Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Wanli kom
Resultaat: 220 EUR

Antieke Chinese Wanli-kom, voorzien van florale beschildering met een vogel op 835/000 zilveren voet en gecontourneerde 835/000 zilveren hengsel met florale graveringen. (Voorzien van reparatie, kom g...

G. Janowsky
Resultaat: 220 EUR

G. Janowsky. Stadsgezicht Wenen met reclame Sacher en koetsen met figuren. Aquarel op papier. Afm. 18x28 cm. Cond.: G.

2 Chinese kommen
Resultaat: 220 EUR

Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.

Imari kop en schotels, divers.
Resultaat: 215 EUR

Groot lot diverse imari porseleinen kop en schotels, 19e eeuw. Enkele chips, haarlijnen en/of beschadigingen. (veel goed). Afm. 4-14 cm. Cond.: R/G.

Negen delen H0 spoor
Resultaat: 210 EUR

Negen delen h0 spoor: 1x Piko 57447 HO, Elektrolok BR 185, RSB logistic Ep. V, 1x Piko 50009 H0, BR01,5 Reko,Kohle DR, Ep. IV, 1x Piko H0 51027, E-loc "Railion" BR 180, 1x Roco H0 63496, SBB AM 851 00...

Springbok (1x)
Resultaat: 210 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse springbok. (bonte bok) Afm. 106 cm. In goede staat.

Zilveren couvert (lepel/vork)
Resultaat: 210 EUR

Zilveren bestek, 833/000, Hollands glad, bestaande uit 6 dessertvorken en 4 dessertlepels, MT.: Alida te Veldt, Amsterdam jl.: D:1838, 1 dessertlepel MT.: Koninklijke Utrechtse Fabriek van zilverwerke...

Wortelnoten theetafel
Resultaat: 210 EUR

Negentiende eeuwse wortelnoten theetafel met lade, klauwpoten, glasplaat, tablet, in goede originele staat 67x50x86cm

Staande lamp + kap
Resultaat: 210 EUR

Grote vergulde houten staande lamp. Italië, ca. 1960. Afm.178 cm. In goede staat.

Tafelborstel, zilv.
Resultaat: 200 EUR

835/000 Zilveren tafelborstel met Biedermeier graveringen. Mr. J.H. Schouten-Amsterdam jl: U 1854 en een 925/000 zilveren tafelschuier fraai gestileerd met florale handgreep, Mr. J.D. Arnoldi en J.W. ...

Zeer grote Chinese drakenschotel
Resultaat: 200 EUR

Zeer grote diepe oude Chinese porseleinen drakenschotel, meerkleurig, fijn geschilderd. Gemerkt met zegelmerk. Afm. ø 46.5 x 10 cm. In goede staat.

Vitrine kastje met glas
Resultaat: 200 EUR

Duitse notenhouten grunderzeit vertico vitrinekast, ca. 1880. Met volle zuilen en 1 lade. Afm. 135x95x48 cm. Cond.: G.

Eiken kist
Resultaat: 200 EUR

Hollandse eikenhouten renaissance kist. Deels 17e-18e eeuw en later. Afm. 74x130x60 cm. Cond.: redelijk/goed.

Jugendstil vitrinekast
Resultaat: 200 EUR

Gesigneerd, Henri Jan Mart meubelement, Amsterdam-Leidsestraat. Antieke notenhouten Jugendstil vitrinekast met facet geslepen glas, ca. 1910. Afm. 183x90x40 cm. In zeer goede staat.

2 Bijzettafels Olifanten
Resultaat: 200 EUR

Twee antieke Aziatische bijzettafels met olifantenkoppen (voor vazen). Ca. 1920-1930. Afm. ca. 76x48 cm. ø en 74x40 cm. ø. In goede originele staat.

Grote tafelklok
Resultaat: 200 EUR

Grote antieke notenhouten tafelklok met messing beslag, omstreeks 1880 Frankrijk, 8 daags uurwerk met halfuurslag en veerslinger, 45cm. Cond;G

Art Deco staande klok
Resultaat: 200 EUR

Notenhouten Art Deco staande klok met halfuur-slag op vijf gongstaven, met koperen bewerkte wijzerplaat, gewichten en slinger. Ca 1930. Gemerkt Embree 1 million. Afm. 194 cm. In goede staat.

Friesche staartklok
Resultaat: 200 EUR

Friese eikenhouten staartklok met wekker en mooi beschilderde wijzerplaat, vroeg 19e eeuw. Afm. 143 cm. In goede staat.

Hollandse tinnen kan (2 ltr.)
Resultaat: 200 EUR

Grote Holllandse twee liter tinnen maatkan. Gemerkt met ooievaar en letters T.M. (dubbele.Ned.Kan). 18e-19e eeuw. In goede staat.

Impala
Startprijs 200 EUR

Opgezette Zuid Afrikaanse impala. Afm. 100 cm. In goede staat.

A.M., Winter met schapen
Resultaat: 200 EUR

Monogram A.M. Ca. 1900. Voorstelling: Hollands winters landschap met schapenkooi, herder en schapen. Olieverf op paneel. Afm. 15x21 cm. Cond.: G.

G. Craeyvanger, aquarel
Resultaat: 200 EUR

Gijsbertus Craeyvanger 1866. 1810-1895. Voorstelling: Reizend gezelschap met paarden. Aquarel op papier. Afm. 47x37 cm. Cond.: G.

L. Schouten, stilleven met gedekte tafel
Resultaat: 200 EUR

L. Schouten Leiden 1948, stilleven met glas, koper, boeken en tomaten, olieverf op paneel 45x65cm. Cond:G

Michael M., naar Picasso
Resultaat: 200 EUR

Michael Mieth, (Berlijn, Duitse school). Kopie naar Pablo Picasso Guernica. Olieverf op linnen. Afm. 81x200 cm. Cond.: G.