Deze website maakt gebruik van cookies

Wij en geautoriseerde derde partijen gebruiken cookies. Meer informatie over de cookies, hun doel en hoe ze worden gedeeld, wordt volledig uitgelegd in de cookie-informatie. Om de best mogelijke gebruikerservaring te garanderen, klikt u op "Alles accepteren". U kunt ook voorkeuren opslaan of het gebruik van cookies weigeren, met uitzondering van noodzakelijke cookies. Cookies-informatie en meer

32. Aprilveiling 2017

Veiling op vrijdag 14 april 2017 van 00:00

afgesloten | Standaard veiling

Horloge, 'Calvaneo' (nieuw)
Startprijs 150 EUR

Horloge Calvaneo 1583, prestige diamond, ø 40 mm, CM-PD-08, staal met zwart leren band en clipsluiting, voorzien van parelmoerwijzerplaat met kleine diamantjes. Nieuw in originele doos met certificaat...

Wijnrekje
Resultaat: 50 EUR

Decoratief wijnrekje en barometer, 2e helft 20e eeuw in goede staat 45-47cm.

2x Antiek Chinees porselein
Resultaat: 50 EUR

Twee delen 18e/19e eeuws Chinees porselein, capucijner schaaltje met zilveren Lyra greep (haarscheur bodem), 18e eeuws schaaltje Familie roze, twee scherven gelijmd 11-12,5cm Cond:R

Zilveren hanger met Lapis lazuli
Resultaat: 30 EUR

Oude zilveren hanger, 835/000, met lapis lazuli. Ovale hanger met floraal versierde rand, met Hindesheimer roos, met een strik aan de bovenzijde geplaatst over een platte ovaal geslepen lapis lazuli....

Ring met granaat
Startprijs 100 EUR

Ring, 375/000, met granaat. Een Engelse ring met aan de bovenzijde een band gemaakt uit opengewerkte en versierde chatons, bezet met 7 rond gefacetteerde granaten. Breedte 6 mm,. London vermoedelijk 1...

Gouden collier met granaat
Startprijs 240 EUR

Gouden collier met granaat, 585/000. Collier gemaakt van gefacetteerde granaten, ø 3 mm, door middel van gouddraad aan elkaar verbonden. Voorzien van gouden ovale sluiting. Lengte 65 cm ca 10,2 gram....

Piet Wiegman, 2 werken
Startprijs 100 EUR

Twee werken van Piet Wiegman, (1930-2008). Voorstelling: 1) De anatomische les. Voorstelling: 2) De afspraak. Linoleumsnedes op papier. Afm. 30x45 cm. en 48x 36 cm. Cond.: G.

5 Postzegel albums
Resultaat: 50 EUR

Vijf postzegel verzamel albums met inhoud. Diverse landen. Hoofdzakelijk gestempeld, inclusief Holland album voor Nederland en overzeesche gebiedsdelen, incompleet. Afm. 20-32 cm. Cond. R.

8 Dinky Toys en 1x Siku
Startprijs 60 EUR

Kavel met 8 Dinky Toys waaronder: 2x Foden, Renault Estafette, 420, Coventry Climax, Bedford, Berliet "34", Fiat 500 en 1x Siku Unimog. Allen in gebruikte en bespeelde staat.

Bronzen plaquette, Joseph Krautwald
Resultaat: 50 EUR

Joseph Krautwald, 1914 Borkendorf Oberschlesien 2013 Rheine, harpspelende figuur, 26x19x2cm.

Hobbelpaard
Resultaat: 50 EUR

Decoratieve houtgesneden afneembaar hobbelpaard naar oud voorbeeld (op wielen). Tweede helft 20e eeuw. Afm. 84x112x30. Verkeerd in goede staat.

Eissenloeffel glazen
Startprijs 300 EUR

Twaalf oude Eissenloeffel glazen, 1928, Kristalunie Maastricht. O.a.: Zes waterglazen (zeldzaam) en zes Grand Marnier glazen. Afm. 11-12 cm. In uitstekende staat. Cond.: G.

Hollandse tafelklok, 19e eeuw
Startprijs 2.500 EUR

Grote Hollandse tafelklok, vroeg 19e eeuw, Amsterdam door Willem Redie. Met maanstand, datum, dag en maandaanduiding, slagwerk op dubbele grote bel, halfuur-slag. (pinakels missen) Afm. 57x40x28 cm. V...

Poederdoos, zilver.
Startprijs 40 EUR

935/000 Zilveren poederdoos, ca. 6 cm. Deksel met honingraad motief in fraaie florale omranding. Gewicht: Ca. 52 gram.

B. Mügge
Resultaat: 50 EUR

Berthold Mügge 1896-1970. Duitse school. Bremen, grosse Weserbrücke. Olieverf op paneel. Afm. 31x29 cm. Cond.: G.

Kristallen schotel met zilveren beugel
Startprijs 80 EUR

Kristallen schotel met zilveren beugel, 835/000. Ronde schotel met accoladevormige rand, amandelslijpsel en voorzien van een ster op de bodem. Voorzien van een zilveren beugel met gecontourneerde rand...

Zilveren broche en armband met kleurstenen
Startprijs 75 EUR

Zilveren broche en armband met kleurstenen, antieke stijl. Veerbroche met vergulding en diverse kleurstenen, één steen ontbreekt, 8x3,5cm, en een armband met markiesvormige schakels met rode en groene...

P.J. Berkel, kersen
Startprijs 60 EUR

P.J. Berkel. 20e Eeuw. Voorstelling: Stilleven met kersen, kruik etc. Olieverf op paneel. Afm. 18x13 cm. Cond.: G.

Theebus met zilveren rand en dop.
Startprijs 90 EUR

Kristallen theebus met zilveren dop, 835/000. Kristallen theebus met wiebervormig slijpsel, voorzien van zilveren bolle dop met bewerkte stippelrand en zilveren kraag. MT.: Van Kempen en Zonen, Voorsc...

Louis Seize klok, Amsterdam
Resultaat: 1.600 EUR

Houtgestoken vergulde Louis Seize pendule met gesigneerd uurwerk, 18e eeuw. Voor en achter Jan Hendrik Kühn Amsterdam. (Weense stijl pendule). Achtdaags, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afm.46 cm. In g...

Gouden oorringen met roosdiamanten
Resultaat: 800 EUR

Gouden oorringen, 585/000, met roosdiamanten. Gouden oorringen met hangers in een rozet vorm bezet met in totaal 30 roosgeslepen diamanten, 1,30 crt, 1-4mm. Lengte 33 mm. ca 13,3 gram.

Pendule met engel
Startprijs 1.250 EUR

Vergulde bronzen empire pendule met engel, piedestal met olielamp en twee ampfora's. Origineel achtdaags uurwerk met halfuur-slag en touwtjesslinger. Afm. 45 cm. In goede staat.

Lot zilveren sieraden
Resultaat: 30 EUR

Lot zilveren sieraden bestaande uit 4 ringen, 4 broches, een lange ketting met amethisthanger, een peervormige hanger en een carneolen kralen armband met zilveren hanger met carneool. ca 106 gram.

Gouden streekhanger
Resultaat: 80 EUR

Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr