Kleine antieke Duitse Schwarzwald klok, ca. 1900. Met slagwerk op bel. (hoek bij wijzerplaat beschadigd, deurtjes professioneel nagemaakt). Afm. 25x17x11 cm. Cond.: redelijk/goed.
Vijf oude/antieke Duitse porseleinen borden Meissen en K.P.M. Eerste helft 20e eeuw. O.a.: handbeschilderd en goud decor. Afm. 30-33 cm. In goede staat.
Twee grote antieke messing (wendbare) wandkandelaren. In 18e eeuwse stijl. Ca. 1900. Afm. 31x30x15 cm. Cond.: G.
Duitse porseleinen figuur, vrouw bij papegaaien kooi, Sitzendorf 20e eeuw Cond;G 16cm.
Antieke Franse bronzen cartel wandklok. Ca. 1880. (Mooie gave wijzerplaat). Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 57 cm. In goede staat.
Witgouden ring, 750/000, met diamanten. Ring met overloop aan de bovenzijde met uitlopende banen bezet met 76 diamant baguetten, totaal 0,71 crt en 50 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,46 crt W...
Zeer grote Imari porseleinen sierschotel met opengewerkte omranding, voorzien van goud decor, kraanvogels met bamboe decor. Afm. ø 46 cm. In goede staat.
Antieke Franse wortelnoten boulle kist met spelen. Ca. 1900. In goede staat.
Grote Duitse notenhouten één gewicht regulateur (onduidelijk gemerkt). Compleet met kroon, één gewichter, weekloper, zonder slag. Afm. 125 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse 'Oel de Boef' (Koeien-oog), ca. 1870. Met diverse houtsoorten en parelmoer ingelegd. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afm. 62 cm. Cond.: G.
Oud Delftsblauw 6 pas tegeltableau met boerderijvoorstelling in houten lijst, in goede staat 45x30cm.
Chinees porseleinen familie roze bord met florale en goud decor (één chip). 18e Eeuw. Afm. ø 23 cm. Cond.: G.
Twee antieke petroleumlampen, 1x messing en keramiek, 1x opaline met floraal decor. omstreeks 1900, 51x13ø en 51x11øcm. Cond:G
Biedermeier zilver set, 835/000, bestaande uit thee-en suikerschep met gegraveerde vleugelbakken en gecontourneerde gegraveerde stelen. MT.: Wed.Andrijntje van der Ree, Schoonhoven 1865. Ca. 21gr.
Vijf antieke Franse keramieken borden met diverse figuren voorstellingen. Ca. 1900. Gemerkt: B.F. La Louvrera (één haarlijn). Afm. ø 25 cm. Cond.: G.
Gouden streekhanger 585/000. Antieke ovale hanger met S bewerking met knopjes en filigrain. De rand van de hanger is versierd met zeer kleine knopjes en versieringen in de rand. ø 30 mm. ca 2,5 gr
Zilveren olijflepel, 835/000, met fraaie ajourgezaagde bak en steel met rond filet.. Zilverfabriek Voorschoten ca. 1930. Ca. 22gr.
Zeven delen Jade, oud Chinees, 2 armbanden, 2 ringen en 3 bewerkte figuren, 1e helft 20e eeuw. In goede staat 3,5-8cm
Vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten staande klok, 8 daags uurwerk, seconden en dagaanduiding J. Welsch motherwoll, wijzerplaat iets beschadigd, functies niet getest. 213cm. Cond;G
Groot mes met zilveren greep versierd met een staande leeuw met schild. Voorzien van stalen lemmet. Lengte 30 cm In goede staat.
Grote zilver vergulde ring bezet met een champagnekleurige gefacetteerde zirconia. Versierd met een dubbelle rand met lila en paarse zirconia's. Voorzien van een zwarte rand. Grootte kop :28x28 mm. ø ...
Japanse Imari porseleinen ghendi schenkkan met florale decors, 20e eeuw. Afm. 21 cm. In goede staat.
Negentiende eeuwse Friese staartklok met wekker, mooie eikenhouten klokkast en mooie gave beschilderingen, in goede staat 150cm. Cond;G
Twee antiquarische boeken: 1x Sions worstelingen Johan van Doesburg 1715, 1x De geluksaligheid v.d wegh der rechtveerdige A.dam Jacobus Borstius 1738, 16-17cm. Cond:R/G