissance kist. Deels 17e-18e eeuw en later. Afm. 74x130x60 cm. Cond.: redelijk/goed.
Gesigneerd, Henri Jan Mart meubelement, Amsterdam-Leidsestraat. Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met facet geslepen glas, ca. 1910. Afm. 183x90x40 cm. In zeer goede staat.
Twee antieke Aziatische bijzettafels met olifantenkoppen (voor vazen). Ca. 1920-1930. Afm. ca. 76x48 cm. ø en 74x40 cm. ø. In goede originele staat.
Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G
Notenhouten Art Deco staande klok met halfuur-slag op vijf gongstaven, met koperen bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Ca 1930. Gemerkt Embree 1 million. Afm. 194 cm. In goede staat.
Friese eikenhouten staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw. Afm. 143 cm. In goede staat.
Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.
Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.
Gijsbertus Craeyvanger 1866. 1810-1895. Voorstelling: Reizend gezelschap met paarden. Aquarel op papier. Afm. 47x37 cm. Cond.: G.
L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G
Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.