Klein antiek eikenhout kistje voorzien van smeedijzeren barokbeslag en slot, 41x64x31cm. Cond:G
Johannes Weiland, 1856-1909. Voorstelling: Boerin met vat op de deel. Aquarel op papier. Afm. 43x53 cm. Cond.: G.
Twee grote polychrome Makkums aardewerken sierschotels, 20e eeuw(chip) 35-36ø Cond:R/G
Eikenhouten bijzettafel met getorste onderling verbonden poten. 19e eeuw. Afm. 73x66x41 cm. In goede staat.
Twee delen oud brons. Eén maal renaissance stijl emmer (copy). Eén maal bronzen jockey, gesigneerd Schmidt (copy) Afm. 22-23 cm. In goede staat.
Wetering de Rooy. Stadsgezicht Zuid Holland 1877-1972. Olieverf op linnen. Afm. 60x80. In goede staat.
Zilveren 835/000 miniatuur met voorstelling "Het hoofd in de schoot leggen" MT.: C.A.Stont, Rotterdam anno 1973.
Kersenhouten eethoek met verlengbaar blad en vier stoelen. Kwaliteits stijl meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afm. 77x117 cm. en 91x50x45 cm. In goede staat.
Afrikaanse houtgestoken plaquette met figuren, 20e eeuw. Afm. 38x5x15 cm. In goede staat.
Gouden ring 750/000 met peridot en briljant. Mooie entouragering met in het midden een ovale peridoot, ø 8.5x6.5 mm, met een dubbele rand met in totaal 28 briljanten totaal ca. 1.00 crt W
Antieke eikenhouten boekenmolen op draaibaar onderstel met wielen. Ca. 1900. Afm. 128x58x58 cm. In goede staat.
Ongesigneerd?, 19e Eeuw. Voorstelling: Bergachtig landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afm. 57x48 cm. Cond.: R/G.
Twee keer oosterse bronzen boedha's. Tweede helft 20e eeuw. Lachende boedha en boedha in hand. Afm. 11-18 cm. In goede staat.
Samuel Mendes da Costa 1845-1923 Jagers bij een burcht, olieverf op paneel 50x35cm. Cond:G
Oude Chinese rolprent met erotica voorstelling, 20e eeuw. Afm. 230x30 cm. In goede staat. (Werd als voorlichting gegeven aan jonge stelletjes).
Lot met 5 servetringen en 3 vingerdoekringen, waarvan 5 zilver. Diverse modellen. Enkelen gedeukt.
Twee antieke bloempotten omstreeks 1900 1x florale guirlandes en goudrand(keramiek), 1x landschapsdecor, handbeschilderd(porselein) 20-23cm Cond:G
Antieke mahoniehouten voltaire met gobelin stoffering. 19e eeuw. Afm. 100x62x67 cm. In goede staat.
Achttiende eeuwse Hollandse mahoniehouten barok Louis Quinze kapspiegel met lade, in goede staat 60x39x26cm.
Sierlijke gouden ring 585/000, met onyx en briljant. Antieke ring met in het midden een ovale nyx met een witgouden zetting met klein steentje. De onyx zit gevat in een brede geschulpte rand. ca 3.1 ...
Gisela Sedatis Grosser, 1935-2007. Duitse school. Landschap met twee figuren en huis tussen bomen. (Japanse laklaag techniek) Olieverf op paneel. Afm. 66x55 cm. Cond.: G.
Twee delen China 17e-19e eeuw. Celadon kom, grijs/groen craquele glazuur. en een kom 17e eeuw, gemerkt, haarlijnen/randschade. Afm. 7.5-19 cm. en 6-14 cm.
Drie 19e eeuwse tabakspotten. Eén maal tin, één maal messing en één maal notenhout. Afm. 14-22 cm. In goede staat.